داخل داستان چگونه بریتانیا ‘هرج و مرج’ تست رژیم ‘شکست تمام قوانین’

همانطور که بریتانیا به دنبال جمع آوری آن coronavirus تست برنامه همه قوانین معمول شکسته شد.

در تلاش خود را برای انتشار سریع داده ها نشان می دهد افزایش در تست ظرفیت مقامات بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) “دست cranked” اعداد برای اطمینان از یک جریان ثابت از افزایش تست شماره در دسترس برای هر روز را در کنفرانس مطبوعاتی, آسمان, اخبار گفته شده است.

ممیزی داخلی بعد تایید کرد که برخی از این اعداد و ارقام به سادگی اضافه نمی کند.

Prime Minister Boris Johnson gives a press conference on the ongoing situation with the coronavirus pandemic with chief medical officer Chris Whitty and Chief scientific officer Sir Patrick Vallance.
تصویر: تست به روز رسانی شد از ویژگی های خیابان داونینگ را coronavirus جلسات

با توجه به منابع مختلف جمع آوری داده ها انجام شد در چنین شیوه ای پر هرج و مرج است که ما ممکن است هرگز برای اطمینان می دانم که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است برای کوروناویروس.

“ما به طور کامل buffed این سیستم می گوید:” یک مقام ارشد کلمبوس ،

“ما گفت: فراموش نکنید که کنوانسیون های ما در حال قرار دادن [این اطلاعات] است.”

اخبار آسمان آموخته است که در روزهای اولیه از جرم COVID-19 تست آماری مشکلات آنقدر عمیق است که یک وزیر نشسته در پشت میز خود و با صفحات گسترده اکسل در مقابل آنها خواستار گرد سعی کنید به جمع آوری داده ها برای استفاده در هر روزانه کنفرانس مطبوعاتی.

حتی به عنوان وزیر بهداشت مت, Hancock, تلاش برای به دست آوردن تعدادی از تست های انجام شده تا 100,000 یک روز تا پایان مارس مجموعه ای از کسانی که تست آمار هنوز خیلی ابتدایی است که آنها در حال تدوین است با قلم و کاغذ.

اخبار آسمان کشف دست نوشته جداول داده های تست که گفته می شود از اواسط ماه مارس که نشان ملی تست آمار و ارقام برای بخش های مختلف بهره برداری است.

A government tally of testing figures done with pen and paper
تصویر: دست نوشته شمارش تست آمار و ارقام

دولت هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در تست داده است.

اواخر هفته گذشته آن بستری که وجود دارد قابل توجه دو شمارش در آن اوایل تست آمار گفت: تعداد کل موارد در انگلستان بود 30,000 کمتر از آن داده های اصلی را ادعا کرد.

بیش از آخر هفته از آن گفت که این امر دیگر انتشار روزانه برآورد که چگونه بسیاری از مردم تا به حال تست شده برای این بیماری است.

و در حالی که این اصرار داشت که بسیاری از این مشکلات تاریخی و در حال حاضر شده است خطاب علامت سوال بر روی داده های تست در ادامه به bedevil دولت است.

در روز سه شنبه و چهارشنبه آن را مجبور به تجدید نظر در برآورد خود از تعداد آزمایشات انجام شده با این حال باز از بین بردن یکی دیگر از 10000 تست شده دو شمارش در داده های اصلی و سپس با اضافه کردن یکی دیگر از 20,000 آزمون دیروز.

این آخرین فصل از پر حماسه می رود که بازگشت به روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

این یک حماسه است که در حال حاضر می توان گفت در کمال جزئیات نشده است.

این حساب کاربری یک محصول از ده ها تن از گفتگو با افراد درگیر در تست برنامه از جمله پزشکان و مدیران فن و مقامات دولتی – بسیاری از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن.

تصویری که ظهور این است که دولت بخش آژانس ها و مشاوران در تلاش برای حرکت به پیچ و خم های مختلف سیستم های کامپیوتری و بیزانس آسیب شناسی بخش از ناقص تصمیم گیری بر اساس اهداف به جای سیستم های پایدار.

نتیجه این بود که در آن اوایل ماه هر دو سیستم تست و داده های تولید شده توسط آن به سادگی “نه برای هدف مناسب” به گفته یک مقام ارشد.

