آنگلا مرکل صدراعظم آلمان

توماس Lohnes

رهبر بعد از آلمان است در تمرکز پس از اعلام این جمعه که Annegret Kramp-Karrenbauer رئیس اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) را ایستادگی کردن از رهبری حزب و اجرا کنید برای موقعیت صدراعظم.

Kramp-Karrenbauer شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان جانشین انتخاب شده به آنگلا مرکل به دلیل از آلمان رهبری در سال 2021 اما یک سری از انتخابات نتواند بخش بیش از این حزب جهت و آشکار عدم قدرت باعث CDU رهبر و وزیر دفاع ،

رهبری یک مسابقه است که انتظار می رود در تابستان و در حال حاضر وجود دارد ممکن است رقیب برای این نقش از جمله چند که از دست رفته را به Kramp-Karrenbauer در رهبری حزب در انتخابات دسامبر سال 2018 است.

فریدریش مقرر (که به دقت مورد ضرب و شتم توسط Kramp-Karrenbauer در رهبری رای) فعلی وزیر بهداشت ینس Spahn و دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع آرمین Laschet هستند دیده می شود به عنوان دونده در آینده رهبری نژاد.

Markus Söder سر از CDU را باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) و CDU دانیل Günther یا Raplhp Brinkhaus نامزدها با خارج شانس ،

مورد علاقه های شما

فریدریش مقرر طرفدار کسب و کار, معاون رئیس جمهور از CDU اقتصادی شورای اسلامی و مورد علاقه برای CDU رهبری ساخته شده هیچ اشاره ای به این خبر از Kramp-Karrenbauer خروج اما توییتی که روز شنبه سقوط تولید صنعتی و ارقام برای آلمان یک “هشدار” و این که “در حال حاضر خواهد بود زمان مناسب برای تحریک اقتصادی و مالی سیاست,” او گفت:.

“قدرت خرید خانواده های خصوصی می تواند افزایش یافته و با کاهش بار مالیاتی به عنوان می تواند سرمایه گذاری قدرت از شرکت های” مقرر, یک, شرکت, وکیل و میلیونر اشاره کرد.

فلوریان Hense و هولگر Schmieding اقتصاددانان در Berenberg بانک اشاره کرد دوشنبه که علاقه مندی به جای AKK به عنوان رهبر حزب در حال مقرر و Laschet.

Laschet تجربه به عنوان دولت و نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع او را به خوبی به رهبری یک ائتلاف با سبزها. “او می تواند یک نامزد از تداوم – که می تواند نه تنها یک مزیت است. بسیاری در حزب ممکن است توجه او را به عنوان بیش از حد نزدیک به مرکل هر چند” آنها اشاره کرد.

مقرر در ضمن به آنها اشاره شده است “به خوبی پشتیبانی شده توسط کسانی که در CDU پایه که به دنبال یک تغییر بزرگتر پس از مرکل سلطنت. داشتن تنها دقت پشت AKK در اواخر سال 2018 او ممکن است یک مزیت کمی بیش از Laschet که اجرا نشد در آن زمان است. او ممکن است بهتر است به را در جناح راست AfD از نامزدهای دیگر.”

سنت در مقابل. فوتبال

تحلیلگران توجه داشته باشید که Kramp-Karrenbauer یک protegee از مرکل به عنوان دیده می شود در ادامه سیاسی خود را جهت شکست خورده بود برای متحد کردن حزب riven با بخش بیش از اینکه به دفاع از آن سنتی و ارزش های محافظه کار و یا باقی می ماند بیشتر میانه رو به عنوان آن شده است تحت مرکل و AKK.

اما ینس Spahn – در سن 40 گی و به شدت محافظه کار (و یک مدعی برای رهبری) پرداخت ادای احترام به Kramp-Karrenbauer گفته او “احترام زیادی برای این تصمیم غیر منتظره” و که او تا به حال به ارمغان آورد و حزب با هم.

“جدایی از رهبری حزب و صدارت شد یک وضعیت دشوار است. آن است که AKK اعتباری برای آوردن CDU و CSU با هم دوباره. انسجام حزب ما در حال حاضر باید ما اصل هدایت” او گفت:.

