آزار دهنده ترین مکان برای راننده در انگلستان

انگلستان رانندگان حدود 115 ساعت برگزار شد تا در ترافیک در سال 2019 – با تحقیقات جدید آشکار خسته کننده ترین مکان ها در این کشور به رانندگان.

ترافیک تحلیلگر Inrix همچنین دریافتند که tailbacks در جاده های انگلستان بودند تأثیر جیب ما هزینه متوسط راننده £894 یک سال است.

اقتصاد نیز طول می کشد یک ضربه از ترافیک با tailbacks هزینه انگلستان £6.9 میلیارد دلار در سال 2019.

لندن بدترین شهر خاموش با توجه به تحقیقات با رانندگان هزینه های به طور متوسط 149 ساعت در مربا در طول دوره اوج در سال گذشته ساخت آن را در جهان هشتم شلوغ ترین شهر.

بلفاست آمد دوم با رانندگان در ایرلند شمالی پایتخت برگزار می شود تا به طور متوسط به مدت 112 ساعت.

بریستول رانندگان صرف شده در دمای 103 ساعت گیر در جاده ها هر راننده به دنبال ادینبورگ در 98 ساعت و منچستر 92 در ساعت است.

بزرگترین سال در سال افزایش تراکم در کاردیف که شاهد رشد 5 درصد در ساعت صرف شده در tailbacks به 87 ساعت به ازای هر راننده در سال گذشته است.

بیشتر از انگلستان

بزرگترین سقوط در تراکم میان بالا 10 شهرستانها در ناتینگهام که شاهد کاهش 17 درصد به 78 ساعت به ازای هر راننده.

انگلستان شلوغ ترین جاده A404/A501 از ادگور جاده به خیابان های قدیمی در لندن که در آن مسافران از دست داده به طور متوسط 44 ساعت در سال 2019.

Traffic queues along the M25 in Dartford, Kent, as the bank holiday and half term rush begins.
تصویر: مربا هزینه رانندگان به طور متوسط £894 سال گذشته است. فایل عکس

بیرمنگام A38 باعث طولانی ترین تاخیر خارج از لندن رانندگان با هزینه های به طور متوسط 32 ساعت هر در جاده ها است.

صحبت کردن در مورد یافته های Trevor نی از Inrix گفت: “شما باید بسیار شدید و گرفتگی عظیم نسبتا بالا و درآمد مردم.

“انگلستان شهرستانها بسیار کمی مسن تر و خیلی متراکم تر از شهرهای آمریکا است.

“لندن بیش از 2000 سال است.

“هنگامی که شما توسعه در اطراف راه رفتن و درشکه و همه چیز اما اتومبیل های محیط زیست شهری رسیدگی نمی کند [اتومبیل] که همه به خوبی.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک بخش برای حمل و نقل سخنگوی گفت: “این دولت مصمم است به منظور بهبود سفر برای تمام رانندگان است که چرا ما در حال سرمایه گذاری حدود £29bn به منظور کاهش ازدحام در جاده های ما تا سال 2025 است.

“نگاهی به آینده ما £2.5 میلیارد دلار تبدیل شهرستانها صندوق را کمک به توسعه نوآورانه حمل و نقل عمومی و پروژه های, در حالی که سه برابر ما سرمایه گذاری در هر سر در دوچرخه سواری و پیاده روی پس از سال 2010 است که مردم را تشویق به سعی کنید از راه های دیگر برای گرفتن در اطراف – کمک به ایجاد, کمتر, تراکم شهرها و شهرستانها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>