که مسائل به دلیل تست و داده های تولید شده توسط یک تست برنامه بخشی حیاتی از پاسخ به همه گیر. بدون سریع و قابل اعتماد, تست برنامه بریتانیا را در تلاش برای مبارزه با هر گونه آینده قیام در COVID-19 موارد است.

بدون این اطلاعات است که می آید از آن مقامات را در تلاش برای جمع آوری پاسخ آنها بود که محلی مستندات و یا اداره پزشکی قانونی قرنطینه برنامه.

در صورتی که اطلاعات قابل اعتماد نیست هیچ تضمینی وجود ندارد که کسانی که مستندات خواهد از او اطاعت شود. در این برنامه و اطلاعات آن در حال قوی ترین دفاع در برابر موج دوم coronavirus موارد است.

برای یک تصویر تنها نیاز به نگاه در لستر که در آن مستند تمدید شده است به صورت محلی به دلیل قیام در مواردی در این شهرستان است.

The Leicester lockdown illustrates the problem of getting clear, quick data
تصویر: به لستر مستند نشان می دهد مشکل روشن شدن سریع داده ها

چنین محلی مستندات به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به امری عادی در ماه های آینده به مقامات بهداشت عمومی نبرد شعله ور شدن یو پی اس. اما لستر قسمت نیز تاکید دیگری مداوم مشکل: عدم روشن شدن سریع داده ها.

مقامات محلی گفتند که تنها شده بود با ارائه کد پستی اطلاعات در سطح در موارد در 25 ژوئن تنها چند روز قبل از این مستند اعلام شد.

و در حالی که DHSC اصرار دارد که برخی از کد پستی اطلاعات در سطح در موارد ارائه شده به مقامات محلی بر روی یک ad hoc اساس از اواسط ماه ژوئن و تاکید می کند که این کار از نزدیک با لستر شورای شهر در این قسمت بر ادامه مبارزات بیش از داده ها به عنوان دولت کار می کند به unpick اشتباهات پخته شده به سیستم در شروع است.

منابع دولت اصرار سیستم, بهبود, با اشاره به کوچک اما تغییرات قابل توجهی در راه اطلاعات ثبت و گزارش شده است.

اواخر هفته گذشته NHS تست و ردیابی قادر به اعلام برخی آمار در زمان چرخش برای تست. برای اولین بار از ماه مه آن است که در حال حاضر انتشار تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش البته در هفته به جای یک صورت روزانه و بدون ارائه یک تجمعی تعداد پس از شیوع این بیماری است.

برخی از اوایل دو شمارش است که به تدریج برداشته می شود اما DHSC اذعان کرده است که وجود دارد بیشتر به آمده است. در آن به روز رسانی آمار دیروز گفت: “با توجه به داده های در دسترس ساخته شده, این احتمال وجود دارد که ستون 2 تعداد برای 7 جولای بیش گزارش شده است. ارقام تجدید نظر خواهد شد پس از اطلاعات لازم در دسترس ساخته شده این هفته است.”

A city council worker is seen carrying rubbish from a coronavirus testing centre in Leicester
تصویر: دولت متهم شده است که با هدف برای ‘بزرگترین تعداد ممکن از آزمون حتی در هزینه از درک’

این آخرین شواهد از مشکلات مقامات همچنان به در قرار دادن اعداد در آزمون و ردیابی سیستم که اختصاص داده بود بیشتر از £10 میلیارد دلار از بودجه توسط صدراعظم این هفته است.

شده اند وجود دارد با نگرانی بریتانیا تست داده ها برای برخی از زمان.

ماه گذشته Sir David Norgrove صندلی از انگلستان آمار اقتدار نوشت: به آقای هنکاک و هشدار داد که “این آمار و ارقام (تست) هنوز هم به دور از کامل و قابل فهم”.

او به او گفت: “راه داده ها مورد تجزیه و تحلیل و ارائه شده در حال حاضر به آنها محدود ارزش… هدف به نظر می رسد برای نشان دادن بیشترین تعداد ممکن از آزمون حتی در هزینه از درک.”

اما به نظر می رسد مشکلات اقتصادی بیش از-تست رفت به مراتب عمیق تر از این است که در آشکار از آمار اقتدار نامه.

