جدید $1,380 سامسونگ تاشو تلفن شسته و رفته است اما هیچ کس باید آن را خرید و من بازگشت معدن

Samsung Electronics Co. Galaxy Z فلیپ گوشی های هوشمند نمایش داده می شود در طول Samsung Unpacked محصول راه اندازی رویداد در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

مایکل کوتاه | بلومبرگ | گتی ایماژ

من تست سامسونگ دومین گوشی تاشو صفحه نمایش Galaxy Z تلنگر برای پنج روز. آن را سرگرم کننده و منحصر به فرد است. به نظر می رسد مانند یک تلفن معمولی با یک 6.7 اینچ صفحه نمایش اما پس از آن چین در نیمه مانند یک کلاسیک, فلیپ تلفن.

اما این فرم جدید عامل در یک قیمت می آید: Galaxy Z تلنگر هزینه $1,380 به این معنی که شما در حال پرداخت حق بیمه سنگین فقط به یک تلفن است که می تواند برابر در نیم. وجود دارد بهتر است در گوشی هایی که هزینه کمتر, از جمله آخرین کهکشان S20 از سامسونگ. تنها افرادی که ممکن است در نظر Z تلنگر هستند tech علاقه مندان که می خواهند خود را به یکی از اولین گوشی های با صفحه نمایش تاشو. آنها باید بدانید که آن را بسیار ظریف است.

خبر خوب این است که من تا به حال هیچ مشکلی مثل من تا به حال با Galaxy برابر شده است. صفحه نمایش هنوز هم کار می کند پس از چند روز استفاده و آن را خراشیده نمی شود حتی اگر به اصطلاح “فوق العاده نازک شیشه ای” دارای یک لایه که خراش و خسارت به راحتی به عنوان پلاستیک. سامسونگ هنوز هم به شما هشدار میدهد باید رسیدگی صفحه نمایش جدید با مراقبت ،

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد Galaxy Z تلنگر.

چه خوب است

لولا قوی است و باز باقی می ماند حتی زمانی که گوشی لبه پنجره رساند.

تاد Haselton | CNBC

کهکشان Z تلنگر دارای یک طراحی منحصر به فرد برای گوشی های هوشمند مدرن عصر, اما آن را دشوار است به همین دلیل لازم است. این نوع شسته و رفته به یک صفحه نمایش بزرگ است که چین را به یک مربع وجود دارد اما هیچ سود واقعی به آن.

من حدس می زنم صفحه نمایش است که از لحاظ فنی تا حدودی محافظت از چیزهایی که در جیب شما پس از آن بسته شده اما هنوز هم وجود دارد یک شکاف که در آن همه چیز ممکن است در ابتدا به آن است. و آن را هنوز هم واقعا مستعد ابتلا به آسیب هنگامی که آن را باز حتی از ناخن بر خلاف شیشه ای با دوام صفحه نمایش استفاده شده در گوشی های دیگر. آن را هنوز هم حجیم حتی زمانی که آن را بسته است. یکی از دوستان گفت این شبیه جورج Costanza کیف پول. خورده آن را بیش از دو برابر ضخامت آی فون 11 Pro Max.

صفحه نمایش بسیار خوب است. وجود یک چین اجرا می شود که در سراسر وسط که شما می توانید احساس می کنید زمانی که شما حرکت در سراسر آن, اما آن را سخت برای دیدن زمانی که من به دنبال به طور مستقیم در تلفن حتی در حالی که خواندن یک وب سایت و بازی کردن بازی ها. در غیر این صورت آن را واقعا روشن و رنگی و تیز به اندازه کافی برای اکثر مردم نه فقط به عنوان شدید به عنوان گوشی های دیگر که هزینه بیش از $1,000.

وجود یک صفحه نمایش کوچک در خارج برای اطلاعیه ها.

