مردی که جرأت ما را به رویا’: مراسم تجلیل از سابق انگلستان فوتبالیست و ایرلند مدیر

فوتبال باشگاه, ستاره های ورزشی و سیاستمداران باید پرداخت ادای احترام به سابق انگلستان فوتبالیست و ایرلند مدیر جک چارلتون که درگذشت در سن 85.

فدراسیون فوتبال ایرلند خود را تغییر دکل سر تصویر در توییتر به یک تصویر از یک لبخند چارلتون و توییتی ویدئوها و تصاویر برخی از این تیم ملی بهترین لحظات تحت رهبری او گفت: “مردی که جرأت ما را به رویای”.

مایکل مارتین نخست وزیر ایرلند که چارلتون در جام جهانی چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سال 1990 گفت: “خیلی غمگین به شنیدن از عبور از جک چارلتون آورده است که از جمله صداقت و شادی را به فوتبال جهان است.

“او شخصیت یک دوران طلایی در ایرلندی فوتبال – ایتالیا 90 کمپین یکی از شادی خالص برای ملت است. او به ما جادویی خاطرات. با تشکر از شما جک.”

The 85-year-old passed away peacefully at his Northumberland home on Friday, his family said.
‘واقعی بزرگ از این بازی’

سابق لیورپول هافبک ری Houghton بود که دست خود را جمهوری در اولین جک چارلتون اولین مسابقه در اتهام از طرف در سال 1986 talkSPORT گفت: “او بزرگتر از زندگی بود. کلمه افسانه ای است که استفاده بیش از حد در فوتبال اما نه برای جک.”

او گفت: چارلتون “تغییر همه چیز در مورد ایرلندی فوتبال” اضافه کرد: “میراث خود را در ایرلند است کاملا بزرگ است.”

سابق ایرلند مدافع پل مک گراث که تحت چارلتون در ایتالیا 90, توئیتر خود نوشت: “کاملا سوخته. پدر من به مدت 10 سال برای داشتن ایمان در من. خواب خوب جک. Love ya.”

بیشتر از انگلستان

McGrath سابق ایرلند هم تیمی جان الدریج افزود: “کاملا سوخته که جک در گذشت!چه فوتبال مرد دوست داشتنی و ستایش ویژه در ایرلند.بهترین مدیر من خوش شانس بازی کنید.زمان ما تا به حال در زمین بی بها بود !”

In the 1990 FIFA World Cup England drew 1-1 with the Republic of Ireland managed by Charlton.
شیلتن: چارلتون از دست دادن ‘روز بسیار غم انگیز’

انگلستان تیم را در صفحه توییتر خود گفت: “ما در حال ویران خبری که جک چارلتون عضو ما جام جهانی-تیم برنده از سال 1966 درگذشت.”

چندین باشگاه لیگ برتر نیز پرداخت خراج از جمله لیدز یونایتد که او برای بیش از دو دهه.

باشگاه دوخته یک صدای جیر جیر در بالای صفحه آن است که به سادگی گفت: “استراحت در صلح جک” بیش از یک مونتاژ ویدئویی از برخی از قابل توجه ترین شاهکارهای بر روی زمین.

نخست وزیر بوریس جانسون در توئیتر خود نوشت: “جک چارلتون بود و فوتبال خوبی که دستاوردهای آورده شادی برای بسیاری از. من همدردی ها با خانواده و دوستان خود.”

کار رهبر Keir Starmer افزود: “بسیار غم انگیز به شنیدن این که در جام جهانی برنده جک چارلتون درگذشت. درست یک باشگاه @LUFC بازیکن و یک غول زبان انگلیسی و ایرلندی فوتبال است.”

سابق انگلستان کاپیتان وین رونی در گذشت تسلیت خود را به چارلتون خانواده در توییتر از جمله برادر کوچکترش و منچستر یونایتد افسانه بابی.

رونی گفت: “خبر غم انگیز, legend. تسلیت به @SirBobby و خانواده است.”

سابق انگلستان مهاجم گری است و من گفت: “غمگین به شنیدن این که جک چارلتون در گذشت. جام جهانی برنده با انگلستان مدیر احتمالا بهترین ایرلند سمت و زیبا عفونی شخصیت به بوت.”

نوه خود را اما و کیت Wilkinson صادر دو بسیار شخصی توییتهایی

اما گفت: “فراتر از غم را برای خداحافظی به محبوب من Thin, جک چارلتون. او غنی شده تا بسیاری از زندگی از طریق فوتبال دوستی و خانواده است. او یک نوع خنده دار و کاملا واقعی و خانواده ما را از دست او فوق العاده.”

کیت اضافه شده: “روز گذشته یک روز بسیار غم انگیز. من thin, جک چارلتون درگذشت مسالمت آمیز در صفحه اصلی.او مهربان و بازیگوش و واقعی و من از دست او بسیار است. در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پیام های دوست داشتنی به افتخار او. من به اشتراک گذاری آنها را با همسر من, مادر بزرگ پت برای کمک به او را از طریق این زمان دشوار است.”

آسمان خبرنگار Enda بردی که نوشته شده یک تصویر از او در مصاحبه با افسانه فوتبال به عنوان یک جوان گفت: “من اصلا کلمه ای برای توصیف چقدر جک چارلتون به معنای ایرلندی مردم و چقدر او را برای کشور ما است. او به ما بهترین زمان است. با تشکر برای دادن 15 سال بچه های قدیمی در کار تجربه ، عشق به خانواده خود را. RIP بزرگ جک”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>