اقتصاد جهانی است عنوان خود را برای بدترین سال پس از بحران مالی بانک مرکزی آمریکا می گوید

یک کارمند با این نسخهها کار در خط تولید یک ربات جارو برقی کارخانه Matsutek در شنژن چین 9 اوت 2019.

Jason Lee | ایسنا

رشد اقتصادی جهانی است که به احتمال زیاد بدترین این سال پس از رکود بزرگ به عنوان headwinds از coronavirus و دیگر عوامل ساخت با توجه به Bank of America.

تولید ناخالص داخلی رشد در سراسر جهان است که پیش بینی شده به سرعت به 2.8 درصد در سال 2020 که BofA تحقیقات جهانی خواهد بود گفت: اولین فرعی-3% خواندن پس از رکود اقتصادی و بحران مالی به پایان رسید و در اواسط سال 2009.

بزرگترین وزن coronavirus شیوع است که ناودان فعالیت های اقتصادی در چین به عنوان بیماری گسترش می یابد. BofA اقتصاددانان می گویند ایالات متحده-چین تجارت, جنگ, عدم اطمینان سیاسی و ضعف در ژاپن و برخی از کشورهای آمریکای جنوبی نیز بخشی از “بزرگ سرريز اثر” توزین در خروجی.

“تمدید اختلال در چین باید صدمه جهانی زنجیره تامین. ضعیف جریان های توریستی خواهد بود یکی دیگر از باد مخالف برای آسیا” BofA اقتصاددان Aditya Bhave گفت: در یک توجه داشته باشید. “و محدود شیوع بیماری شبیه به یک در ایتالیا ممکن است در بسیاری از کشورها منجر به قرنطينه و وزن در اعتماد به نفس.”

به عنوان بخشی از رکود, BofA نیز می بیند چین رشد 5.2 درصد در سال 2020 از 5.9 درصد در سال 2019. تولید ناخالص داخلی جهانی و نه از جمله چین انتظار می رود که فقط 2.2% همچنین کمترین میزان از رکود است.

شرکت اقتصاددانان هنوز نمی کنید coronavirus تبدیل به جهانی همه گیر هستند و پیش بینی رکود است. آنها آن را به عنوان بخشی از یک بزرگتر کندی روند رانده شده توسط بسیاری از عوامل است که می تواند در تشدید این سال انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و امکان ادامه داد: از اثرات تجارت تنش با چین است.

“انتخابات آینده ریاست جمهوری اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی که ما سیاست های تجاری احتمالا تغییر به طور قابل توجهی تحت دموکراتیک رئیس جمهور” R نوشت. “کسب و کار سرمایه گذاری است به احتمال زیاد باقی می ماند ولرم تا زمانی که وضوح بیشتری در قواعد بازی است.”

Bhave گفت: از جمله “عدم قطعیت شوک” تمایل به “عقب مانده های بزرگ و طولانی مدت” اثرات.

تنگ تر سیاست بانک مرکزی و طولانی aftereffects از ولرم رشد در سال 2019 نیز وزن در رشد.

“سه ماهه گذشته را نرم و پچ ایجاد نامطلوب پایگاه عوارض برای سال 2020 سالانه رشد” Bhave گفت. “این فقط تولید ناخالص داخلی ریاضی. شاید از همه مهمتر ضعف در اقتصاد جهانی به سمت چپ کمی بافر در برابر عمده شوک. متاسفانه COVID-19 شیوع تبدیل می شود که شوک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>