ارزیابی نامزدها برای CDU رهبری, J. P. Morgan اقتصاددان گرگ Fuzesi گفت که “جدید CDU رهبری انتخابات ممکن است تولید کمتر مرکل پسند و بیشتر از لحاظ مالی-رهبر محافظه کار” مانند فریدریش مقرر با توجه به اینکه Kramp-Karrenbauer در اصل متحد مرکل.

“اما در هر صورت روند جایگزینی Kramp-Karrenbauer را شامل گرم و تفرقه بحث در CDU در مورد این حزب جهت و شاید کاهش احتمال قابل توجهی در سیاست جدید طرح توسط دولت آلمان در این میان است. احزاب دیگر نیز هنوز فشارهای جدید تیم رهبری از SPD عدم داشتن هر گونه تاثیر در پای صندوقهای رای است. از این رو انتخابات جدید را نمی توان رد کرد در برخی از نقطه.”

فرانکا گرگ و اروپا و تحلیلگر در خطر جهانی مشاوره Verisk Maplecroft گفت که Spahn و Laschet احتمال ادامه مرکل میانه مسیر در حالی که پیروزی مقرر خواهد سیگنال بازگشت به CDU “بیشتر به طور سنتی محافظه کار ریشه است.”

تفرقه

خروج می آید پس از یک دامداری زمان برای CDU در یک تیره و تار ائتلاف با خواهر خود حزب مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) و حزب سوسیال دموکرات (SPD). این CDU دیده است محبوبیت خود را کاهش آن همچنان ادامه دارد منجر به رای دهندگان انتخابات و یک سری از انتخابات منطقه ای را برجسته کرده اند و دو دستگی در حزب و شکننده ائتلاف آمده است که نزدیک به سقوط است.

اخیر دولت رای در ایالت تورینگن که باعث زلزله سیاسی بود دیده می شود به عنوان یک عامل تصمیم گیری در پشت Kramp-Karrenbauer خروج. انتخابات تا به حال دیده شعبه منطقه ای آورد رای دادند با راست ترین و ضد مهاجرت جایگزین برای آلمان (AfD) حزب برای انتخاب دولت جدید لیگ برتر.

منطقه ای آورد رای دیده می شد به عنوان یک باز تمرد از رهبری حزب در برلین و شکستن سیاسی تابو در آلمان به معاشرت با AfD.

امیلی منسفیلد اصل اقتصاددان در واحد اطلاعات اقتصادی گفت: تمام مدعی می “همان مشکل: چگونه برای آشتی دادن تفاوت های بین دولتی در سطح فدرال و سطح مواضع حزب و چگونه به تعادل رقابت سختی از AfD (به ویژه در شرق آلمان) با این واقعیت است که CDU بعدی شریک ائتلافی است که به احتمال زیاد به سبزی,” او گفت:.

“از CDU در حال حاضر تحت دوباره اختراع خود را برای پست-مرکل دوره در حالی که در همان زمان مرور به طور فزاینده ای تکه تکه صحنه سیاسی و ائتلاف سازی مشکلات است که این منجر به. زمینه های کلیدی از بحث در CDU به عنوان انتخابات خواهد بود, مهاجرت, دفاع و سیاست های مالی این حزب موقعیت بر این با توجه به AfD و سبزی.”

کارستن نیکل معاون مدیر تحقیقات در Teneo هوش توافق کردند که حزب سبز می تواند به دست آوردن یک مزیت از جریان تفرقه در آورد.

“AKK استعفای طول می کشد CDU به جایی که آن را برخی از 18 ماه پیش زمانی که مرکل اعلام کرد که او نمی خواهد دوباره اجرا برای رهبری حزب. به عنوان مورد بحث در آن ساختاری سوال از CDU را برنامه ریزی جهت پست-مرکل خواهد بود مهم تر از اینکه یک نماینده از سنتی و یا میانه رو جناح ریاست بر حزب. در ضمن این CDU را بی دست و پا تعادل برگ سبز با پتانسیل را بیش از این سیاسی مرکز” او گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im