قوانین جدید برای پیدا کردن عشق در یک بیماری همه گیر

اجتماعی فاصله و به دنبال عشق نیست دقیقا بهترین های جدید ،

و پس از رفتن در یک تاریخ در زندگی واقعی در حال حاضر سقوط ناپاک از بسیاری از کشورها قوانین در اطراف coronavirus تک آهنگ در حال پیدا کردن راه های جدید برای برقراری ارتباط با مسابقات خود را از خرما شام بیش از زوم به “تماشای Netflix هم در خود خانه جداگانه – و یا به سادگی پیدا کردن زمان برای یک “آنلاین شراب است.”

مجلل وب سایت های دوستیابی, داخلی, دایره دیده است و تعداد پیام های ارسال شده توسط افزایش 116% طی هفته گذشته و به طور کلی فعالیت است تا 25 درصد نسبت به “دوستیابی یکشنبه” اولین دوشنبه در ماه ژانویه و معمولا محبوب ترین روز برای دوستیابی آنلاین.

کاربران آن عمدتا در شهرهای بزرگ مانند لندن و برلین و نیویورک و هنگ کنگ و غیره استفاده می شود برای آشنایی شهری در کافه ها و رستوران ها اما در حال حاضر آنها در حال پیدا کردن خود بحث در مورد چیزهایی مانند رول توالت با توجه به موسس و مدیر عامل شرکت دیوید Vermeulen.

“وجود دارد نیز یک 800% افزایش اعضای صحبت کردن در مورد ‘قرنطینه’ از شروع ماه مارس است. اشاره از Netflix نیز به 70 درصد افزایش یافته که مردم بحث در مورد چگونه آنها در حال نگه داشتن سرگرم” Vermeulen گفت CNBC از طریق ایمیل با اشاره به کاربران آنلاین پیام.

عشق تحت مستند

دوستیابی سایت نقل مکان کرد و سریع به کاربران هشدار می دهند به ملاقات در زندگی واقعی با آتش زنه گفتن مردم به احترام مستندات. “ماندن در داخل و انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس به صورت تصاعدی مهم تر از بیرون رفتن برای دیدار با آنها IRL (در زندگی واقعی)” اعلام یک پست در سایت است “کش رفتن زندگی” وبلاگ در روز دوشنبه.

نام تجاری می تواند تنها معمولا در ارتباط با مردم محلی به آنها اما Tinder بخشی از بازی گروهی ساخته شده است که گذرنامه از ویژگی های رایگان تا پایان مارس به این معنی است که کاربران می توانند بازی را با مردم در خارج از کشور بدون نیاز به پرداخت هزینه ارتقاء و احتمالا این سایت امیدوار است برای تبدیل آنها به آینده مشترک.

به نظر می رسد که به عنوان مردم صرف زمان بیشتری را در خانه آنها در حال افزایش فعالیت های خود را در برنامه های آشنایی با هر دو آتش زنه و سرهم بندی کردن شاهد افزایش کاربران فعال در هفته شروع 8 مارس با توجه به داده های اخیر از برنامه آنی.

دایره درونی است همچنین پیدا کردن که کاربران علاقه مند به دریافت تماس های تصویری با 50% افزایش در افراد نشان می دهد آنها اسکایپ و یا زوم مسابقات خود را از آنجا شروع ماه مارس با توجه به Vermeulen, و آن را یک داستان مشابه برای OkCupid.

این سایت متعلق به بازی گفت که 25 درصد از کاربران آن در نظر گرفته شده برای چت تصویری و 16 درصد می خواستم به صحبت کردن در تلفن. مردم هم اکنون می توانید خود را اضافه کنید “آل مجازی تاریخ” تنظیمات به پروفایل خود و مردم نیز بازی بیش از FaceTime با توجه به OkCupid مدیر عامل آریل Charytan.

مجازی اتصالات

اما این که آیا شما در واقع می تواند سقوط در عشق بدون ملاقات در فرد باقی مانده است دیده می شود.

مردم با استفاده از تمام حواس پنجگانه خود برای ارزیابی اینکه آیا وجود دارد ژنتیکی سازگاری با یک شریک بالقوه با توجه به شناس آنا Machin.

“بصری شما می توانید ارزیابی صورت تقارن است که این شاخص از قوی ژن و شما می توانید به خواندن زبان بدن است. شما می توانید شنیدن صدای تن و گوش دادن به آنچه آنها می گویند که یک شاخص از هوش” ماشین گفت CNBC از طریق ایمیل. این خبر خوبی برای کسانی که انتخاب می کنید برای رفتن مجازی.

خبر بد این است که چیزی است که منتشر شده توسین neurochemical است که پی ریزی مرحله اول از جاذبه های – غیر ممکن در یک تاریخ مجازی. و با توجه به ماشین آلات زنان به طور خاص با استفاده از حس بویایی برای ارزیابی ژنتیکی سازگاری – دوباره از این سوال.

نرم افزار دوستیابی مقصر شناخته شده اند برای تشویق فرهنگ casual hook ups بنابراین به طور موثر مردم را وادار به شناختن یکدیگر برای اولین بار ممکن است علامت یک بازگشت به سنتی معاشقه با توجه به راشل لوید eHarmony ارشد روابط عمومی و مدیر ارتباطات.

“من باقی می ماند و امیدوار است که با وجود آشفتگی وجود مثبت خواهد بود عوارض جانبی از بحران کنونی – که ما می توانیم ما کشف استعداد برای گفتگو و آشنایی با کسی که در طول زمان. من انتظار دارم مردم را از خود منعکس کننده بیشتر و در نظر گرفتن آنچه که آنها واقعا می خواهید برای خود,” او گفت: CNBC از طریق ایمیل.

برای Charly لستر یک متخصص دوستیابی در دایره درونی تصویری خرما, لازم نیست که خسته کننده است. یکی از پیشنهادات این است که “کروناویروس و لرز” که در آن زوج ها را انتخاب کنید نشان می دهد تلویزیون به تماشای در همان زمان. “این می تواند شروع یک بحث اتصال, ارتباط,” او گفت: در یک ایمیل به CNBC.

کشیدن برنامه ها در گذشته منجر به برخی از غیر معمول روند در رفتار انسان است. “Breadcrumbing:” برای مثال اشاره به کسی ارسال بی مخ زن, پیام, تا کنون که بدون قصد ملاقات در حالی که “obliga-کشیدن” این است که وقتی کسی ابجو بد و کم مایه برای دریافت مسابقات در یک برنامه فقط برای وزوز.

اما تاثیر عاطفی این ویروس می تواند مردم را تشویق به آشنایی بیشتر به طور جدی با توجه به شناس Machin. “شاید این باعث می شود شما فکر می کنم که در یک بحران مثل این واقعا همه شما با چپ هستند کسانی که شما را دوست دارم پس از آن ممکن است را ساخته اند برخی از افراد سطح شیب دار تا جستجوی خود را برای کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>