جدیدترین گوشی های تاشو از سامسونگ و موتورولا در حال حاضر در حال شکستن و جذب خراش

جدید سامسونگ تاشو گوشی های هوشمند Galaxy Z تلنگر.

رایان براون | CNBC

دو گوشی جدید تاشو با صفحه نمایش های $1,380 Samsung Galaxy Z تلنگر و 1500 دلار موتورولا RAZR راه اندازی در هفته های اخیر و مردم در حال حاضر شکایت در مورد آنها.

به نظر می رسد مانند یک تکرار از آنچه که ما از طریق رفت و نزدیک به یک سال پیش زمانی که سامسونگ کشت کهکشان برابر به داوران و اوایل واحد را شکست. تلفن به تعویق افتاد برای پنج ماه در حالی که سامسونگ مشغول به کار بر روی یک راه حل است اما راه اندازی به نظر می رسد که خوب است پس از آن تغییرات به لولا و صفحه نمایش.

اما آخرین گوشی های تاشو با داشتن مسائل مربوط به خود را دارند. در اینجا چه خبر است.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر صفحه نمایش به نظر می رسد پلاستیک های شیشه ای به عنوان آگهی

بیش از آخر هفته در کانال یوتیوب JerryRigEverything به سوال نامیده می شود سامسونگ ادعا می کند که جدید Galaxy Z تلنگر یک صفحه نمایش شیشه ای.

در سختی آزمون JerryRigEverything یافت که سامسونگ صفحه نمایش خراش مانند پلاستیک و نبود به عنوان سخت و یا مقاوم در برابر آسیب به شیشه. اما در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در سان فرانسیسکو هفته گذشته سامسونگ گفت: گوشی اول از آن نوع تاشو صفحه نمایش شیشه ای به بازار عرضه شده به عنوان “فوق العاده نازک شیشه ای” یا UTG ،

کسانی که ادعا می کند در مورد شیشه ای ساخت و ساز به نظر می رسید برای فرونشاندن نگرانی هایی است که صفحه نمایش خواهد بود به عنوان مستعد ابتلا به آسیب به عنوان اصلی Galaxy برابر هر چند JerryRigEverything نشان می دهد در تصویری که حتی یک ناخن به طور دائم می تواند دندانه صفحه نمایش فقط در سامسونگ اولین گوشی تاشو.

پس از JerryRigEverything نوشته شده آن تصویری سامسونگ هشدار داد در بیانیه ای که آن جدید تاشو صفحه نمایش باید با احتیاط رفتار شود.

“سامسونگ برای اولین بار از نوع خود UTG تکنولوژی متفاوت از دیگر کهکشان گل سرسبد دستگاه های” سامسونگ گفته CNBC. “در حالی که صفحه نمایش خم می شود باید آن را با احتیاط رفتار شود. همچنین Galaxy Z تلنگر یک لایه محافظ در بالای UTG شبیه به Galaxy برابر شده است.”

شما می توانید به تماشای JerryRigEverything ویدئو اینجا هستید::

یک کسی گفت: او خریداری Galaxy Z تلنگر ارسال شده یک عکس از آسیب های سراسر برابر صفحه نمایش. او گفت: “crack رخ داده است هنگامی که او باز تلفن:

CNBC یک کهکشان Z تلنگر. صفحه نمایش احساس محکم تر از کهکشان برابر آن احساس شل و ول. CNBC اولین کهکشان برابر نقد و بررسی واحد را شکست زمانی که ما تست شده است. که اتفاق افتاده است با Galaxy Z تلنگر.

الف تلنگر می آید با یک هشدار مشابه به عنوان کهکشان برابر با یک برچسب بر روی صفحه نمایش و شروع به هشدار می گوید که کاربران را به “جلوگیری از فشار سخت بر روی صفحه نمایش و یا جلوی لنز دوربین” و مطمئن شوید که هیچ چیز بر روی صفحه نمایش زمانی که شما در برابر آن بسته شده است. سامسونگ ارائه می دهد و یک بار روی صفحه نمایش جایگزین برای $119 اگر صاحبان یک مشکل است.

سامسونگ همچنین گفته CNBC که آن را ارائه می دهد رایگان محافظ صفحه نمایش برای Z تلنگر صاحبان سامسونگ در مکان های خرده فروشی و یا از طریق ایمیل. سامسونگ توضیح نداد چرا که اضافی محافظ صفحه نمایش شامل نمی شده است با تلفن خارج از جعبه ،

موتورولا RAZR در حال حاضر به شکستن

موتورولا Razr با صفحه نمایش تاشو

موتورولا

در ضمن موتورولا RAZR که همچنین دارای یک foldable نمایش نیز در حال حاضر در حال شکستن است.

وب سایت فن آوری گفت: ورودی جدید موتورولا RAZR صفحه نمایش است که در حال حاضر جدا از بدن است و به طور کامل آسیب دیده و تنها پس از چند روز استفاده کنید. سایت نمی دانید که چگونه آسیب رخ داده است اما ارسال چندین تصویر از صفحه نمایش, پاره کردن قاب گوشی است که نشان می دهد کنترل کیفیت مسائل اطراف مرز و لولا RAZR.

موتورولا نشده اظهار نظر مشکل است.

شاید همین حالا خرید یک گوشی تاشو هنوز

همه این ممکن است توضیح دهد که چرا هر دو موتورولا و سامسونگ بود با احتیاط برای به اشتراک گذاشتن دستگاه های جدید با تکنولوژی داوران. موتورولا نیست ارسال نمونه تست کردن تا بعد از تلفن در حال حاضر در دسترس برای مصرف کنندگان نشانه آن است که نبود اعتماد به نفس در تلفن.

سامسونگ تنها اجازه تست بررسی Z تلنگر برای 24 ساعت. آن را می گوید آن را با توجه به عرضه محدود. CNBC خریداری Galaxy Z تلنگر برای تست و بررسی در حال آمدن است.

در حالی که CNBC نشده تا به حال هیچ مشکلی با Galaxy Z تلنگر آن را روشن است که صفحه نمایش است که به عنوان قوی به عنوان سامسونگ “فوق العاده نازک شیشه ای” بازاریابی آن را نشان می دهد. YouTuber JerryRigEverything گفت: این نمایش ممکن است شیشه عناصر, اما ثابت شده است که آن را هنوز هم خش و خسارات به راحتی به عنوان پلاستیک.

مسائل با موتورولا RAZR کمی جدی تر است. صفحه نمایش نباید جدا از تلفن. مشخص نیست که چگونه گسترده این مشکل است اما حتی قبل از ورودی گزارش مشکلات آن بیشتر داوران نمی مانند تلفن به هر حال.

تا زمانی که تاشو گوشی های با دوام شیشه ای نمایش می دهد که آسیب نیست و به راحتی و یا به ما نشان می دهد که چرا آنها بهتر از گوشی های ارزان تر که نیست برابر شما نباید خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>