اعداد نشان می دهد که سبز سرمایه گذاری ‘مگا ترند’ است که در اینجا به ماندن

تظاهرکنندگان در اعتراض به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برای سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و اصرار آنها برای مقابله با تغییر آب و هوا به عنوان آنها در ماه مارس در خارج از بانک جهانی و صندوق بین المللی پول ستاد در سازمان های سالانه در جلسات, در واشنگتن, DC, 18 اکتبر 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک انقلاب سبز وعده داده شده اما اگر آخرین اطلاعات در سراسر تمام دارایی است به باور این زمان آن است که در اینجا به ماندن بگیرید.

این که آیا آن را در سهام دولت اوراق قرضه ETFs (تبادل وجوه معامله) یا صندوق سرمایه گذاری سرمایه گذاران در سراسر جهان خواستار اجتماعی و سازگار با محیط زیست آگاهانه گزینه های.

در نامه ای به مدیران اجرائی ماه گذشته بلکراک مدیر عامل لری فینک گفت: تغییر آب و هوا را تبدیل به یک “عامل تعیین کننده در شرکت چشم انداز دراز مدت” با قابل تخصیص مجدد سرمایه در افق خیلی زودتر از انتظار می رود. و اعداد به نظر می رسد به او بود.

بعدی ‘مگا ترند’ در سهام?

“برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ما حس یک تغییر است که در آن آب و هوا و محیط زیست — نه رشد را تبدیل به اولویت دولت ها و شهروندان خود را به عنوان کمبود مواد غذایی, پاک, آب و هوا تبدیل به پرسش های وجودی” Saxo بانک اقتصاددان ارشد Steen Jakobsen گفت: در آخرین سه ماهه در گزارش چشم انداز.

Jakobsen پیش بینی کرد که افزایش آگاهی از آب و هوا و رو به رشد تغییر در سیاست و رفتار همراه با پیشرفت های تکنولوژیکی کاهش هزینه های سبز فناوری های سبز باعث می شود سهام به طور فزاینده ای جذاب است.

“دولت خواهد شد و افزایش سرمایه گذاری و یارانه برای ‘سبز’ صنایع جدید شروع مگا روند در بازارهای سهام,” Saxo بانک از سهام استراتژی پیتر Garnry گفت: در گزارش.

“ما باور داریم که این سبز سهام می تواند در طول زمان تبدیل شدن به برخی از جهان با ارزش ترین شرکت ها — حتی گرفتی تکنولوژی فعلی انحصارات به عنوان مقررات تسریع در طول دهه آینده. سرمایه گذاران باید در نظر کج پرتفوی خود را به سمت سبز سهام به طوری که آنها را از دست ندهید این در دراز مدت فرصت است.”

آلمان رونمایی قصد دارد به حرکت به طور کامل از زغال سنگ به انرژی های تجدید پذیر توسط 2038 در حالی که چین بزرگترین تولید کننده و خریدار خودروهای برقی در جهان است.

اما فشار نسبت ESG (محیط زیست, اجتماعی و حکومت) سرمایه گذاری است و نه فقط در مورد بازده بالقوه به عنوان مصرف کننده و تقاضا است tangibly پیشی بازار است.

یک مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه توسط آگوستین Landier از HEC پاریس دانشکده کسب و کار, Jean-François Bonnefon تولوز مدرسه کسب و Parinitha Sastry و دیوید Thesmar از MIT Sloan نشان داد که سرمایه گذاران حاضر به پرداخت $0.7 بیشتر برای به اشتراک گذاری در یک شرکت دادن بیشتر از یک دلار به ازای هر سهم را به موسسه خیریه.

این مطالعه همچنین نشان داد که شرکت های ورزش منفی تاثیر اجتماعی بودند به ارزش $0.9 کمتر به ازای هر سهم از کسانی که در نظر گرفته اجتماعی “خنثی است.”

“مطالعه ما این است که با انگیزه های کلاسیک سیاست بحث مسئولیت اجتماعی شرکت” Landier گفت.

“بسیاری از تماس با شرکت برای ادغام اجتماعی نگرانی های خود را به هدف توابع در نتیجه به چالش کشیدن میلتون فریدمن کلاسیک بیانیه که “مسئولیت اجتماعی کسب و کار است که به افزایش سود خود را’.”

ETF انفجار

با توجه به اخیر ETFGI داده ESG ETFs نمایندگی $52 میلیارد از 6 $تریلیون جهانی دارایی های تحت مدیریت (اوم) ETF بازار است.

اما 2020 جهانی ETF سرمایه گذار و بررسی از سوی بانک های خصوصی Brown Brothers Harriman (BBH) تخمین زده است که حدود 74 درصد از سرمایه گذاران جهانی برنامه ریزی برای افزایش ESG ETF تخصیص بیش از سال آینده. در پنج سال تقریبا یک پنجم سرمایه گذاران گفت: آنها تخصیص بین 21 ٪ و 50 ٪ از نمونه کارها خود را به ESG بودجه و BBH به این نتیجه رسیدند که ESG “به نظر نمی رسد به گذراندن مد زودگذر.”

