خلیج فارس را کارگران مهاجر در حال بهره برداری در میان coronavirus بحران گروه های حقوق بشر می گویند

دبی, امارات متحده عربی — جنجال پیرامون ارزان نیروی کار مهاجر در منطقه نفت خیز خلیج فارس به شدت در طول coronavirus همه گیر در میان گزارش از کارگران رفتن بدون آب و غذا و محروم بودن از پرداخت.

“یک موضوع مورد بحث قرار گرفته است که برخی از (کارگران) در حال رفتن به خانه بدون پرداخت حقوق و دستمزد” Rothna بگوم یک محقق ارشد در سازمان دیده بان حقوق بشر گفت: CNBC در روز پنج شنبه. “این است که هزاران دلار از دستمزد است که پرداخت نشده چرا که کارفرمایان بی وجدان و عوامل تحقق این یک فرصت است که اجازه می دهد تا کارگران برای رفتن به خانه (به کشورهای خود) بدون نیاز به آنها پرداخت.”

کارگران مهاجر نیز در حال اخراج هزاران تن. در امارات متحده عربی به تنهایی برای مثال بیش از 50 ، 000 پاکستان کارگران گذاشته شده و عودت به گفته سفیر پاکستان وجود دارد. کارگران از پاکستان را تا 20 درصد از امارات متحده عربی جمعیت.

از اتباع هند و بنگلادش و فیلیپین و نیجریه در میان دیگران نیز تا حدود 35 میلیون-قوی مهاجر نیروی کار شده است که بسیار مهم برای هر بخش از شورای همکاری خلیج فارس اقتصاد است.

حقوق بشر عفو بین الملل گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس حال بدتر شدن شرایط برای بسیاری از این کارگران است. این گروه به نقل تاخیر حقوق و دستمزد و اخراج به عنوان یک خطر عمده فاکتورها باعث ایجاد پلاک جامعه در حال حاضر در علاوه بر این به سر می برند شرایط زندگی عدم پشتیبانی از دستگیری ها و اخراج ها و مشکلات بهداشت و درمان و بیمار پرداخت.

ساکنان چسبیدن به لباس های شسته شده را خاموش نرده در بالکن در آپارتمان خود ساختمان برای ضد عفونی کردن آنها را در زیر نور خورشید و در شهر دبی در مه 17 سال 2020 طول گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

کریم صاحب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

برخی از کارگران هنوز در امارات متحده عربی نیز می گویند آنها پرداخت نشده است. بیش از یک دوجین خارجی رانندگان تاکسی در دبی به عنوان مثال صحبت کرد که به CNBC در طی 12 هفته, گفته اند CNBC آنها پرداخت نشده در طول امارت را coronavirus مستند و مجبور به تکیه بر دوستان و بستگان خود را برای مواد غذایی و پول است.

اگر آنها سعی کردند در اعتراض به رانندگان گفت: کارفرمایان خود را تهدید به لغو ویزای خود را. “آنها در حال پرداخت ما صفر پول” یکی راننده تاکسی صحبت ناشناس از ترس از تلافی جویانه گفت: از کارفرمای خود را در اواخر ماه آوریل است. “اما آنچه را ما انجام دهید ؟ اگر ما می گویند هر چیزی که آنها را لغو خواهد کرد ما ویزا برای ما ارسال بازگشت به پاکستان است.”

امارات متحده عربی وزارت منابع انسانی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. وجود منطقه وسیع بدن است که نظارت نیروی کار مهاجر.

‘رفتن به خانه بی بضاعت’

دولت نیاز به ایجاد مکانیسم هایی را برای اطمینان حاصل شود که کارگران پرداخت می شود قبل از بازگشت آنها به کشورهای خود حقوق بشر را بگوم گفت. تا کنون هیچ یک از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس اجرا شده این.

“در حال حاضر ما شاهد دولت از طریق آمده که با ساز و بنابراین در حال حاضر ما شاهد بسیاری از (کارگران) رفتن به خانه بی بضاعت بالقوه رفتن به بدهی و یا حتی بدتر از زمانی که آنها در سمت چپ این کشور,” او گفت:.

نیز وجود دارد باقی می ماند مشکل از کارگران به دام افتاده در کشورهای میزبان و قادر به بازگشت به خانه با داشتن تبدیل به مستند نشده قبل از همه گیر که در حال حاضر از ترس دستگیری در صورتی که سعی به ترک طرفداران حقوق گفت.

“آنها هنوز هم پیدا کردن خود بی بضاعت آنها هنوز هم نیاز به دسترسی به غذا و مسکن و بهداشت در خصوص, بسیاری از آنها نمی آیند چرا که آنها از ترس مقامات ابتلا به آنها را به عنوان مستند نشده کارگران” بگوم اضافه شده است.

او اشاره کرد برخی از شیوه های خوب در محل از جمله تصمیم گیری های اخیر توسط امارات متحده عربی و بحرین, دولت, در میان دیگران, برای تمدید ویزا برای اطمینان از کارگران در حال تبدیل شدن به مستند نشده در طول بیماری همه گیر.

قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی نیز گفت که کارگران ثبت نشده هنوز هم می توانید دریافت مراقبت های بهداشتی. اما مشکل باقی مانده است که بسیاری از کارگران به سادگی بیش از حد ترس به دریافت مراقبت های باور آنها را دستگیر آشکار “کمبود اعتماد” بین کارگران و میزبان خود دولت بیگم گفت.

به عنوان اقتصاد در خلیج فارس به آرامی بازگشایی برخی از کارگران امیدوار است که همه چیز بهتر خواهد شد. یکی دبی راننده تاکسی از کشور مصر که تا به حال بازگشت به خانه برای دیدن خانواده اش در بیش از دو سال گفت که در حالی که او نتواند در خانه او کار خود را می داند چشم انداز خوب نیست وجود دارد. وقتی پرسید که چگونه او موفق بدون پرداخت در دبی چند هفته سخت مستند او پاسخ داد: “این تنها به لطف خدا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>