آنها یک نتیجه از یک سیستم است که با توجه به اخبار آسمان منابع متولد شد و از هرج و مرج که در آن کمی فکر کردم با توجه به نوع جمع آوری داده ها روش که انتظار می رود بسیاری از دولت های شرکت.

کسانی که مشکلات شروع شد و در اوایل در گیر با دو سرنوشت ساز تصمیم گیری در مورد راه های بریتانیا تست زیرساخت ها می توان مرتب شده اند.

زمانی که اخبار اولین شکست این ویروس در چین در نوبه خود از سال کار برنامه ریزی در DHSC بود به تکیه بر PHE و موجود در آن شبکه ای از امکانات تست.

بریتانیا آسیب شناسی بخش نیست پرخرج تامین می شود اما این سعی و آزمایش روش ها است که اطمینان حاصل شود نتایج در حال تحویل به سرعت و معمولا تغذیه به سوابق پزشکی.

اما در سه ماه اول سال PHE تلاش برای افزایش تست ظرفیت در آن آزمایشگاه به این سرخوردگی از دولت مرکزی.

“این یک خطر می گوید:” یک منبع ارشد.

“ما شرط می بندم در قرمز. و آن آمد ، آلمانی ها خوش شانس بودند. آنها تا به حال تعداد زیادی از دستگاه های دروغ گفتن در اطراف و یک سیستم در محل. ما تا به حال بعدی به هیچ چیز.

“این کشور در صنعت داروسازی دارای یک مزیت واقعی وقتی که می آید به “علم بالا’ – مواد مخدر فیلمهای توسعه زیست فناوری و غیره – انجمن مسائل است. اما ما به مراتب کمتر متمرکز unsexy پایان: تشخیص, که در آن ما تمایل به خرید این کیت از خارج از کشور.

“این یک مشکل عظیم. بسیاری از بیمه خدمات درمانی پاتولوژی آزمایشگاه به طور موثر کلبه صنایع پخت و پز تا آزمون ، آنها مجهز برای آنچه که در آینده راه خود را.”

GLASGOW, SCOTLAND - FEBRUARY 19: Clinical support technician Douglas Condie extracts viruses from swab samples so that the genetic structure of a virus can be analysed and identified in the coronavirus testing laboratory at Glasgow Royal Infirmary, on February 19, 2020 in Glasgow, Scotland. (Photo by Jane Barlow - WPA Pool/Getty Images)
تصویر: وجود دارد یک مشکل عظیم’ به عنوان بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه پاتولوژی ضعیف آماده می گوید: یک منبع ارشد

بسیاری از کار در بیمه خدمات درمانی پاتولوژی آزمایشگاه رد که خصلت.

آنها استدلال می کنند که اگر دولت تبدیل شده بود به آنها, سپس تست خواهد بود در یک دور موقعیت بهتر – و اشاره به موفقیت های خود را به اثبات است.

دیگران کار در آزمایشگاه علمی می گویند که آنها ارائه خدمات خود را به دولت و PHE به فشار تست ظرفیت.

اما در ماه مارس دولت تصمیم به رد آن پیشرفت و راه اندازی کاملا جداگانه شبکه تست سایت و امکانات اجرا در بخش بزرگی از شرکای تجاری.

این یک جسورانه مخل حرکت در این صورت از آنچه دیده می شد که پا کشیدن توسط PHE و بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه, اما منابع متعدد از داخل دولت از آزمایشگاه و از بخش فن آوری گفت: اخبار آسمان از آن بود که این حرکت بیش از هر دیگر که در حال حرکت تنظیم مشکلات با تست نتایج و داده ها که گرفتار این سیستم تا کنون از.

Prime minister not keen to discuss regrets over handling of coronavirus pandemic
آزمایش اولیه این است که اصلی ترین چیزی که من را بهبود بخشد – استاد Ersin

ترک PHE مسئول “هسته” آزمون برای بیمارستان ها و کلید سلامت کارگران است که آن را در حال حاضر دارای برچسب “نظامی” ستون ابر “1” آن را تصور یک ماموت جدید تست برنامه برای عموم با شبکه “فانوس آزمایشگاه” در سراسر کشور.

