‘صندوق صنعت دچار مشکل است,’ سرمایه گذار به عنوان هشدار مخفی-دارایی ETFs ضربه صحنه

وجود دارد می تواند مشکل پیش رو برای صندوق های متقابل است.

با آمریکا در قرن, راه اندازی وال استریت را دو به طور فعال مدیریت nontransparent بودجه ارز داد و ستد برخی از سرمایه گذاران بدانم چه پیامدهایی می تواند برای رقابت به طور فعال مدیریت وجوه متقابل.

بودجه راه اندازی در اواخر ماه مارس شروع معاملات در هفته گذشته تحت امریکایی قرن متمرکز رشد پویا ETF (FDG) و آمریکایی قرن متمرکز کلاه بزرگ ارزش ETF (FLV).

بر خلاف سنتی ETFs که نیاز به افشای منابع خود را روزانه nontransparent ETFs را به یک صفحه از صندوق کتاب. پس از تایید آنها مجاز به افشای خود را نگه می دارد در یک صورت ماهانه یا سه ماهه.

ETFs نیز تا حد زیادی ارزان تر به خود از وجوه متقابل و بیشتر مایع معنی آنها می توان به خرید و فروش در بازار باز است. به طور کلی صندوق تنها می تواند خریداری و یا به فروش می رسد پس از بازار بسته شده است.

همه این باعث می شود ETF ساختار جذاب یک برای بیمار فعال مدیران که برای سال ها تلاش کرده اند برای پیدا کردن آلفا زیر پر هزینه تر و سفت و سخت صندوق چتر.

“از دیدگاه ما, ما می خواهیم برای ارائه به سرمایه گذاران انتخاب” اد روزنبرگ رئیس ETFs و معاون ارشد در تركيه گفت: “CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه. “مشتریان وجود دارد که در حال رفتن به ترجیح می دهند و وجوه متقابل. آن را تنها طبیعی خود را عادت که آیا آن بوده است دلار هزینه به طور متوسط و یا 401(k)و یا 529s. وجود دارد دیگر سرمایه گذاران که می خواهند کنترل بیشتری و کسانی که سرمایه گذاران که ما در حال رفتن به هدف قرار دادن.”

به عنوان بیشتر و بیشتر صندوق صادر کنندگان و سیستم عامل صرف گر کمیسیون کاهش هزینه ها و اجازه می دهد تا به صورت جزء به جزء به اشتراک گذاری معاملات را امتحان کنید و خود را به صندوق ارائه جذاب تر است که باید به نفع ETFs و همچنین روزنبرگ گفت.

“وجود دارد رفتن به یک نقطه که در آن تبدیل شدن آنها به یک سطح میدان بازی و ETFs با منافع خود می تواند سنگین تر بودن از کسانی که از وجوه متقابل در دراز مدت” روزنبرگ گفت.

جان Davi بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری رئیس Astoria نمونه کارها مشاوران گفت: در همان مصاحبه که ETF در بازار چشمگیر انعطاف پذیری در هفته های اخیر نیز می تواند یک خطر برای سرنوشت وجوه متقابل.

با ETFs در ایجاد خود را به عنوان قابل اعتماد وسایل نقلیه برای کشف قیمت “من فکر می کنم صندوق صنعت دچار مشکل است بدیهی است که” Davi گفت.

“برای من پول ما ترجیح می دهند کمی بیشتر شفافیت کمتر در کل اما من همیشه در مورد ETF محصول” Davi گفت. “من مشغول به کار در ETF اکوسیستم برای 20 سال است. من به یاد داشته باشید زمانی که iShares برای اولین بار راه اندازی 25 ETFs در یک روز. مردم مانند ‘چرا شما نیاز به یک کشور ؟ چرا شما نیاز به یک subsector ETF?’ و مطمئن شوید به اندازه کافی در حال حاضر کل صنعت در حال حاضر است. بنابراین همیشه وجود دارد یک بازار است.”

با صندوق شرکت’ قیمت به درآمد نسبت در حال حاضر در کاهش nontransparent ETFs می تواند موفقیت را پیدا زودتر از بسیاری از فکر می کنم — بسته به چند عامل کلیدی Davi گفت.

“من فکر می کنم بازار است و گفتن صندوق, صنعت, ‘هی شما نیاز به گرفتن توپ در اینجا و دریافت درگیر در ETF اکوسیستم در یک شکل یا فرم” و مورچه ها یک راه برای انجام آن است.” “شما نوع می دانم چه نوع از شرکت شما را اگر شما قادر به موفقیت افزایش دارایی های, چون من فکر نمی کنم کسی قصد خرید آن را مگر اینکه شما یا باید قوی توزیع و یا واقعا عملکرد خوب است.”

برای روزنبرگ و شرکت خود را به تازگی راه اندازی ETFs که موفقیت را تا حد زیادی گزاره مشتری در اولویت است.

FDG و FLV هر دو آمار بالا ترین سطح در پنج جلسه معاملاتی.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>