پزشکی مشاوران برای فیلم ” سرایت اره یک بیماری همه گیر در آینده اما یک چیز بزرگ اشتباه

یک صحنه از فیلم “سرایت.”

منبع: سرایت

سال 2011 فیلم “سرایت” شاهد افزایش محبوبیت به عنوان مردم به دنبال توضیحات از آنچه اتفاق می افتد در جهان امروز است. این فیلم تقریبا تکان دهنده در آن دقت: سازندگان آن به نظر می رسید برای دیدن یک بیماری همه گیر در حال آمدن و چگونه در کشورهای مختلف واکنش نشان می دهند به آن است.

چند جریان اصلی فیلم صرف بودجه در حصول اطمینان از دقت علمی اما “سرایت” تا به حال یک تیم از مشاوران چک کردن همه چیز از اسکریپت به غرفه. این کار او نظارت دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی ایان Lipkin و ثبت ورودی از بیش از یک دوجین از دانشمندان و پزشکان اورژانس زیستی کارشناسان ایمنی و اپیدیولوژی. این فیلم به هیچ وجه بی وقفه دقیق, اما آن را به مراتب واقعی تر از زندگی بیشتر است.

حتی انگیزه های شخصیت به نظر می رسد به عنوان یک کامپوزیت از مردم ما در امروز زندگی می کند. وجود یک شخصیت توسط بازیگر جود دارد که می بیند یک فرصت برای shill غیرعلمی درمان و بحرانزده C. D. C. کارمند در تلاش برای آموزش یک ترس عمومی تحت موشکافی شدید. حتی وجود دارد یک اجرا بر روی کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و موارد دیگر در فروشگاه مواد غذایی.

CNBC دنبال کردن برخی از فیلم های علمی مشاوران به سوال در مورد آن دقت علمی و چگونه آنها در حال فکر کردن در مورد آن است.

تعهد به دقت

زمانی که دکتر مارک Smolinski اولین بار خواندن فیلمنامه برای “سرایت” او مشغول به کار بود, در گوگل است, غیر انتفاعی, arm, Google.org در بهداشت عمومی-پروژه های مرتبط با. Smolinksi برای اولین بار دیدم این اسکریپت پس از دوستش لری درخشان فرستاده آن را به او. (درخشان است که به خوبی شناخته شده اپیدمیولوژی که در تلاش برای هشدار دادن به ما در مورد یک بیماری همه گیر از سال 2006).

او در ابتدا مردد در مورد گرفتن بیش از حد درگیر با یک فیلم هالیوودی به دلیل آنچه او به عنوان “شوخی در داخل در سلامت عمومی جامعه است.” قبل از “سرایت” بهترین و شناخته شده فیلم در مورد یک بیماری عفونی بود “شیوع” با بازی داستین هافمن که در زمان واقعی آزادی که آن را به دقت علمی.

“علم افتضاح بود” گفت: Smolinski که در حال حاضر رئیس جمهور برای پایان دادن به بیماری های همه گیر غیر انتفاعی کمک به کاهش تهدیدات بیولوژیکی. “آنها در واقع ایجاد یک واکسن یک شب.”

علامت Smolinski MD

منبع: شان | فلیکر

اما سازندگان “سرایت” که به کارگردانی استیون سودربرگ و نوشته شده توسط Scott Z. Burns در زمان یک رویکرد متفاوت است.

جف Skoll یک کارآفرین که به کمک مالی این فیلم را دیدم و از آن به عنوان یک فرصت برای افزایش آگاهی در مورد بیماری های همه گیر به طوری که کارشناسان پزشکی می تواند کمک های مالی بیشتر. Smolinski گفت که او و گروهی از هموطنان کارشناسان بیماری های عفونی تشویق شدند به بیش از منافذ اسکریپت “خط به خط” و اشاره هر گونه نقص. او در حال حاضر دیده می شود این فیلم بیش از 100 بار — او اغلب با استفاده از آن به عنوان یک ابزار آموزشی — و او هنوز هم با افتخار از آن توجه به جزئیات است.

پس از این فیلم منتشر شد اپيدميولوژيستها در زمان استفاده از منافع عمومی با ایجاد یک ابزار نظارت به عنوان شناخته شده “flunearyou” که دنبال آنفولانزای فصلی نرخ با درخواست اعضای عمومی برای به اشتراک گذاشتن علائم خود را. بیمارستان کودکان بوستون ارشد نوآوری افسر John Brownstein که رهبری این تیم پشت flunearyou سایت حتی میزبانی یک دیده بان ،

“این سرگرمی است اما آن را نیز حمایت” گفت: Brownstein. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک نسخه به روز شده از flunearyou لقب “covidnearyou” برای Covid-19.

این فیلم همچنین لمس در موضوع محدود کردن حقوق شهروندان برای جلوگیری از گسترش این بیماری به ویژه در صحنه ای که مت دیمون شخصیت گفته است او نمی تواند عبور از مرز به دولت دیگر. بعد از واکسن می رود به تولید برخی از آمریکایی ها داده می شود و یک مچ بند برای نشان دادن آنها را دریافت کرده ام و می توانید حرکت آزادانه انعکاس رویکردهای در نظر گرفته شده امروز.

اما Smolinski می گوید او به نفع روشها هستند که داوطلبانه و نیاز مردم به انتخاب کردن در و او امیدوار است بحران کنونی را تشویق مشارکت.

