همه گیر افزایش یافته و مستقل به کار و استخدام در این مشاغل پررونق است

10’000 ساعت

Coronavirus همه گیر است wreaked ویران کردن در جهانی بازار کار, ترک بسیاری از بیکار furloughed یا کاهش ساعت کار به کارفرمایان اجرا جارو اقدامات کاهش هزینه.

در عین حال یک نیروی کار که دارای اب و هوای طوفان بهتر از این است که بازار آزاد. آن بخش از نیروی کار دیده است یک افزایش در تقاضا — حتی به عنوان کار تمام وقت سقوط کرده است, با توجه به یک گزارش جدید از آزاد آنلاین بازار مترجم آزاد است.

مستقل فرصت های شغلی افزایش بیش از 25% در طول سه ماهه آوریل تا ژوئن 2020 — در مقایسه با سه ماه اول سال نمایه “سریع 50” گزارش یافت می شود. فصلنامه پژوهش آهنگ حرکات از بالا 50 سریعترین رشد و کاهش مشاغل در سایت بازار جهانی است که دهانه شمال امریکا, اروپا و آسیا است.

وجود خواهد داشت یک مرحله دائمی-تغییر در هر دو کار از خانه و استفاده از مترجمان آزاد با کسب و کار است.

مت باری

مدیر عامل شرکت Freelancer

این چشم انداز مثبت نشان دهنده یک تغییر در ارسال-Covid-19 جهانی شغل چشم انداز به عنوان کارفرمایان داد بودجه و انتخاب کردن برای انعطاف پذیر تر نیروی کار است. اما آن را نیز نشان می دهد علاقه رو به رشد در میان کارکنان برای حرکت به سوی مستقل کار نمایه مدیر عامل مت باری گفت: CNBC آن را.

“در حالی که Covid-19 بوده است ماشه در حال حاضر به سمت بالا روند نمایه جنبش این رشد نمایی نیز می توان به افزایش تقاضا برای افراد در نهایت شروع به خود را مستقل شرکت کار خود را از نظر و تکمیل درآمد خود را گفت:” باری.

شغلی مستقل پست رز 41 درصد به 605,000 در سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با توجه به گزارش.

در همین حال هفته گذشته سازمان ملل متحد سازمان بین المللی کار تخمین زده است که تعداد ساعات کار از دست رفته در سه ماهه دوم این سال می تواند معادل 400 میلیون شغل تمام وقت.

“من پیش بینی است که این بحران را گسترش دهد و به 2021 و وجود خواهد داشت یک مرحله دائمی-تغییر در هر دو کار از خانه و استفاده از مترجمان آزاد با کسب و کار” باری اضافه شده است.

سریعترین رشد مشاغل آزاد

کارهایی که شاهد بیشترین افزایش در تقاضا از کارفرمایان در سه ماهه دوم تمایل به کسانی که به طور مستقیم متصل به همه گیر با توجه به گزارش.

مشاغل مرتبط با مدلسازی ریاضی — از جمله ریاضیات Matlab و الگوریتم پروژه — شاهد بزرگترین افزایش در طول سه ماهه به آنها رسید 99.6% به 16,501 شغل. آمار و آماری تجزیه و تحلیل موقعیت نیز شاهد عمده چشم انداز مثبت افزایش 75% به 7,397 شغل.

مقدار که تقاضا آمد از موسسات مراقبت های بهداشتی دولت کسب و کار و سازمان های رسانه ها که به طور فزاینده ای نیاز به تعداد کنندههای به “تفسیر و تجزیه و تحلیل و گزارش” داده ها در موارد بستری شدن در بیمارستان, نرخ مرگ و میر, تست, و همچنین به عنوان ضربه گیر در این گزارش اشاره کرد.

افزایش استفاده از رقابتی سیستم عامل های تجاری و سرمایه گذاری سایت ها همچنین باعث تقاضا برای الگوریتم پروژه های تحت listings مانند ریاضیات یا برنامه های تجاری metatrader.

متوسط پرداخت در هر پروژه با توجه به نمایه:

ریاضی — $203

توسعه بازی — $300

E-commerce — $260

باری گفت: سربازان ارتش همزمان با گسترده تر افزایش تقاضا برای ریاضی و الگوریتم های مربوط به مهارت های خود را. توسط 2028 تقاضا برای ریاضیدانان و آمار است که انتظار می رود به رشد 30% از 2018, سطح, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. آن گفت: سالانه به طور متوسط حقوق و دستمزد برای چنین نقش $92,030 — یا $44.25 در هر ساعت.

در جای دیگر در نزدیکی-مستندات جهانی را برانگیخت و تقاضا برای سرگرمی و خرید آنلاین و در نتیجه کارگران با مهارت های قابل اجرا. تقاضا برای بازی طراحان و توسعه دهندگان بازی رسید 68 درصد و 64 درصد در سه ماهه دوم در حالی که موارد کار برای e-commerce حرفه ای افزایش 54.4%.

در انتهای دیگر این طیف لیست به صورت چهره به چهره مشاغل — طبقه بندی به عنوان “شغل های محلی” مانند مبلمان اسمبلر — تعجب شاهد بزرگترین کاهش در طول دوره حذف 35.6%.

10’000 ساعت

راهنمایی برای شروع کار

هر چند این بازار کار است که به احتمال زیاد به ماندن غیر قابل پیش بینی برای برخی از زمان باری گفت: کار آزاد می تواند یک گزینه مناسب برای برخی از مردم است. او را بالا راهنمایی برای شروع کار:

  1. خودتان می دانید — که با توجه به رفتن مستقل صرف زمان بدانند اگر حق نوع کار سبک برای شخصیت خود را.
  2. تست آب — یک راه برای تست کردن مستقل حرفه ای است که سعی کنید به انجام چند شغل فرد در حالی که حفظ خود را از منابع دیگر درآمد.
  3. ساخت نام تجاری خود را — هنگامی که شما آماده برای ارتکاب به کار آزاد وقت خود را صرف پر کردن مشخصات خود را آنلاین و یا نمونه کارها تا مردم به راحتی می توانید مشاهده و گذشته خود را کار می کنند.
  4. حفظ upskilling — اطمینان از مهارت های خود را باقی می ماند تا به روز با استفاده از منابع آنلاین از طریق سایت های مانند edX های Udemy و Coursera.
  5. دانستن ارزش خود را — در نهایت خود را می دانید ارزش بازار و تنظیم هزینه های خود را با توجه به گسترش توانایی های خود.

“در این زمان بسیار مهم است برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار — یک منطقه که در آن شما را به چیزی فوق العاده’ به شغلی که آیا آن خواهد بود مهارت و تخصص دامنه, صنعت, ارتباطات, و یا حتی فقط بزرگ ارتباطات یک نگرش مثبت و خدمات به مشتریان بزرگ” گفت: Barrie.

از دست ندهید: LinkedIn می گوید این جهان 10 بیشتر در تقاضا: شغل که نیاز به مدرک

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>