کسری بودجه دولت است که در مورد به منفجر شدن به مبارزه با کروناویروس

یک زن پیاده گذشته کنگره در واشنگتن 9 دسامبر 2019.

لورن الیوت | ایسنا

به یاد داشته باشید که مردم همه کار می کرد تا بیش از یک تریلیون دلار کسری بودجه دولت? کسانی که ممکن است به نظر می رسد روزهای خوبی در هنگامی که کنگره و کاخ سفید در پایان coronavirus بسته نجات رود به تصویب در چند روز آینده.

تخمین می زند که چقدر بزرگ این لایحه نهایی خواهد بود متفاوت است اما مطمئن باشید که از آن خواهد شد یک لحظه تاریخی برای محض مالی بودن نیروی وارده در زمان فشار اقتصادی.

دولت اظهارات طی چند روز گذشته نقطه به چیزی حدود 2 تریلیون دلار در اقتصاد آب. در مقابل, و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, طلیعه یک $831 میلیارد بسته از طریق در طول بحران مالی است.

که نوع بار مالی می آید که دولت در حال حاضر chalked $624.5 میلیارد دلار در جوهر قرمز را از طریق فقط در پنج ماه اول سال مالی که در ماه اکتبر آغاز شده. که هزینه های سرعت بیرون ریخته شده از طریق تمام سال مالی منجر به 1.5 تریلیون دلار کسری بودجه و این که گذشته از هر یک از هزینه های مبارزه با کروناویروس.

در حال حاضر بدهی های ملی می ایستد در بیش از $23.5 تریلیون دلار خواهد بود و در مسیر گرفتگی $25 تریلیون است. مالیات دهندگان پوسته $574.6 میلیارد دلار در سال مالی 2019 در پرداخت بهره برای بدهی و دیگری $229.1 میلیارد دلار در سال مالی سال 2020 است.

در شوک از COVID-19 پخش خواهد شد و یک مالی از طریق سوراخ در واشنگتن دی سی است که می تواند سال ها طول بکشد و اگر نه دهه به patch.

‘یک پل به طرف دیگر’

Wringing دست بیش از آنچه که این همه را انجام بدهی و کسری وضعیت با این حال باید صبر کنید برای یک روز دیگر. در زمان بحران وجود دارد کمی صبر برای سال مالی ریاضت اقتصادی تنها یک حس فوریت است که در حالی که هزینه های دولت می تواند به توقف این ویروس از گسترش آن می تواند کاهش چه خواهد بود عمیق اقتصادی آسیب.

“این واقعا یک پل به طرف دیگر از یک عمل خدا” اقتصاددان Paul McCulley گفت: CNBC.com. “ما مقابله پایین جاده با اثرات در بسیاری از جبهه ها از جامعه با همه چیز. در حال حاضر نگرانی در مورد مالی بی اختیاری مخالف دقیق که در آن ما باید باشد. ما باید مالی نیرومندی اجرا به طور موثر از طریق یک سرمایه گذاری مشترک بین سیاست پولی و مالی.”

McCulley سابق مدیر عامل در مدیریت دارایی های غول پیکر PIMCO و در حال حاضر یک دانشگاه کرنل همکار و استاد کمکی در جورج تاون بوده است که یکی از متفکران پیشرو در اقتصاد به خصوص پس از بحران مالی است. او با ابداع واژه “لحظه مینسکی” برای توصیف ناگهانی فرو می ریزد و در بازار و “بانکداری سایه” به صورت غیر بانکی وام دهندگان که در مرکز بحران است.

او یک مدافع از فلسفه است که گرفته شده بیشتر شهرت در طول چند سال گذشته به نام مدرن پولی تئوری — اصل اعتقاد به این که بدهی و کسری ماده کمتر در زمان تورم پایین است و هزینه های دولت باید مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به افزایش شکاف ثروت در آمریکا به فدرال ریزرو نرخ های بهره را پایین نگه می دارد. برخی از بزرگترین حامیان شامل بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

در حالی که نظریه برخی از برجسته مخالفان از جمله اقتصاددان لری سامرز آن است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بالفعل قانون از زمین به عنوان coronavirus اقتصادی تاثیر تشدید می کند.

“این بانک از عمو سام باید باز دوره” McCulley گفت.

چه هزینه خواهد شد مانند نگاه

ساخت که اتفاق می افتد را به اشکال مختلف.

McCulley می بیند اجرای برنامه های مشترک بین وزارت خزانه داری و فدرال رزرو به عنوان کلید با بانک مرکزی انتظار می رود برای حفظ نرخ بهره جریان نقدینگی و برنامه های در حال اجرا.

“گفت که بیش از حد بانک مرکزی استقلال می تواند یک مشکل چیزی است که به عنوان بدعت گذار در حرفه من,” او گفت:. “که اساسا چه من و گفت در حال حاضر است.”

این هفته محرک است و پیش بینی می شود ترکیبی از مستقیم-سپرده پرداخت به افراد تمدید مزایای بیکاری به میلیون ها نفر چه کسی خواهد بود آواره از نو سنگر سازی از فعالیت با توجه به اجتماعی فاصله و کسب و کار بسته شدن و پل وام به کسب و کار خواهد شد که انگیزه به اخراج کارگران است.

در بالا از آن خزانه را ارائه حداقل تضمین های دادرسی به تغذیه است که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: اجازه خواهد داد که بانک مرکزی به اهرم تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای کسب و کار و سیستم مالی.

برچسب قیمت کل? بی اهمیت حداقل تا زمانی که ملت رنج می برد از طریق نامحدود در نزدیکی-خاموش کردن.

“این شخص است که در حال حاضر بیکار می شود بررسی و بدست خود یک دارایی است که او می تواند پول نقد و یک فروشگاه” McCulley گفت. “او بدست یک دارایی اما عمو سام رفته به یک سوراخ. من هیچ مشکلی با آن ندارند.”

هنوز هم وجود دارد خواهد بود در تلاش برای محاسبه خسارت مالی.

اکثر بدهی های پس از جنگ جهانی دوم

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران شده است هشدار درباره کسری مسائل برای برخی از زمان و روز جمعه گفت که آن سناریوهای قبلی به احتمال زیاد به بدتر به عنوان هزینه های دولت شتاب.

“ما قبلا پیش بینی شده است که عوارض جانبی پویایی مالی را افزایش می دهد کسری به حدود 6.3 درصد از تولید ناخالص داخلی توسط 2029, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس معرفی قابل توجهی خطر حرکت نزولی به ما میان مدت مالی چشم انداز.” مودی تحلیلگر گابریل Agostini گفت: در یک گزارش.

“در درآمد مقابل یک coronavirus ناشی از رکود خواهد شد حذف کارگران از اشتغال و تضعیف فدرال مالیات بر مصرف درآمد. همراه با مبالغ زیادی از هزینه های دولت فدرال برای حمایت از اقتصاد انتظار ما این است که ما با کمبود مالی به افزایش به سطح دیده نمی شود پس از سال 2008 بحران مالی جهانی, رانندگی, بدهی بالاتر,” او اضافه شده است.

Agostini اشاره کرد که کم هزینه استقراض خواهد شد کمک به کاهش برخی از بار. فدرال رزرو یک هفته پیش کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و عملکرد وزارت خزانه داری شده اند در طول تاریخ کم نشد.

اما مالی ترازنامه هنوز هم نگاه کنید بدتر از آن پس از جنگ جهانی دوم است.

در طول بحران مالی و کسری بودجه به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی ضربه بالا از 9.8%. قبل از آن تنها بدتر دوره آمد و در طول جنگ هنگامی که سطح ضربه 26.9 درصد در سال 1943.

$2 تریلیون دلار کسری که به نظر می رسد محافظه کار با توجه به زمان سناریو را فشار کسری بودجه به تولید ناخالص داخلی به 9.4%. یک 3 تریلیون دلار کسری که به نظر می رسد مانند خیلی از کشش را به سطح 14 درصد.

امید برای رشد

البته این شماره ها همه قابل تعویض و Mnuchin گفته فاکس نیوز که او انتظار دارد در کوتاه مدت آسیب به اقتصاد و به دنبال آن “غول پیکر” رشد در سه ماهه چهارم سال 2020 است. دولت تلاش هستند بیشتر بشود به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.

“به عنوان سیاست های مالی شل کسری افزایش بسیار قابل ملاحظه ای در کوتاه مدت گفت:” جرمی Lawson اقتصاددان ارشد در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است. “اگر دولت نیست پر کردن شکاف که در آن دوره که در آن بخش خصوصی است retrenching آن به طور موثر دو برابر اندازه از شوک اقتصادی که در حال وقوع است.”

در واقع لاوسون گفت پولی و مالی مقامات احتمالا به گام تا تلاش های خود را. او به خصوص به گفت: تغذیه نیاز به دریافت بیشتر تهاجمی زیرا در حالی که “این ممکن است احساس مانند آنها پرتاب سینک آشپزخانه در این, در حال حاضر شما ممکن است می گویند آنها تنها پرتاب ضربه بزنید.”

بنابراین به عنوان شوک از هزار میلیارد دلار کسری بودجه خواهد شد در حال حاضر راه را برای شوک از چند تریلیون دلار کسری بودجه دارد و از دیگری برای مقامات به جز پمپاژ نگه دارید.

“با استفاده از ترازنامه خود را در طول زمان بد, آنچه شما در واقع می توانید انجام دهید این است که کمک به سلامت طولانی مدت از بودجه توسط اطمینان اقتصاد وجود دارد که می تواند تا زمانی که بخش خصوصی قادر به شروع به خرج کردن دوباره. سپس قدرت مالی می تواند باز کردن از پیچ است که محرک موقت بخش هایی از آن را” لاوسون گفت. “بله آن را به نظر می رسد مانند آن را باد یک سوراخ در بودجه اما لازم است از نگه داشتن یک بزرگتر از دمیده باز بعد از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>