“ناشناخته خواهد ماند و مجموع داده ها می تواند نقش بزرگ و ما لازم نیست که به دور از حقوق ما اگر بیشتر مردم را انتخاب کنید برای دریافت, درگیر,” او گفت:.

سطح جزئیات

یکی دیگر از دانشمند, Natasha گریفیث خواسته شده بود به مشورت در این فیلم در حالی که کار در UCLA که در آن او به کارگردانی عملیات و ایمنی برنامه های دانشگاه را بالا مهار امکانات پژوهشی.

به عنوان بخشی از کار خود او در سفر به کشورهای در شیوع بیماری بسیار عفونی به کمک آزمایشگاه انجام تحقیقات در حالی که حفظ زیستی-استانداردهای ایمنی. “من اغلب کشیده به آنچه ما تماس بگیرید ‘اولویت بالا پاتوژن’,” او گفت: توسط تلفن.

گریفیث دعوت شد بر روی “سرایت” مجموعه ای برای کمک به فیلمسازان راه اندازی آزمایشگاه و امکانات پژوهشی. در این فیلم دانشمندان تا به حال به انجام این کار درک دنباله فرضی ویروس و ایجاد درمان های بالقوه (این فرآیند در ماه, فقط به عنوان آن را در زندگی واقعی). او همچنین مشغول به کار در غرفه های لباس و ترفند به بخش هایی از این اسکریپت که به او احساس نادرست بودند از زیستی نظر ایمنی.

پس از مشاوره فیلمسازان در لس آنجلس او پرواز به شیکاگو برای نظارت بر توسعه آزمایشگاه مورد استفاده در فیلم حصول اطمینان از دقت غرفه مانند تست لوله های گفتگوی, لوله پیپت و لباس های پوشیده شده توسط بازیگران. گریفیث به یاد می آورد که حتی کوچکترین جزئیات مانند سرعت که در آن سانتریفیوژ در حال اجرا بود و نمونه و دقیق بودند. او با استفاده از آب آلبالو و سیب به رنگ نمونه ها پس از آنها صحیح سایه قبل و بعد از آنها در معرض ویروس.

“من می خواهم به صرف تمام روز با بازیگران” او به یاد می آورد. “من حتی به یاد داشته باشید زیردریایی درب های ما استفاده می شود که در آن وجود دارد یک واشر که باد بین درب این بدان معناست که شما نمی توانید آن را باز کنید بلافاصله. بنابراین من تمرین که با آنها و ما حتی شمارش تا ده را به مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی زمان برای نور به نوبه خود از قرمز به سبز است.”

در یک نقطه گریفیث خواسته سودربرگ برای جلوگیری از حرکت از طریق آزمایشگاه و دست زدن به چیزهایی که بدون دستکش.

“در biocontainment آزمایشگاه شما نمی توانید اثر انگشت بر روی آن از فولاد ضد زنگ سطوح دلیل این که شما در یک کت و شلوار,” او گفت:. “اگر شما را دیدم یک اثر انگشت, این امر می تواند یک نقض بزرگ.”

کلی گفت: گریفیث “من بسیار خوشحال بود آنها گوش و آن را علمی بسیار دقیق است.”

چه چیزی را از دست دادهاید ؟

تأمل در این فیلم وجود دارد چند چیز Smolinski انتظار نیست.

هنگامی که او را دیدم ویدئوها از شکستن بهار گردشگران gallivanting در سواحل و نادیده گرفتن سرپناه در محل دستورالعمل آن را به او زده است که این فیلم می تواند انجام داده اند بیشتر به آموزش های جوان جمعیت.

این فیلم خطاب اطلاعات غلط او اشاره کرد اما نمی صرف زمان زیادی را بر “عدم انطباق” که در آن بخش خاصی از جمعیت مسخره دستورالعمل ها و قرار دادن دیگران در معرض خطر در این فرآیند است.

“ما نیاز به بهداشت عمومی پیام به millennials,” او گفت:.

Smolinski همچنین پیش بینی نیست که پزشکی کارگران در کشورهای توسعه یافته خواهد بود مرگ این ویروس به دلیل عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. او هنوز هم در شوک گفت که سه ماه به این بیماری همه گیر ایالات متحده ندارد و ذخایر کافی از منابع برای پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی.

اما تأمل در آن در حال حاضر او می داند که چگونه است که می توانست اتفاق افتاده است. “وجود دارد همیشه یک موضوع را با آمادگی” او گفت:. “آن پول می گیرد و مردم نمی خواهید به مجموعه ای که در کنار چیزهایی که فقط نشستن در اطراف.”

گریفیث بود که شگفت زده شده توسط PPE کمبود. پس از زندگی از طریق ابولا H1N1 و Zika او می دانست که برخی از تجهیزات حیاتی می تواند به سرعت اجرا پایین چرا که بسیاری از کشورها نیاز به تامین همه در یک بار. اما او همچنین گفت که او انتظار ندارد این منابع به خرد شدن کاملا به سرعت.

هر دو توافق کردند که COVID-19 همه گیر باید یک “wake up call” و که آن را نمی ممکن است آخرین بیماری عفونی است که ما را تحت الشعاع سلامت سیستم در طول عمر ما. به عنوان فیلم نشان داد ما بیش از حد متصل جهانی, و آن را آسان تر از همیشه قبل از بیماری به گسترش است.

“ما درخواست شده است برای بیش از 35 سال برای کمک” گفت: Smolinski “بنابراین من امیدوارم که بعد از ده سال متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>