بازنده — و حتی بزرگتر بازنده — از قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک و عربستان وزیر انرژی عبدالعزیز بن سلمان ثبت اسناد طی یک مراسم پس از ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با پادشاه عربستان سعودی سلمان در ریاض, عربستان سعودی در 14 اکتبر 2019.

آلکسی NIKOLSKY | SPUTNIK | خبرگزاری گتی ایماژ

یک تشدید قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه ایجاد کرده است “بسیار دردناک” شرایط بازار برای بزرگترین خام تولید تحلیلگران گفته اند CNBC با بسیاری از braced به صورت کشویی درآمد در ماه های آینده.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $34.23 صبح روز پنجشنبه بیش از 4.4 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $31.64 حدود 4 درصد پایین تر است. قیمت نفت تقریبا نصف شده پس از شروع سال.

رکود برای قراردادهای آتی نفت خام می آید در مدت کوتاهی پس از مذاکرات بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه را شکست.

بازارهای شده بود امید برای توافق بین ریاض و مسکو و همچنین دیگر کشورهای عضو اوپک و غیر اوپک و تولید کنندگان به منظور تعمیق تولید نفت کاهش و سرپا نگه داشتن قیمت ها.

این گروه شکست غیر منتظره برای رسیدن به یک اجماع در سیاست تولید led قیمت نفت به سقوط روز دوشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب اعلام روز شنبه به ممنوعیت سفر از قاره اروپا پس از این که اعلام این کروناویروس در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر نیز به عنوان کاتالیزور برای بیشتر قیمت نفت زیان شنبه صبح.

چه جنگ قیمت میانگین برای شیل ایالات متحده?

بیشتر انرژی تحلیلگران رد این ایده است که عربستان سعودی و روسیه جنگ قیمت شده است به طور خاص طراحی شده برای هدف شیل اما این صنعت است که انتظار می رود به تحمل فشار از درد.

تامین امنیت آمریکا در آینده انرژی (امن) یک مخزن فکر می کنم که طرفداران برای آمریکا کاهش وابستگی به نفت معتقد است آمریکا صنعت نفت است که بازنده از زمان جنگ قیمت.

“عربستان سعودی ادعا می شود نوسان تولید کننده برای ایجاد ثبات در بازار اما بیشتر آنها فقط به علت نوسانات است که صدمه دیده است, بازار آزاد و توانایی رقابت” رابی الماس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایمن گفت: از طریق ایمیل و در مدت کوتاهی پس از اوپک و غیر اوپک متحدان موفق به رسیدن به یک توافق است.

“ما صنعت و اقتصاد ایالات متحده هیچ چاره ای اما برای تماشای یک بار دیگر به عربستان سعودی تانک های قیمت نفت را با توجه به داخلی خود را در اولویت,” او اضافه شده است.

یک pumpjack عمل بالای یک چاه نفت در شب در Bakken شکل گیری در حومه Williston, داکوتای شمالی, ایالات متحده روز پنج شنبه 8 مارس 2018.

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با استقبال از اعلام جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه نقطه کاهش قیمت نفت به عنوان یک خبر خوب برای مصرف کنندگان ایالات متحده.

عربستان سعودی پس از نشانه قصد خود را به سیل بازار نفت خام, رونمایی قصد دارد روز شنبه برای دولتی سعودی آرامکو به سطح شیب دار بالا تولید به 13 میلیون بشکه در روز).

این تصور چنین حرکتی می تواند بی درنگ موجی از ورشکستگی و کاهش سرمایه گذاری در ایالات متحده که به نوبه خود می توانست تاثیر قابل توجهی در تولید شیل.

آژانس بین المللی انرژی می گوید اوپک متحدان در یک ‘بسیار دشوار است وضعیت’

برخی بر این باورند که بدترین آمار از افت شدید قیمت نفت خواهد شد زمان متحدان بالفعل اوپک رهبر عربستان سعودی است.

“من نگرانی اصلی امروز این است که در شیل” Fatih Birol مدیر اجرایی آژانس بین المللی (IEA) گفت: CNBC استیو Sedgwick در اوایل این هفته.

“این است که عمدتا در برخی از عمده کشورهای تولید کننده نفت که نه — با وجود تماس از آژانس بین المللی انرژی بسیاری از فردا — اقتصاد خود را متنوع.”

Birol پیشنهاد کرد کشورهایی مانند عراق و الجزایر و نیجریه — تمام اوپک تولید کردند “بسیار دشوار” خواهد بود و نیاز به حمایت از سایر نقاط جهان است.

“آنها روبرو هستند عمده مالی سویه است. بسیاری از آنها مشکلات برای پرداخت حقوق در بخش دولتی و هزینه های بهداشت و درمان برای آموزش و پرورش است که به نوبه خود ممکن است ارائه فشارهای اجتماعی در آن کشور است.

عراق اوپک دومین تولید کننده فکر است به خصوص در معرض یک جنگ قیمت به دلیل آن است که یکی از حداقل متنوع اقتصاد تولید گروه — با وجود نسبتا کم هزینه های تولید.

عراق وزارت نفت روز سه شنبه گفت که آن را به نگه داشتن در تماس با دیگر کشورهای عضو اوپک و غیر اوپک اعضا در تلاش برای جلوگیری از یک قیمت نفت سقوط رویترز گزارش داد.

آنچه در مورد محرکین از قیمت جنگ ؟

مدت کوتاهی پس از شکست مذاکرات با عربستان سعودی اواخر هفته گذشته روسیه ادعا آن می تواند مقاومت در برابر کاهش قیمت نفت به عنوان یک دهه است.

در عین حال در حالی که بسیاری معتقدند مسکو در است بسیار قوی تر و موقعیت های مالی برای مقابله با یک دوره طولانی کاهش قیمت نفت نسبت به سال های قبل آن است که تصور می شود در بهترین منافع روسیه یا عربستان سعودی.

“اگر شما فرض کنید که تفاوت قیمت بین موافقت و رد در هفته گذشته توصیه شده است $25 (در هر بشکه) و سپس روسیه می ایستد به از دست دادن مقدار قابل توجهی از پول توسط نه تایید پیشنهاد” Tamas Varga تحلیلگر ارشد در PVM روغن همکاران گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

“وجود خواهد آمد یک نقطه هنگامی که پیامدهای منفی روسیه تصمیم تبدیل خواهد شد غیر قابل تحمل برای آمر,” او اضافه شده است.

در روز سه شنبه وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به نظر می رسد برای نگه داشتن درب باز برای مسکو و ریاض برای بازگشت به میز مذاکره به منظور ایجاد ثبات در بازار.

کریس Weafer یک شریک ارشد ماکرو-مشاوره گفت: CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه که یک واکنش از جهان دوم و سوم بزرگترین تولید کنندگان نفت خواهد بود اجتناب ناپذیر است.

“حتی در $30, چیزی است که اتفاق می افتد. عربستان سعودی در حال رفتن به مجبور به انجام کاری از آنجا که آنها نیاز به یک قیمت بالاتر. ایالات متحده در صنعت شیل نمی توانیم که قیمت پایین است.”

“ما در حال رفتن به ماندن در اینجا. ما نمی تواند” Weafer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>