IRS جدید سایت که در آن شما می توانید خود را محرک امداد چک کنید اگر شما نیاز به فایل مالیات

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin به شهادت می رسد در طول یک خانه راه و وسیله کمیته شنیدن در مورد سال مالی 2021 درخواست بودجه در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, مارس 3 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

IRS و وزارت خزانه داری ایالات متحده در روز جمعه راه اندازی جدید IRS وب سایت که در آن مردم که نیاز به فایل مالیات می تواند به وارد کردن اطلاعات پرداخت خود را برای دریافت محرک های امداد رسانی را بررسی کنید.

این پورتال در دسترس است برای شهروندان ایالات متحده و اقامت بیگانگان که معتبر شماره امنیت اجتماعی نمی توان ادعا کرد که وابسته به یکی دیگر از مالیات دهندگان و افرادی که دارای درآمد ناخالص تنظیم در زیر برخی از محدودیت IRS سایت می گوید. این سایت می پرسد برای اطلاعات پرداخت خود را با نام کامل و آدرس پستی و آدرس ایمیل.

“افرادی که نمی باید یک بازگشت تشکیل پرونده الزامی می توانید با استفاده از این ابزار به ما اطلاعات اولیه به طوری که آنها می توانید دریافت خود را از تاثیر اقتصادی پرداخت و به زودی به عنوان امکان پذیر است ، گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig.

IRS همچنین اعلام کرد “من پرداخت” ابزاری است که در آن می گوید: راه اندازی خواهد شد در آوریل 17. من پرداخت “ارائه خواهد شد مردم با وضعیت پرداخت خود را از جمله تاریخ پرداخت خود را برنامه ریزی شده است به سپرده به حساب بانکی خود و یا از طریق پست به آنها” IRS گفت.

شما همچنین نیاز به ارائه شماره حساب بانکی خود را و مسیریابی شماره اگر شما یکی برای پرداخت مستقیم. اگر شما لازم نیست که اطلاعات حساب بانکی IRS خود را از طریق ایمیل چک.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اعلام کرد که وب سایت جدید در توییتر.

در زیر 2 تریلیون دلار محرک لایحه ای که توسط رئیس جمهور امضا شد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس مودیان مالیاتی می توانند تا 1200 $در هر فرد و یا $2,400 برای زوج های ازدواج کرده و تا به 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. واجد شرایط مالیات دهندگان که در زمینه بازده در هر دو سال 2018 یا 2019 آغاز خواهد شد برای دریافت چک هفته آینده IRS گفت.

اکثر آمریکایی ها که واجد شرایط برای محرک تسکین خواهد خود را دریافت چک از طریق واریز مستقیم. Filers مالیاتی با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 برای افراد و یا تا 150.000 دلار برای زوج های متاهل را دریافت خواهند پرداخت کامل. آن را با کاهش 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از کسانی که آستانه با توجه به IRS سایت.

کسانی که هنوز واصل نشده مالیات, اما, مورد نیاز برای, نیاز برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به منظور دریافت یک چک به زودی با توجه به IRS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر