‘رشد نمایی است’ — فلوریدا و تگزاس گزارش موج از coronavirus موارد بیش چهارم جولای

یک زن به نظر می رسد از طریق شمشیربازی در کنار علامت نشان می دهد که ساحل است به طور موقت بسته در جنوب پوینت پارک در ژوئیه 04, 2020 در ساحل جنوبی محله Miami Beach, Florida.

صخره هاوکینز

فلوریدا و تگزاس رو افزایش coronavirus موارد بیش چهارم جولای تعطیلات آخر هفته به عنوان دولت و دولت های محلی در سراسر Sunbelt تلاش برای به دست آوردن دست بالا بیش از شیوع بیماری است که خارج از کنترل فزاینده و تهدید به پایمال بیمارستان سیستم.

فلوریدا و تگزاس گزارش شده 11,445 و 8,258 موارد جدید به ترتیب روز شنبه, بالاترین تنها در روز بالغ برای هر دو کشور پس از همه گیر آغاز شد, به گفته خود دولت بهداشت و درمان بخش است. سنبله در مورد در فلوریدا و تگزاس نشان داده حدود 43 درصد از بیش از 45,000 روزانه موارد گزارش شده در ایالات متحده به روز شنبه.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 200 ، 000 نفر در مجموع در فلوریدا و حداقل 3,731 نفر کشته شده اند. عفونت در ادامه به افزایش توسط هزاران نفر روز شنبه با فلوریدا گزارش حداقل 9,999 موارد جدید و تگزاس گزارش حداقل 3,449.

تعداد کل عفونت در تگزاس در حال حاضر رسیده بیش از 195,000 به عنوان بستری شدن در بیمارستان وجود دارد و خروش است. بیمارستان ها در حداقل دو تگزاس, شهرستان, حلق, Hidalgo در ظرفیت کامل و مقامات محلی در حال اصرار ساکنان وجود دارد به پناهگاه در محل و جلوگیری از تجمعات.

فلوریدا گزارش روز شنبه که 14.1 درصد از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بودند در حالی که در تگزاس گزارش مثبت نرخ 13.1% هر دو به مراتب بالاتر از 5% آستانه است که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند به عنوان یک سطح امن برای, دولت برای بازگشایی کسب و کار.

کسانی که تست مثبت در فلوریدا تمایل به جوان با متوسط سن 35 از شنبه. در تگزاس اطلاعات موجود نشان می دهد که بخش بزرگی از مردم تست مثبت بین 20 و 39 سال است.

هر چند مرگ و میر ناشی از این ویروس در فلوریدا باقی مانده اند در رو به پایین, مسیر, جراح عمومی دکتر جروم Adams هشدار داده است که مرگ و میر تاخیر موارد جدید و یک تصویر واضح تر ممکن است نه ظهور به مدت دو هفته یا بیشتر.

حتی به عنوان فلوریدا گزارش ثبت مورد شماره Gov. ران DeSantis گفته است او نمی خواهد نزدیک کسب و کار دوباره و بارها حاضر به منظور یک ایالت دستور ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس هر چند فرماندار نشان داده است که فلوریدا نمی خواهد حرکت رو به جلو با مراحل بعدی بازگشایی طرح در حال حاضر.

دولت های محلی در فلوریدا در حال گرفتن بیشتر اقدامات تهاجمی. میامی-Dade و Broward شهرستان اعلام کردند که بسته شدن سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. میامی-Dade, فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان نیز تحمیل یک شبه حکومت نظامی از 10 شب تا 6 صبح تا اطلاع ثانوی و خواهد شد برخی از کسب و کار است که بازگشایی در ماه ژوئن.

بهداشت و درمان کارگر تمایل به یک بیمار در Covid-19 واحد در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون تگزاس در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 است.

علامت فلیکس

“این حکومت نظامی به معنای متوقف کردن مردم از جسارت و حلق آویز کردن با دوستان در گروه که نشان داده است به گسترش این ویروس به سرعت در حال” میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez در بیانیه ای گفت.

میامی-Dade و Broward نیز اعلام کرده اند سفارشات نیاز مردم را به پوشیدن ماسک ،

درصد از افراد مورد آزمایش در میامی-Dade که مثبت برای این ویروس شروع به پریدن کرد از 8 درصد به بیش از 20 درصد با توجه به Gimenez. این بیماری شروع به گسترش در وسط شهر در درآمد پایین محله و در بخش جنوبی این شهرستان در میان کارگران مزرعه شهردار گفت: در مصاحبه با CBS’ “چهره ملت است.”

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: این شهر بازگشایی کافه ها و رستوران ها منجر به افزایش coronavirus موارد است که در حال حاضر نمایی.

“این روشن است که رشد نمایی است در این مرحله” سوارز گفت: ABC “این هفته است.” “ما شده ایم شکستن رکورد پس از رکورد پس از رکورد بیش از چند هفته است.”

“شکی نیست که زمانی که ما بازگشایی شد مردم شروع به معاشرت که اگر این ویروس وجود ندارد” او گفت:. “این بسیار نگران کننده است.”

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر coronavirus موارد است.

ابوت همچنین دستور داد تگزاس, میله, نزدیک به رستوران و برای کاهش گنجایش در پایان ماه ژوئن میان یک موج جدید در مورد. تگزاس یکی از اولین متحده به بلند مستند محدودیت در طول همه گیر و بسیاری از کسب و کار اعطا شد مجوز به بازگشایی است.

مردم پوشیدن ماسک و اجباری تحت حرارت چک قبل از ورود به اسکله در روز استقلال 4 جولای تا سال 2020 در کوکو بیچ فلوریدا.

NurPhoto

Austin شهردار استیو آدلر در روز یکشنبه گفت که این شهر در حدود 10 روز دور از رسیدن به ظرفیت کامل در Icu و در عرض 2 هفته دور از بیمارستان ظرفیت مگر اینکه شهرستان تغییر مسیر آن در عفونت های جدید.

هوستون بیمارستان ها نیز می تواند رسیدن به ظرفیت حدود دو هفته با یک در چهار نفر تست مثبت با توجه به شهردار سیلوستر ترنر. در حالی که این شهرستان می تواند ارائه تخت اضافی برای Covid-19 بیماران مشکل اصلی این است که نیروی انسانی در بیمارستان ترنر گفت: در CBS’ “چهره ملت است.”

“ما همیشه می توانید ارائه تخت اضافی, اما ما نیاز به مردم و پرستاران و هر کس دیگری که متخصصان پزشکی به کارکنان آن تخت. این نقطه بحرانی در حال حاضر” ترنر گفت.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو که در شهرستان است که با دیدن یک “غیر خطی افزایش می دهد” در بستری شدن در بیمارستان گفت: افزایش موارد است که با توجه به دولت بازگشایی و خواست تگزاس برای تحمیل اقامت در خانه سفارش دهید.

“تا زمانی که ما در حال انجام به عنوان کمی به عنوان امکان پذیر است … ما همیشه رفتن به تعقیب این چیزی که ما همیشه در حال رفتن به پشت و ویروس همیشه پیشی جستن ما” هیدلگو گفت: در ABC “این هفته است.” “ما لازم نیست اتاق را به آزمایش است.”

“اگر ما تا به حال باقی ماند بسته برای دیگر اگر ما باز کرده بود و بیشتر به آرامی از ما احتمالا می تواند در توسعه پایدار در محل با اقتصاد ما,” او اضافه شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که بازدید تمپا در پنجشنبه ستایش فرماندار فلوریدا برای “نوآورانه” پاسخ به همه گیر و گفت که فلوریدا است که در یک “مکان بسیار بهتر است” به مبارزه با شیوع فعلی. پنس, اما, به تعویق افتاد, کمپین حوادث در فلوریدا به دلیل افزایش موارد مثبت وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و خواستار دولت فدرال به دستور پوشیدن ماسک در سراسر کشور.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که هنوز برنامه ریزی در جکسون ویل فلوریدا در پایان ماه اوت هر چند جکسون جمع آوری اعانه داده اند که اهدا کننده پول است که در برگزاری با توجه به نگرانی در مورد افزایش coronavirus موارد است. غذا و دارو کمیسر Stephen هان وقتی پرسید که آیا آن را هنوز هم امن برای برگزاری این کنوانسیون در جکسون ویل سی ان ان گفت: “این خیلی زود به بگویید.”

سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb روز یکشنبه هشدار داد که تعداد مرگ و میر آغاز خواهد شد به افزایش دوباره تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان به موشک وار رفتن و گفت که مردم باید بپذیریم کشور در میان موج دوم.

“ما در حال رفتن به واقعا قادر به سرکوب این ویروس در این مرحله به دلیل وجود فقط خیلی عفونت در اطراف” گوتلیب گفت: CBS’ “چهره ملت است.” “ما واقعا به نظر نمی رسد اراده سیاسی برای انجام آن است.”

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 2.8 میلیون عفونت پس از همه گیر ضربه زدن به ملت و حداقل 129,871 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>