بوریس جانسون باعث شده است که ملت در یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به کلید کارگران که فوت کرده اند در مبارزه با کروناویروس.

نخست وزیر که به بازگشت به کار پس از نبرد خود را با COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروسمتوقف شد در ساعت 11 صبح به علامت لحظه ای در خیابان داونینگ.

صدراعظم Rishi Sunak و وزیر بهداشت مت Hancock نیز مشاهده شده سکوت.

Britain's Prime Minister Boris Johnson speaks outside 10 Downing Street after recovering from the coronavirus disease (COVID-19), London, Britain, April 27, 2020. REUTERS/John Sibley
‘من از شما به خود را شامل نام بی تابی’

آقای جانسون در توییتر نوشت: “امروز صبح من در یک دقیقه سکوت به یاد داشته باشید آن دسته از کارگران که درگذشت غم انگیز در coronavirus بیماری همه گیر. ملت شما را فراموش نکنید.”

شده است وجود دارد انتقاد از دولت بر تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارگران خط مقدم.

مارتین مایر از شفیلد اتحادیه های کارگری شورای اسلامی گفت: کسانی که جمع آوری شده در این شهرستان به مناسبت این رویداد که بسیاری از کارگران “نیست و حفاظت از آنها باید به حال”.

“ما اینجا ایستاده sombrely و با اندوه اما با خشم در قلب ما بیش از حد” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

کار رهبر آقا Keir Starmer توصیف سکوت به عنوان یک “واقعا احساسی لحظه ای”.

“کوروناویروس به ما نشان داده که ما کلید کارگران واقعا” او گفت:.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است و بیش از ما نمی تواند بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“آنها نیاز به مناسب پرداخت, شرایط کار خوب و چشم انداز یک جامعه بهتر است.”

در یک پیام ویدئویی زودتر آقا Keir گفت: “بیش از حد بسیاری از” خط مقدم کارگران مرده بود “و ما به آنها مدیون یک بدهی بزرگ”.

در یک پیام ویدئویی اد میلیبند گفت: “هیچ کس نباید قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به دلیل آنها نمی کردم راست تجهیزات حفاظتی.

“ما آن را مدیون آنها را به مطمئن شوید که ما باید تجهیزات مناسب در جای مناسب در زمان مناسب و ما همچنان به فشار بر روی آن است.”

Care homes
داده های جدید نشان می دهد که مقیاس از بحران بهداشت و درمان

آقای Hancock بود خواست به موضوع معذرت خواهی عمومی, بیش از PPE کمبود توسط پسر دکتر که پس از هشدار به دولت در مورد عدم PPE.

Dawud hasan Chowdhury, پسر,,,, Dr Abdul Mabud چودری, که پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 به چالش کشیده Mr هنکاک در طول یک LBC تلفن-در.

دقیقه سکوت برگزار شد و پس از مبارزات انتخاباتی از صدا کالج سلطنتی ماماها و کالج سلطنتی پرستاری برای تشخیص فداکاری از پزشکان و پرستاران و مراقبین پاک کننده ها باربرها و رانندگان اتوبوس.

بیش از 100 بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران فوت کرده اند با COVID-19 در حالی که کارگران در دیگر بخش های کلیدی مانند حمل و نقل نیز در میان کسانی که فوت کرده اند.

بهداشت و درمان کارکنان, برخی در اشک متمایل شدن سر خود را به عنوان آنها یاد همکاران خود و به دنبال آن در برخی از موارد تشویق.

Matt Hancock told Intisar Chowdhury he was sorry about his father’s death
پسر دکتر که درگذشت مواجه Hancock

در جای دیگر متوقف ترافیک به عنوان کلید کارگران یاد شده است.

خانم دونا Kinnair مدیر اجرایی و دبیر کالج سلطنتی پرستاری گفت: “من heartened به شنیدن چگونه بسیاری از مردم در زمان بخشی در دقیقه سکوت به افتخار حافظه از کارکنان که درگذشت غم انگیز در طول بیماری همه گیر.

“ما فکر کردیم که این مهم به پرداخت ادای احترام عموم به کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به این ویروس و من افتخار می کنم که بسیاری از زمان برای انجام این کار این صبح است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او افزود: “حتی بیشتر وظیفه در حال حاضر باقی می ماند – برای جلوگیری بیشتر از پیوستن غم انگیز تعداد کسانی که فوت کرده اند.

“همه کلید کارگران بهداشت و درمان کارکنان در میان آنها باید فراهم شود بزرگترین حمایت می کند.”

سکوت مشخص شد در سراسر انگلستان در تعدادی از راه های:

  • پرچم بودند پرواز نیمه افراشته در چندین بیمارستان از جمله چرلی و سلطنتی پرستون بیمارستان ها و بیرمنگام زنان و کودکان اعتماد بیمارستان
  • کلیسای وستمینستر کاهش یافت و خاموش به “افتخار قربانی, بهداشت و مراقبت از کارگران که از دست داده اند و زندگی خود را در خدمت دیگران”
  • در شفیلد تاون هال اعضای اتحادیه های کارگری و دیگر هواداران خارج حمل پلاکارد – برخی از لیست اسامی کسانی که فوت کرده اند
  • سه صدایی نمایندگان با اهدای تاج گل در نیوکاسل اصلی بنای یادبود جنگ در Eldon مربع
  • مترو لندن و شهر را با اتوبوس آورده بودند به توقف به عنوان نیروی کار مفتخر همکاران در حالی که در جاهای دیگر برخی از ترافیک متوقف شده برای سکوت
  • وجود دارد اشک به عنوان بیمه خدمات درمانی کارکنان و هماهنگ فعالان جمع خارج سالفورد بیمارستان سلطنتی در, Greater Manchester, برای دقیقه سکوت به دنبال تشویق.
  • کارکنان در شمال ایرلند Ulster بیمارستان تشکیل گارد افتخار در بخش اورژانس “برای نشان دادن همبستگی با همکاران ما”
  • اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon مشخص شده لحظه ای خارج از سنت اندرو در ادینبورگ
  • در ولز اولین وزیر علامت Drakeford و وزیر بهداشت وان Gething مشاهده سکوت با سایر وزرا در دولت ویلز ستاد در کاردیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de