تاد Haselton | CNBC

کهکشان Z تلنگر را لولا قوی است. آن را نمی جیر جیر و یا احساس مانند آن را به شکستن و سامسونگ می گوید آن اضافه شده برخی از برس داخل برای کمک به حفظ باقی مانده از آسیب رساندن به آن. سامسونگ می گوید شما می توانید سرپا نگه داشتن آن را در زوایای مختلف برای چیزهایی مانند چت تصویری, اما من تحت تاثیر قرار. در گوگل اواز یا موسیقی دو نفری با همسرم, تصویری فوق العاده کوچک. آن را حس می کند بیشتر به فقط نگه داشتن گوشی در حالت افقی بنابراین شما می توانید در ادامه مطلب ببینید. همان می رود برای یوتیوب تلویزیون که با بازی در یک مستطیل در بالای صفحه نمایش زمانی که آن را تا لبه پنجره رساند. آن را شسته و رفته اما این تصویری است که راه بیش از حد کوچک است.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

وجود دارد دیگر از موارد استفاده از propping تلفن ، شما می توانید از آن استفاده کنید برای گرفتن عکس از جمله قرار گرفتن در معرض طولانی عکس های که در آن تصاویر نگاه کنید اگر گوشی حرکت نمی کند. برخی از برنامه های مانند سامسونگ ساخته شده است در برنامه دوربین به طور خودکار تنظیم به خم در این صفحه نمایش برای نمایش دکمه منو در پایین نمایاب تا بالا بود که شسته و رفته اما لازم نیست برای اکثر مردم است.

سامسونگ تنها به دوربین از ویژگی های بزرگ است.

تاد Haselton | CNBC

صحبت از دوربین آن خوب است. من می خواهم از زاویه واید و اولترا واید لنز. بسیاری از تصاویر بیرون آمد همتراز با آنچه که من انتظار می رود از آی فون 11 Pro Max یا Galaxy Note 10+. من متوجه بسیاری از نقاط (به نام سر و صدا) هنگامی که من در زمان یک شب شات هر چند پس از آن به نظر نمی رسد به خوبی به عنوان دستگاه های دیگر است. نیز وجود دارد یک شسته و رفته گزینه جدید نیز در آینده به کهکشان S20 تلفن به نام “تک را.” شما آن ضربه بزنید و آن را ثبت و ضبط ویدئوها و جرقه بزند عکس برای 10 ثانیه به شما می دهد یک دسته را انتخاب کنید از. من دوست داشتم که در حالی که سگ من مابل در حال بازی با اسباب بازی های خود را, من نمی مجبور به انتخاب بین گرفتن یک عکس یا ضبط یک ویدیو. من هر دو رو.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

من مثل این طراحی بهتر از Galaxy برابر بیش از حد. این گوشی عجیب و غریب بود. آن را مرتب کردن بر اساس مانند یک clunky تلفن معمولی که باز به یک تبلت 7 اینچی, اما من هرگز دوست با استفاده از این بسته و یا باز کردن برای انجام زیاد است. آن را فقط بیش از حد سخت به نوع در زمانی که آن را بسته بود و بیش از حد بزرگ برای استفاده مانند یک تلفن معمولی که در آن باز بود. حداقل Galaxy Z تلنگر توابع مانند یک تلفن معمولی هنگامی که آن را باز کنید.

وجود دارد یک ریز 1.1-صفحه نمایش اینچ در جلو است که نشان می دهد زمان و آیکون برای اطلاعیه ها. این می تواند به عنوان یک دوربین برای گرفتن عکس های سلفی هر چند من به طور معمول فقط باز تلفن به انجام است که پس از آن نشان نمی دهد بسیار است.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

من هم واقعا دوست دارم راه تلفن به نظر می رسد. من بنفش مدل است که نوع تغییر رنگ به کمی آبی رنگ در نور متفاوت است. خارج است تمام شیشه ای و فلزی بیش از حد پس از آن به نظر می رسد و احساس می کند مانند گران قیمت تلفن آن است. سامسونگ شامل یک رایگان پاک کردن صورت در جعبه است که محافظت از خارج بسیار خوب بود که به خوبی لمس.

کوالکام پردازنده داخل نیست و به عنوان قدرتمند به عنوان یکی از جدیدترین آینده در سامسونگ کهکشان S20 همراه, اما آن را هنوز هم واقعا خوب است. من چند دور از ندای وظیفه و بدون هر گونه مسائل و تلفن هرگز احساس می کند مانند آن را ممکن است اگر سامسونگ استفاده کرده بودند کمتر مجهز به پردازنده مانند موتورولا را در آن 1500 دلار RAZR تاشو تلفن.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

در نهایت شما می توانید یک دسته از مسائل که انتظار می رود در اکثر گوشی های این روز است. من دوست دارم که Galaxy Z تلنگر پشتیبانی از شارژ بی سیم همراه با 256GB از ساخته شده است در ذخیره سازی و دارای یک اثر انگشت خوان است که به خوبی کار می کرد. آن را حتی می توانید انجام دهید سامسونگ فانتزی معکوس, شارژ بی سیم به قدرت سامسونگ, ساعت, کهکشان, جوانه ها و دیگر بی سیم-دستگاه را فعال کنید.