این متمرکز تست طرح شده بود به نام “ستون 2” خواهد بود و شامل صفحه اصلی-تست کیت و رانندگی و راه رفتن در مراکز سراسر کشور.

داشتن ساخته شده تست داخلی با اولویت در 2 آوریل به وزیر بهداشت دو برابر کردن با یک تعهد به افزایش تعداد روزانه آزمون به 100,000.

در آن مرحله وجود دارد به سختی بیش از 10000 تست یک روز انجام شده اما آقای Hancock قمار که با ستون 2 سیستم که با عجله راه اندازی آن را فقط ممکن است به این هدف تا پایان ماه.

که هدف دوم تصمیم سرنوشت ساز: از آن نقطه بیشتر از تمرکز در کلمبوس شد در ضربه زدن 100,000 به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در صورت بی سابقه ای شیوع کمتر فکر و زمان بیش از حد معمول داده شد به قرار دادن در محل و سیستم های حفاظتی که اطمینان از نتایج آزمون می تواند قوی گزارش شده و در جدول به اطلاعات کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی بریتانیا در پاسخ به COVID-19.

مقدار ساختگی با کیفیت.

Health Secretary Matt Hancock MP
Hancock: هدف این است که از 100,000 روزانه COVID-19 آزمون

یک میزبان از ادارات و کنسرسیوم مشغول شد.

Deloitte شد و قرارداد برای راه اندازی سیستم رزرو – همه چیز از زیرساخت های دیجیتال (وب سایت, پورتال و سیستم رزرو) به برنامه نویسی که دیپلم فرد با خود را تست ویال.

آمازون در آورده بود به مدیریت تدارکات و ارتش خواسته بود برای کمک به در عامل برخی از کسانی که در مراکز آزمون.

این یک عملیات عظیم الجثه که در واقع فشار تست اعداد به سرعت در حال, اما آن را به عنوان گسترش کسانی که درگیر در بر داشت آن را حتی سخت تر برای پیگیری این مهم آمار.

A soldier takes part in a trial exercise ahead of the rollout of the mobile units
تصویر: به عنوان تست ramped تا آن را تبدیل به سخت تر برای نظارت بر آمار حیاتی

حتی در صورت عدم وجود خطای انسانی مدیریت تست برنامه است خواستار چالش های لجستیکی شامل یک زنجیره با بسیاری از نقاط شکنندگی.

خانه را در نظر بگیرید تست کیت. نزدیک به سه میلیون نفر از این آزمون شده اند از طریق پست به خانواده ها در سراسر انگلستان است.

هر یک شامل یک سواب یک ویال برخی از بسته بندی و طولانی 16-صفحه: دفترچه دستورالعمل در مورد چگونه به خود اداره آزمون.

داشتن گرفته شده یک نمونه از گلو و بینی فرد باید پس از آن ضمیمه یک بارکد به ویال راه درست دور قرار دادن آن در بسته بندی و ارسال آن به یکی از فانوس Labs.

پس از آزمون زمان حساس اگر آن نمی رسند ظرف 48 ساعت می تواند نتایج نامعتبر است.

وقتی به ویال می رسد آزمون مراکز بسیار مهم دیگر زنجیره ای از حوادث آغاز می شود: ویال نیاز به اختصاص داده شده به یک محل خاص در واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) و ماشین آلات که در آن تست خود را می گیرد.

گاهی اوقات اشتباهات اتفاق می افتد در این مرحله: ویال ها کاهش یافته و یا آلاینده ها معرفی می شوند.

گاهی اوقات آزمایش باید فرآوری.

اما حتی اگر این تست کاملا انجام شده و نتیجه تحویل داده است به سرعت و بدون ارتباط داده و آن را به سرعت از دست می دهد و معنی.

The NHS home testing kit
تصویر: بیمه خدمات درمانی صفحه اصلی کیت تست

به گفته یک منبع ارشد “ما تا به حال مشکلات نه فقط با ظرفیت اما ایجاد یک end-to-end process”.

آنها گفتند: “Deloitte بودند انداخت و با هم چیزی فوق العاده ای در هفته.

“اما در روزهای اولیه وجود دارد بدون شک آن را هرج و مرج. یک کیسه از آزمون می رسند در شب و ما نمی دانیم از کجا آمده است”.

If tests don't arrive at one of the Lighthouse Labs within 48 hours the result may be invalid
تصویر: اگر تست نمی رسند در یک فانوس دریایی آزمایشگاه ظرف 48 ساعت نتیجه ممکن است نامعتبر

Deloitte که بازوی مشاوره مشغول به کار در طرح های مشابه در کشورهای دیگر ایجاد یک پایگاه داده است که جمع آوری به عنوان بسیاری از این datapoints که ممکن است به پایین به اینکه یک ویال بود کاهش یافته و یا خراب شده.

با توجه به خودی آن را در حال حاضر لینک کلیک کنید تا به طور مستقیم با موجود آزمایشگاه سیستم های – ملی آسیب شناسی ارز (NPEx) – و داده است و سپس در دست بیمه خدمات درمانی.

اما این سیستم در زمان زمان برای رسیدن به بالا و در حال اجرا و حتی در هفته های اخیر کسانی که کار با آن را گزارش کرده اند مشکلات متعدد.

تام Lewis, یک پزشک که مسئول نظارت بر تست در شمال دوون بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد می گوید که هنگامی که آزمایش انجام شده توسط خود آزمایشگاه نتایج را دوباره در ظرف 12 ساعت.

مهمتر از آن نتایج به داده های حیاتی امتیاز: آنها در کنار هر فرد منحصر به فرد بیمه خدمات درمانی شماره شکل دائمی قابل ردیابی رکورد خود را coronavirus وضعیت.

در مقابل هنگامی که آزمایش انجام شده توسط سیستم ملی این نتایج را دور دیگر برای رسیدن به, در بخش های بزرگ به دلیل آزمایشات نیاز به حمل و نقل به فانوس دریایی, آزمایشگاه قبل از پردازش.

متاسفانه یک آن بسیار مهم نقاط داده ها از جمله لینک های با تعداد NHS هستند به طور معمول جمع آوری شده – و آن را بسیار دشوار است برای آشتی دادن نتایج تست با یک فرد داده شده و خود را همراه سوابق پزشکی.

این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا DHSC قادر برای چند هفته به انتشار اطلاعات برای تعداد زیادی از مردم تست شده در انگلستان است.

Dr Lewis گفت: این اطلاعات مشکلات حاد به خصوص زمانی که او در تلاش برای به دست آوردن تایید نتایج آزمون برای کارکنان خود را از ستون 2 مراکز.

به منظور بررسی اینکه یک عضو هیات تست شده است و او مجبور شده است به درخواست برای تصاویری که او پس از آن وارد دستی به یک صفحه گسترده اکسل.

دست زدن به شیوع در مراقبت از خانه او قادر به پیدا کردن که تا به حال تست شده و آنچه يافته بودند.

“شما می دانید, چیزهایی که اتفاق افتاده اند و شما نمی دانید که چه زمانی و به چه کسی” او می گوید. “این ظروف سرباز یا مسافر کل ظروف سرباز یا مسافر.”

تعداد تست های انجام شده توسط North Devon بیمارستان کوچک در مقایسه با ملی طرح, اما,,,, Dr Lewis می گوید آن شده است می تواند مبنایی برای چیزی بسیار بزرگتر اگر تنها این افزایش ظرفیت مربوط به زیرساخت های موجود است.

به عنوان شواهد او در اشاره به این واقعیت است که او می فرستد برخی از سواب به یک بزرگتر بیمارستان آموزشی در اکستر – اما از آنجا که هر تست مربوط به بیمه خدمات درمانی شماره آن ثبت ترسیم و ساخته شده و به راحتی در دسترس به عنوان به زودی به عنوان آن را انجام داده است.

“دولت سیستم کار می کرد می تواند دقیقا همان ترتیب, اگر شما تا به حال آن را انجام داده حق,” او می گوید. “اما به جای آنها مشاوران مدیریت و نظامی به آن را مرتب کند.”

بسیاری از کسانی که اخبار آسمان صحبت به مراجعه به آن تصمیم سرنوشت ساز به رد پیشنهاد از کمک های موجود در آزمایشگاه جامعه – هر دو در بیمارستان و دانشگاهی بخش – به عنوان یکی از لحظات همه چیز شروع به رفتن اشتباه است.

