بازی های المپیک هستند که به ‘تنها پوشش نقره ای را برای اقتصاد ژاپن در حال حاضر تحلیلگر می گوید

ژاپنی سابق دونده ماراتن Noguchi میزوکی و رئیس جمهور از توکیو 2020 کمیته سازماندهی Toshiaki اندو ژست برای عکس زیر المپیک شعله روشنایی مراسم توکیو 2020 المپیک تابستانی در روز 12 مارس سال 2020 در باستانی المپیا در یونان.

میلوس Bicanski | گتی ایماژ

اقتصاد ژاپن را در آمار اگر به بازی های المپیک لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس یک تحلیلگر گفت: روز جمعه در میان چرخش گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا عظیم رویداد ورزشی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان در توکیو.

اقتصاد ژاپن در حال حاضر آمار مصرف افزایش مالیات که ديگر صرف و خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار صادرکنندگان ژاپنی در سال جاری گفت: Waqas Adenwala آسیا تحلیلگر در واحد اطلاعات اقتصادی.

“بازی های المپیک در واقع تنها پوشش نقره ای ژاپن در حال حاضر” Adenwala گفت CNBC.

“بازی های المپیک است که این سناریو تنها ما می توانیم انتظار می رود برخی از ورودی از ورود توریست برخی از هزینه وجود دارد. آن را نمی توانست به یک نجات دهنده زندگانی اما این امر شده ایم به نوعی از حمایت و نه هیچ چیز وجود دارد” گفت: Adenwala.

توکیو بارها مجددا تعهد خود را برای برگزاری بازی های المپیک است. بالا ژاپن سخنگوی دولت Yoshihide Suga تاکید کرد روز جمعه که این کشور در مسیر برگزاری توکیو 2020 المپیک پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد ممکن است تاخیر رویترز گزارش داد.

“من آگاه هستم از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, نظرات, اما ما در حال همکاری نزدیک با IOC (کمیته بین المللی المپیک) کمیته سازماندهی و توکیو در حال آماده شدن برای این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده” Suga به خبرنگاران گفت: با توجه به رویترز.

Suga با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در دوشنبه, زمانی که او گفت: مسئولان باید در نظر تعویق انداختن بازی های المپیک برای یک سال با توجه به شیوع کروناویروس. روز چهارشنبه سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع این بیماری به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19 جهانی همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تا به حال یک تماس در روز جمعه اما بحث در مورد به تأخیر انداختن بازی ها و یا نگه داشتن آنها را با هیچ تماشاگران گزارش رویترز به نقل از مقامات ارشد دولت سخنگوی Naoki اوکادا. آنها همچنین نمی بحث در مورد محدودیت های مسافرتی بین دو کشور است.

“نخست وزیر گفت بصورتی پایدار و محکم است که او می خواست برای پیروزی در نبرد با کروناویروس و در این تابستان المپیک موفقیت” اوکادا گفت: در جلسه رسانه پس از تماس رویترز گزارش داد. “رئیس جمهور تهمت و گفت: او فکر کرد که بسیار از این تلاش است.”

با وجود اطمینان از وضعیت هنوز هم مایع میان اضطراری برای بهداشت عمومی گفت: توبیاس هریس, ژاپن یک تحلیلگر در Teneo هوش.

“من فکر نمی کنم هر کسی که واقعا می توان گفت با هر گونه اعتماد به نفس چه این وضعیت در حال رفتن به” هریس گفت: CNBC.

به تعویق افتادن نیز شامل مباحث تجاری مانند پخش حقوق و آنچه که می تواند این معنا برای مشغول آمریکا تقویم ورزشی.

“بدیهی است که شما نمی خواهید توکیو به از دست دادن این بازی به طور کامل. آنها صرف مقدار زیادی از پول … (اما) آن را نه فقط در ژاپن تماس بگیرید” گفت: هریس. “آن را نمی توان تصمیم گیری آسان برای افراد مختلف درگیر است.”

افشا: CNBC پدر و مادر NBCUniversal صاحب NBC Sports و NBC مسابقات المپیک. NBC Olympics ایالات متحده پخش حقوق دارنده به تمام تابستان و زمستان بازی ها از طریق سال 2032.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر