‘The new normal’ – این است که چگونه انگلستان ممکن است کار یک بار مستند کاسته است

بوریس جانسون اعلام کرده است این مستند باید در جای خود باقی است و او “نمی تواند طلسم را در حال حاضر چگونه سریع یا آهسته یا زمانی که تغییرات ساخته خواهد شد”.

آقای جانسون گفت: تغییرات خواهد بود اعلام کرد در دوره به دلیل “با حداکثر ممکن شفافیت” در حالی که وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: مردم باید برای دریافت استفاده می شود به یک “جدید” با توجه به کروناویروس – اجتماعی فاصله مجموعه اقدامات را در محل باقی می ماند برای “مدتی”.

اما آنچه ممکن است که “طبیعی” نگاه مانند?

Customers join a long line waiting to get into reopened B&Q
B&صف: صف های طولانی به عنوان سخت افزار های زنجیره ای بازگشایی

مغازه ها و غیر ضروری کسب و کار

یک حرکت به دور از محدودیت های فعلی را شامل تداوم اجتماعی فاصله.

آقای Raab پیشنهاد کرده است شرکت ها و کارخانه ها شده اند که توقیف از اواسط ماه مارس ممکن است نیاز به تغییر چگونه کار می کنند و باید در جای نوع اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده توسط ضروری مغازه ها و دیگر محل های کار که باقی مانده اند باز برای حفظ کارکنان و مشتریان دو متر از هم جدا.

این شامل 2m صف مانند آن دیده می شود در خارج از سوپر مارکت ها و فروشگاه های DIY و سیستم های یک طرفه و پلاستیکی صفحه نمایش در tills برای اطمینان وجود دارد که هیچ تماس فیزیکی بین کارکنان و خریداران.

Britain's Prime Minister Boris Johnson speaks outside 10 Downing Street after recovering from the coronavirus disease (COVID-19), London, Britain, April 27, 2020. REUTERS/John Sibley
‘من از شما به خود را شامل نام بی تابی’

دفاتر نیز تا به حال به اجرا درآوردن قوانین مشابه با تغییر طبقه پوسته و یا محدود کردن کارکنان در دفتر برای اطمینان از 2m قانون پایبند به, با مقدار زیادی از دست sanitisers و تمیز کردن محصولات در دسترس است.

لباس مغازه ها می تواند بازگشایی در یک مد مشابه با توجه به دستورالعمل های منتشر شده توسط انگلیسی کنسرسیوم خرده فروشی است که خرده فروشان توصیه به در نظر گرفتن بسته شدن و محدود کردن دسترسی به توالت و تغییر اتاق.

اقدامات دیگر شامل جدا کردن ورودی و خروجی دلسرد پرداخت نقدی و افزایش نظافت و بهداشت عادات.

Boarded up shop on high street - economy
ترس از اقتصاد رو به رکود عمیق

کارخانه

خودروسازان از جمله Jaguar Land Rover, Aston Martin و نیسان اعلام کرده اند سرگیری تدریجی تولید در گیاهان که همچنین نیاز به جسمی فاصله قوانین در محل.

در آلمان, فولکس واگن اعلام کرده است ظرفیت تولید در آن ولفسبورگ گیاه خواهد شد در حدود 10-15% برای شروع و رسیدن به حدود 40% از سطح قبل از بحران پس از یک هفته.

این خودروساز تا به بازرسی و نگهداری آن روش شامل اضافی اقدامات بهداشتی. کارگران گفته شده است برای اندازه گیری درجه حرارت و به تغییر لباس خود را در خانه برای جلوگیری از ازدحام در کارخانه در حال تغییر اتاق.

اضافی و نشانه گذاری های قرار داده شده اند در کف کارخانه به طوری که کارگران در حال بهتر قادر به پایبندی به 1.5 متر اجتماعی فاصله حکومت (از آن است که به احتمال زیاد باقی می ماند 2m در انگلستان) و کارکنان داده شده است زمان بیشتری برای ضد عفونی کردن ابزار خود را و سطوح.

The Station Inn in Kidderminster may struggle to survive
مردم کشیدن هم برای صرفه جویی در میخانه

رستوران ها و کافه ها و بارها

دوباره طراحی اتاق ناهارخوری, آشپزخانه و باغ آبجو ممکن است راه خروج از این مستند برای بارها و کافه ها و رستوران ها بیش از حد ارائه شده آنها می تواند تضمین مشتریان و کارکنان چوب به 2m اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.

کشورها از جمله اتریش و ایتالیا اعلام کرده اند بازگشایی موسسات از مه و ژوئن به ترتیب.

No date given for schools to open
نگرانی برای دانش آموزان به مدارس بسته باقی می ماند

مدارس

محدودیت می تواند قرار داده و در کلاس اندازه به عنوان پیشنهاد شده توسط دولت اسکاتلند در هفته گذشته هنگامی که آن را مجموعه ای از چگونه آن را رویکرد برنامه ای برای سهولت مستند.

“کلاس های درس ممکن است دوباره طراحی شده اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله تا شاید همه کودکان می تواند بازگشت و در مدرسه در همان زمان گفت:” اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon.

“آیا ما را به کلاس و تقسیم آنها به دو, که در آن نیمی از کلاس وجود دارد یک هفته و نیم دیگر یک هفته دیگر?” او گفت:. “یا یک و نیم در صبح و دیگری در بعد از ظهر؟”

دستورالعمل های مشابه – فاصله بین میز معافیت در زمان های مختلف و امکانات برای شستن دست و کافی تامین مواد ضد عفونی کننده – نیز کشیده شده است تا با مقامات آلمان به صورت تدریجی بازگشایی مدارس از 4 مارس. برخی از ایالت ها در حال حاضر بازگشایی مدارس با توجه به گزارش های رسانه ها.

این تغییرات در حال حاضر اعمال شده است در دانمارک که در آن کودکان در برخی سال گروه شده اند بازگشت به مهد کودک و مدارس, در حالی که دانش آموزان دیگر باید همچنان به مطالعه از صفحه اصلی.

آقای Raab گفت: “غیر قابل تصور” بازگشایی مدارس می تواند بدون “اقدامات بیشتری” در محل برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Ms اسکاتلند هشدار داده است او می تواند هر گونه لغو محدودیت های اعمال شده در اسکاتلند اگر او فکر دولت در وست مینستر در حال حرکت بود بیش از حد به سرعت.

A Taylor Wimpey housing development in Telford where building work has ceased as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus. PA Photo. Picture date: Monday March 30, 2020
چگونه خانه ساختمان غول بازگشت به کار

ساخت و ساز

برخی از شرکت ها و سازندگان شروع به بازگشایی سایت و یا اعلام کرده اند که عملیات از سر گرفته خواهد شد در ماه مه.

در میان آنها تیلور Wimpey که گفت آن است که با استفاده از “جزئیات جدید سایت عامل پروتکل های توسعه در انطباق با سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز”.

مدیر اجرایی پیت Redfern هفته گذشته گفت: “ما در حال حاضر با اعتماد به نفس است که ما را حذف برنامه ها و فرآیندهای در محل پس ما با خیال راحت می توانید شروع به عقب در سایت در مرحله راه است.”

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما ساخت و ساز در اتحادیه متحد خواستار بهداشت و ایمنی اجرایی به سطح شیب دار بالا بازدید سایت پلیس اجتماعی فاصله در سایت.

راهنمایی های جدید از ساخت و ساز رهبری شورای متحده که در آن کارگران مورد نیاز برای کار در عرض دو متر از یکدیگر آنها باید “کار در کنار هم و یا دور از یکدیگر به جای چهره به چهره”.

زمانی که این غیر ممکن است کارگران باید “این را برای 15 دقیقه یا کمتر که در آن ممکن است”.

متحد نوشته شده است برای کسب و کار, منشی, Alok Sharma, روش ادعا شده است “سیراب به پایین” در مقایسه با نسخه های قبلی و گفت این “تضعیف ایمنی کارگران در سایت های ساخت و ساز و حتی ممکن است تبدیل به یک عامل کمک کننده به گسترش COVID-19 در جوامع ما”.

Under European law, carriers have to fill their slots at major airports such as Heathrow at least 80% of the time or they risk losing them.
پرواز های تقریبا خالی در سراسر جهان

مسافرت های بین المللی

آقای Raab گفته مقامات نیز ممکن است به دنبال در دریا و فرودگاه چک با ورود مسافران در انگلستان نیاز به قرنطینه برای 14 روز. این اعمال را برای گردشگران خارجی و شهروندان بریتانیا.

اعتقاد بر این است که آن می تواند بخشی از دولت “آزمون پیگیری و ردیابی” سیاست منزوی کردن موارد جدید این بیماری بیشتر مهار گسترش آن به عنوان اعداد پایین آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>