کسانی که در دولت می گویند وجود دارد به سادگی هیچ راه دیگری برای بالا بردن تست ظرفیت به راحتی به شش ارقام هر چند آنها اذعان دارند که ستون 1 تست افزایش یافته است و ظرفیت خود را فراتر از آنچه که هر کسی انتظار می رود در ماه مارس است.

حتی وجود دارد هنوز هم وجود دارد مشکلات مردم درهم برای دیدار با وزیر بهداشت را هدف قرار دهند.

“وجود دارد و تست های متعدد فرمت های خروجی های متعدد چند بارکد مختلف گفت: یک مدیر ارشد در ستون 1 تست بخش.

“ما تا به حال یک آزمایش آزمایشگاه عامل بر روی یک نوع از بارکد سیستم بیمارستان در دیگر پس از آن یکی دیگر از سیستم بارکد در مجموع در یک آزمایشگاه. این سیستم فوق العاده پیچیده و انجام است که در مقیاس آن را هیچ جای تعجب وجود دارد بنابراین بسیاری از مشکلات است.

“اما مشکل واقعی شد: وجود بیش از حد تعداد کمی از مردم در آن بسیار بالا است که درک طبیعت از آزمایش آنها در برخورد با.”

تصویر: تست های متعدد فرمت های و بارکد را به همراه داشت و باعث مشکلات

هنوز هم در حالی که کسانی که مشغول به کار در تاسیس تست بخش تا به حال راه قابل اعتماد تبدیل نتایج خود را به کلی اطلاعات شرکت Deloitte تلاش برای انجام این کار از اوایل روز از فانوس Labs از ستون 2 به گفته یک کارشناس ارشد که شاهد تست طرح در عمل.

“آن را به معنای واقعی کلمه انجام شده بر روی قلم و کاغذ; ما مبهوت چگونه ابتدایی فرایند جمع آوری داده ها بود” گفتند.

“آن را وحشیانه. وجود دارد صدها نفر از مردم در حال کار بر روی این سیستم جدید و در عین حال ملی نتایج آزمون بودند که به معنای واقعی کلمه دست نوشته شده است.”

اخبار آسمان دیده می شود یکی از کسانی که دست نوشته جداول نتایج آزمون تدوین نتایج از منطقه ای تست سایت و موبایل تست واحد در سراسر کشور است.

کسانی که استدلال می کنند که کارکنان ممکن است نوشته شده است از تست داده با قلم و کاغذ – اما می گویند که چنین یادداشت شد و به احتمال زیاد کرده اند نسخه های پشتیبان پرونده های الکترونیکی که جمع آوری شده به صورت دستی قبل از یک پلت فرم دیجیتال در محل قرار داده شد در اواسط ماه آوریل است.

که دست نوشته جدول گفته خرما از اواسط ماه مه زمانی که سیستم در حال حاضر در محل.

و در عجله برای گرفتن آمار و ارقام وجود داشت چند چک ساخته شده در بالا بسیار به اطمینان حاصل شود هیچ چیز در حال سقوط بود از طریق ترک.

تصویر: توجه داشته باشید است گفت: تا به امروز از اواسط ماه مه

“ما متعهد به انتشار اطلاعات روزانه” به گفته یک منبع ارشد در DHSC.

“هیچ یک از آن را به درستی حسابرسی است. شما می توانید با پرتاب یک سیستم جدید در چند هفته و انتظار آن را به کامل است.”

آمار اقتدار و دفتر آمار و مقررات از دولت آمار ارائه دهندگان سعی کنید به دنبال آماری کد رفتاری.

آن را تصریح می کند: “آمار باید بهترین موجود برآورد آنها چه هدف و اندازه گیری و نه گمراه. برای رسیدن به این داده ها باید مربوط به این روش باید صدا و اطمینان در اطراف خروجی باید روشن شود.”

دپارتمان خودی خصوصی اعتراف که آن را به سقوط ناپاک از این نیاز است.

“به طور معمول زمانی که دولت منتشر می داده در آن طول می کشد سه ماه برای دریافت سیستم تایید شده گفت:” کلمبوس ،

“ما نمی اند که در نوع خود از زمان. بنابراین ما به طور کامل buffed سیستم. ما گفت: “فراموش نکنید کنوانسیون های ما در حال قرار دادن چیز”. ما نمی خواهد متهم به عدم شفافیت.