چه بد

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

در اینجا مشکل این است: به جز صفحه نمایش تاشو, شما می توانید تقریبا همه چیز را من فقط در مورد صحبت کردیم و بیشتر از یک تلفن است که هزینه های کمتر از 1000 $از جمله سامسونگ کهکشان S10 های همراه از سال گذشته که در حال حاضر در شروع $599. شما دریافت مزایای اضافه مانند صفحه نمایش واضح تر و سریع تر شارژ آب و گرد و غبار مقاومت و شیشه ای نمایش می دهد که شکستن نیست به راحتی به عنوان کهکشان Z تلنگر.

و یا شما می توانید که همان $1,400 و در نظر بگیرید بهتر است گوشی جدید سامسونگ Galaxy S20 فوق العاده. این پشتیبانی از جدید 5G شبکه و راه واضح تر صفحه نمایش بزرگتر باتری و آب و گرد و غبار مقاومت بسیار بهتر دوربین سریع تر شارژ بلندگوهای استریو (کهکشان Z تلنگر تنها دارای یک بلندگو و آن را بد) و بیشتر. آن را فقط به بزرگ و سنگین و نمی بریزید.

من همچنین نگران دوام Galaxy Z تلنگر روی صفحه نمایش. من تقریبا همیشه نگران است که آن را به دریافت و خش و یا آسیب دیده بنابراین من babying این راه بیشتر از من به گوشی های دیگر از جمله من به همین قیمت به طور کامل لود آی فون 11 Pro Max است که بسیار با دوام.

سامسونگ می دهد مقدار زیادی از هشدارهای به کاربران مراقب باشید با یک برچسب و دستورالعمل های روی صفحه نمایش به واکسن آن را با ناخن یا اجسام نوک تیز. این نیز ارائه می دهد یک جایگزین برای $119 و یک محافظ صفحه نمایش رایگان است که شما باید نصب کنید از یک حرفه ای تایید شده توسط سامسونگ.

تبلیغات در Galaxy Z تلنگر.

تاد Haselton | CNBC

من واقعا دوست ندارم که سامسونگ غذایی تبلیغات به مکان های عجیب و غریب در $1,380 تلفن. در اینجا در این برنامه تلفن (که شما با استفاده از به جای تماس های تلفنی) سامسونگ به من نشان می دهد یک آگهی برای DirecTV. من تصمیم به استفاده از “مکان” از ویژگی های است که نشان می دهد محلی نقاط مورد علاقه اما انتظار نداشتم که از تبلیغات است. شما می توانید نصب کنید گوشی های مختلف در نرم افزار اگر شما می خواهید, اما این فقط احساس ناخالص به من.

آن را خریداری نیست

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

من خریدم Galaxy Z تلنگر because I am a tech علاقه مندان و بخشی از بازار هدف. من کنجکاو و هیجان زده در مورد گوشی هایی که برابر شده است.

من هم آن را خریدم چون سامسونگ است که اجازه داوران تست گوشی فقط 24 ساعت قبل از آنها را به ارسال آن (سامسونگ می گوید آن را ندارد بسیاری برای به اشتراک گذاشتن). اما من نگران این بدان معناست که سامسونگ نیز نیست اعتماد به نفس است که تلفن شکستن نیست وقتی که مردم در حال آزمایش آن است.

من بازگشت Galaxy Z تلنگر ، آن را سرگرم کننده برای چند روز و آن را شسته و رفته زمانی که شما دوستان خود نشان می دهد جدید خود را foldable تلفن. اما $1,380 زیادی برای خرج کردن در یک مهمانی ترفند. و من واقعا نمی بینم هر گونه سود در اینجا. کهکشان Z تلنگر است که هنوز هم بزرگ و حجیم که چین آن را. شاید زمانی که تاشو گوشی واقعا نازک اما باید قوی صفحه نمایش (به نظر می رسد مانند یک تناقض نمی کند؟) آنها را بیشتر حس کنند.

اگر شما نیاز به یک گوشی جدید خرید Galaxy S10 و یا توجه داشته باشید 10 یکی از جدید سامسونگ Galaxy S20s یا چوب با اپل اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>