یک ETF صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بسیار در همان راه به عنوان سهام. ETFs نگه سهام کالاها و یا اوراق قرضه و به طور کلی حمل یک آربیتراژ مکانیزم برای نگه داشتن آن در محدوده آن خالص ارزش دارایی.

اوراق قرضه

وجود دارد تعداد رکورد برای صدور اوراق قرضه سبز در سال گذشته به عنوان شرکت های و موسسات مالی و دولت ها مطرح $185 میلیارد ریال در مجموع برای سرمایه گذاری در پروژه های سازگار با محیط زیست پایدار با توجه به داده ها از شرکت حقوقی Linklaters.

پروژه های تامین مالی شده توسط سبز اوراق قرضه هدف بهره وری انرژی پیشگیری از آلودگی پاک حمل و نقل و جدید فن آوری های سبز.

“پس اول ظاهر می شود در سال 2007 به بازار برای اوراق قرضه سبز جذب علاقه قابل توجهی در سال های اخیر به عنوان پایداری مسائل افزایش یابد تا شرکت های بزرگ را در دستور کار خود زیر فشار برای شرکت ها به منظور کاهش اثرات زیست محیطی خود را و پس از مقدمه ای از افزایش مقررات در منطقه” Linklaters بازار سرمایه وکیل آمریتا Ahluwalia گفت.

2019 را دیدم در مجموع 479 سبز اوراق قرضه صادر شده در سراسر جهان تا یک چهارم در مقایسه با سال گذشته و سال 2020 تنظیم شده است به یک “سپر” در سال برای اوراق قرضه سبز رانده شده توسط یک مجموعه جدید از استانداردهای اروپا و چشم انداز مثبت از فعالیت در سراسر آسیا با توجه به Linklaters.

اتحادیه اروپا به تازگی توافق مجموعه ای از دستورالعمل ها برای تعریف پایدار سرمایه گذاری است. اگر چه میله میله برای اجرای تا 2021 قوانین جدید با هدف مهار “greenwashing” این عمل از دولت ها و شرکت های بد نمایش دادن مزایای زیست محیطی را از راه بدر اخلاقی سرمایه گذاران.

چینی صادر کنندگان اختصاص $15.4 میلیارد دلار از سبز جدید صدور اوراق قرضه در سال 2019 و سرمایه گذاران انتظار می رود که به نوبه خود توجه بیشتر به پایدار سرمایه گذاری به منظور همگام شدن با تاسیس بازار.

چین, آمریکا, فرانسه و آلمان تحت سلطه سبز بازار اوراق قرضه در سال 2019 حسابداری برای 40 ٪ از تمام درآمد حاصل از, در سطح جهانی, در حالی که سوئد بود تاج گذاری اوراق قرضه سبز “کانون” ثبت شده داشتن 78 جدید صدور در سال 2019, 24 بیش از هر دو ایالات متحده آمریکا و یا ژاپن در دوم.

صندوق های تامینی

مدیران صندوق های تامینی نیز احساس فشار اخلاقی با رشد تقاضای سرمایه گذار کلید راننده در صندوق های تامینی ESG سرمایه گذاری با توجه به تحقیقات منتشر شده در هفته گذشته توسط سرمایه گذاری جایگزین مدیریت انجمن (AIMA).

این AIMA و KPMG انجام یک نظرسنجی از 135 نهادی سرمایه گذاران و مدیران صندوق های تامینی و تنها مدیران با مجموع اوم از $6.25 تریلیون دلار در سراسر 13 کشور و نشان داد که 84 درصد از مدیران گزارش افزایش علاقه در ESG-جهت گیری بودجه و استراتژی بیش از 12 ماه گذشته.

رشد تقاضای سرمایه گذار (72%) تراز با ارزش شرکت (37%) و شواهد از مواد پایداری (35 درصد) اصلی سه رانندگان پشت افزایش تصویب ESG استراتژی.

به ویژه در 44 درصد از سرمایه گذاران نهادی مورد بررسی گفت: اعتبارات خود را به ESG-گرا صندوق های تامینی رانده شدند با این فرصت را به تولید آلفا و مدیریت fat-tailed دور کردن خطرات.

“در نتیجه سنتی خطر بازگشت معادله در حال بازنویسی شامل ESG عوامل” گفت: Anthony Cowell, KPMG سر از مدیریت دارایی ها در جزایر کیمن و همکاری نویسنده این گزارش است.

“در صندوق های تامینی صنعت ESG رفته از حال خوب-به-باید به یک باید داشته باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>