“در انجام این کار ما احتمالا شکست برخی از قوانین. اما من فکر نمی کنم وجود دارد برخی از وحشی پوشش.”

آسمان اخبار گفته شده است که در حالی که وزیران بودند به خوبی آگاه از این مشکلات با داده بودند با این وجود به طور فعال هل دادن که برای دریافت اطلاعات منتشر شد.

در اوایل روز از برنامه یک وزیر خود را phoned در اطراف برای دریافت اعداد به اضافه کردن به صفحات گسترده اکسل برای تولید هر روز تست ،

آمده تا پایان مارس آقای Hancock قادر به ادعا می کنند که هدف از 100,000 آزمون در هر روز تا به حال انجام شده است – اما تنها به این دلیل که DHSC شامل هزاران تست بود که از طریق پست به خانواده ها در سراسر کشور است.

هدف مواجه شد اما در برخی از هزینه با اکثر کیت های آزمایش فرستاده به خانواده بازگشت نیست برای پردازش.

با توجه به DHSC اطلاعات برخی 4 میلیون کیت فرستاده شده اند را از اواخر مارس اما 2.6 میلیون تست نشده است فرآوری شده – حدود دو در سه هر خانه کیت.

حتی پس از هدف ضربه شده بود مقامات تحت فشار قرار دادند در تولید آمار هر روز بر تعداد آزمون و تعداد زیادی از مردم تست شده است.

سپس در 23 مه DHSC ناگهان متوقف شد انتشار هر شماره در مورد چگونه بسیاری از مردم شده بود را آزمایش کردند.

آن را برداشته سری داده ها از وب سایت خود را و گفت: “به دلیل مشکلات فنی با جمع آوری داده ها ما نمی توانیم به مردم ارائه تست آمار و ارقام امروز.”

A Test and Trace advert on Oxford Street in London
تصویر: شکاف باقی می ماند با وجود پیشرفت های تحت تست و ردیابی سیستم

در این هفته تایید کرد که آن را از دیگر تولید این آمار هر روز با اشاره مردم را به سمت یک هفتگی اندازه گیری از افراد مورد آزمایش از آزمون جدید و ردیابی برنامه به جای.

اما آن را هنوز هم هنوز به تولید تجمعی تعداد افراد آزمایش شده است.

در ماه مه DHSC استخدام بارونس Dido هاردینگ سابق مدیر اجرایی شرکت مخابرات TalkTalk به مدیریت بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه.

زیر مجموعه ای از نامه ها با آمار اقتدار او متعهد به بهبود مجموعه آمار – و در هفته های اخیر, اطلاعات جدید شروع به چکه کردن.

شکاف ها باقی می ماند. تست و ردیابی است که قادر به می گویند که چگونه سریع بسیاری از آزمون ها در مراقبت از خانه انجام می شود, به عنوان مثال, این انجام شده توسط شرکت داروسازی Randox که با استفاده از سیستم های مختلف برای مدیریت سوابق خود را.

هنوز خودی گزارش آهسته اما مداوم بهبود جریان اطلاعات از طریق سیستم.

هنوز هم وجود دارد جدی شکاف. پرسید که آیا آن را می دانستند که چگونه بسیاری از مردم تا به حال تست شده و در مجموع از آنجا که این بیماری رسیده انگلستان DHSC کاهش یافته است به نظر.

بارها و بارها خواسته برای پاسخ به ادعاهای اصلی در این قطعه در مورد مشکلات با اطلاعات در مورد فقیر استانداردهای جمع آوری و شمارش آن کاهش یافته است به نظر. Deloitte نیز کاهش یافته است به نظر.

اما در داخل گروه وجود دارد اذعان است که برای تمام پیشرفت های اخیر در جمع آوری اطلاعات اولیه اشتباهات ممکن است هرگز پاک شود.

به عنوان یک ارشد خودی قرار داده و آن را: “وجود دارد در حال رشد به رسمیت شناختن است که ما ممکن است هرگز با اطمینان می دانیم آنچه اتفاق افتاده است با بسیاری از کسانی که در اوایل تست.

“ما احتمالا می دانید که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است برای ویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>