دلایل برخی از اعضای خانواده مجاز به مشاهده coronavirus بیماران

خانواده های بسیاری از coronavirus بیمارانی که در بیمارستان درگذشت مواجه اند افزود اندوه قادر به خداحافظی به عزیزان خود.

اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن تماس های اجتماعی شده اند اجرا در سراسر بریتانیا در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19از جمله محدودیت در بازدید از بیمارستان.

آخرین NHS انگلستان هدایت می گوید که بیمارستان بازدید شده است “معلق با اثر فوری و تا اطلاع ثانوی” اما این لیست چند استثنا.

آن را می گوید در شرایط خاص یک بازدید کننده که باید یک عضو خانواده یا مراقب – مجاز به بازدید از یک بیمارستان بیمار است.

این شرایط عبارتند از:

:: اگر بیمار دریافت پایان زندگی مراقبت

:: اگر بازدید کننده این است که تولد شریک یک زن در کار

بیشتر از Covid-19

:: اگر بازدید کننده این است که پدر و مادر و یا “appropriate adult” در بازدید از یک کودک بیمار

:: اگر بازدید کننده این است که حمایت از کسی که با بهداشت روان موضوع مانند زوال عقل یک ناتوانی در یادگیری و یا اوتیسم که در آن در حال حاضر باعث می شود بیمار به پریشان

راهنمایی در مورد همه بیماران بستری تشخیصی و سرپایی مناطق NHS انگلستان گفت.

این شامل بازدید از coronavirus بیماران, اما آنها تعیین می شود در یک مورد به مورد و بر اساس.

NHS انگلستان گفت: کسانی که واجد شرایط برای دیدن بیمارستان بیماران باید از تماس با بخش و یا بخش آنها از قبل به بحث بازدید از ترتیبات.

همچنین تشویق خانواده های بیماران مبتلا به نگه داشتن در تماس با عزیزان خود را در بیمارستان از طریق تلفن یا تماس تصویری.

دولت اسکاتلند گفت که اخبار آسمان که همان قوانین و استثنائات مشخص شده توسط NHS انگلستان به درخواست بازدیدکننده داشته است بیمارستان در اسکاتلند است. مشابه ارشاد صادر شده است در ولز و ایرلند شمالی است.

در نامه ای به NHS سران در ولز در ماه گذشته ارشد پرستاری افسر پروفسور ژان سفید گفت: اجازه بازدید از COVID-19 بيمار “تنها باید در شرایطی در راستای همه گیر راهنمایی و مشاوره از عفونت پیشگیری تیم کنترل”.

“هیچ بازدید کننده ای که باردار است و زیر سن 12 سال و یا تلقی به سقوط به یک گروه در معرض خطر بالا باید مجاز,” او اضافه شده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در اوایل این ماه بالا مراقبت های ویژه دکتر گفت اخبار آسمان که هیچ coronavirus بیماران می میرند به تنهایی در بیمارستان.

دکتر آلیسون Pittard این دانشکده مراقبتهای ویژه پزشکی گفت: کی Burley @ صبحانه: “گزارش شده است که بیماران در حال مرگ بوده اند به تنهایی و من می خواهم برای اطمینان دادن به مردم که هیچ فرد خواهد مرد در بیمارستان به تنهایی.

“آنها ممکن است عزیزان خود را در کنار آنها خواهد شد که کارکنان بهداشتی درمانی – پزشکان و پرستاران و دیگر اعضای ستاد در کنار خود نگه داشتن دست خود را و مطمئن شوید که آنها نه تنها زمانی که آنها می میرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>