این حزب بیش از برای این ساعت در حال حاضر می آید واقعی پیوند

یک زمان طولانی.

در 11pm در ژانویه 31, لحظه ای در نهایت وارد: 1,316 روز پس از بریتانیا رای به ترک اتحادیه اروپا, ما در نهایت از.

صفحه روشن 47-سال فصل در تاریخ ما است.

برای برخی این است که یک لحظه از شادی برای دیگران غم و اندوه.

متوجه آن بخش از زرق و برق دار نخست وزیر با نزدیک شدن به این روز سرنوشت با کارهایی محدودیت ضبط یک آدرس کوتاه به ملت قبل از بازنشستگی به جرعه درخشان زبان انگلیسی شراب (شاید) در مهمانی خصوصی در شماره 10.

آقای جانسون تیم را تعظیم به برخی از Brexiteer فشار بشاش یک تصویر از بیگ بن (تقریبا) bonging در مبارزه با تروریسم در اروپا بعد بر روی جلوی شماره 10 به عنوان بخشی از خیابان داونینگ نور نشان می دهد.

حزب در حال حاضر می آید واقعی پیوند.

بیشتر از Brexit

آقای جانسون برنده انتخابات در وعده “گرفتن مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” است و در حال حاضر وظیفه با نوشتن فصل بعد در داستان ما به عنوان یک ملت است.

parliament
این است چگونه کشور مشخص شده ‘Brexit روز’

و وجود خواهد داشت دو عنوان و در عین حال ناشناخته روایت در جانسون لیگ برتر است. یکی این است که چگونه او اشکال پست-Brexit هویت برای بریتانیا و تغییرات در کشور ما است.

دیگر این است که چگونه او صنایع دستی دوباره تصور رابطه نه تنها به اروپا بلکه با بقیه جهان است.

آقای جانسون ساخته شده است آن را روشن است که او می خواهد به “سطح بالا” در این کشور و بازپرداخت آن رای دهندگان در کار قرمز دیوار کرسی که لنت محافظه کاران رای خود را.

یک ماموریت متفاوت نیست که از سلف خود ترزا ممکن است که وعده داده شده در سال 2016 برای ساخت “یک کشور است که با این نسخهها کار برای همه” در پی همه پرسی نتیجه.

اما تفاوت بزرگ بین این نخست وزیر و سلف خود است 80-صندلی اکثریت.

است که به آقای جانسون واقعی قدرت به شکل دوباره ملت به عنوان آن منجر به آن را از طریق آن بیشترین اهمیت انتقال پس از جنگ جهانی دوم است.

اما آن را به همان اندازه درست است که دولتهای مختلف است که سعی کرده اند برای بستن شکاف تلاش کرده اند به ارائه.

آنها به دنبال تغییر در بخش دولتی سرمایه گذاری تفویض قدرت انتقال مالی ثروت از لندن و جنوب شرق اما درست کردن نابرابری منطقه ای است که سرسختانه دشوار برای رسیدن به.

بیش از حد دشوار خواهد بود که فشار دیگر چالش برای آقای جانسون: به مذاکره جدید ایران با اتحادیه اروپا در سرعت فوق العاده خطرناک.

در صبح روز شنبه ساعت آغاز می شود, تیک تاک جدید, مهلت پایان توافق دوره انتقال در 31 دسامبر.

کابینه در روز جمعه مورد بحث و کانادا-سبک توافقنامه تجارت آزاد به عنوان نخست وزیر تعیین هدف از مشکلات ناسازگار بودن تا معاملات تجاری پوشش 80 درصد از جهان ظرف سه سال است.

کانادا مدل ارائه می دهد تقریبا تعرفه-رایگان تجارت کالا بلکه شامل مرز چک.

انگلستان بخش خدمات است نه گنجانده شده در توافقنامه تجارت آزاد. دولت به نظر می رسد صرف نظر کردن از “اصطکاک” تجارت در بازگشت به قدرت به راه خود قوانین تجاری و حفظ حق انشعاب از اتحادیه اروپا قوانین اگر وزرا را مشاهده کنید مناسب.

A couple in Berlin wearing Boris Johnson and Queen masks to mark Britain's EU departure
تصویر: یک زن و شوهر در برلین پوشیدن بوریس جانسون و ملکه ماسک برای علامت گذاری بریتانیا در اتحادیه اروپا خروج

که بدون شک خواهد بود سخت تر از نسخه Brexit از خانم ممکن است پیش بینی شده.

اما آقای جانسون به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که مبارزه با تروریسم در اروپا باید به معنای “کنترل گرفتن از قوانین ما” حتی در صورتی که بازدید اقتصاد انگلیس با 4.9 درصد بیش از 15 سال (خزانه خود پیش بینی).

همچنین این خواهد بود بسیار سخت تر برای اعتصاب در چارچوب زمانی تعیین شده توسط دولت بریتانیا: بروکسل روشن ساخته است که توانایی برای کراوات یک معامله برنده آینده 11 ماه است که به شدت وابسته به بریتانیا تمایل به چین به اتحادیه اروپا قوانین و حفظ ترتیبات فعلی.

آقای جانسون می گوید که او نمی خواهید به نگه داشتن کوبیدن در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا اما این ایران خواهد بود که در جلو و مرکز مرحله در ماه های آینده.

این رابطه تجاری بین اتحادیه اروپا و انگلستان به ارزش £650bn در سال 2018: چه اتفاقی می افتد به آن را در مرحله بعدی مذاکرات خواهد بود حیاتی برای سلامت اقتصاد بریتانیا و نخست وزیر توانایی برای سرمایه گذاری در خدمات عمومی است.

“کنترل گرفتن” آقای جانسون در حال حاضر در صندلی رانندگی.

نویسنده Brexit او و دولت او در حال حاضر به تحویل پست-Brexit رفاه آنها وعده داده شده به مردم است.

باک متوقف می شود نه با بروکسل اما با بوریس جانسون در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>