چهار عامل است که تصمیم خواهد گرفت که بریتانیا را مستند می تواند پایان

آن است که در حال حاضر دو هفته از انگلستان coronavirus مستند آغاز شد. ملکه اطمینان ملت است که آنها “دوباره دیدار خواهد کرد”. اما سوال بسیاری از مردم می پرسند این است: “کی؟”

چه مدت طول خواهد آن را قبل از آنها دیدن محدودیت در زندگی روزمره خود را در حال کار کردن ؟

چهار بخش اصلی وجود دارد اقدامات لازم را در نظر بگیرید: ميزان عفونت تعداد موارد تایید شده در بیمارستان پذیرش و جدید مرگ و میر.

اطلاعات ناقص است برای بسیاری از این اما اگر ما به یاد کسانی که کاستی در ذهن آنها هنوز هم می تواند به ما یک راهنمای.

روزانه و میر گزارش شده

این رقم که غالب سرفصل روزانه و میر گزارش شده است, اما این نیز به احتمال زیاد به گذشته از چهار اقدامات برای نشان دادن تاثیر مستند.

مرکزی دلیل تاثیر مستند ممکن است دیگر به نمایش در مرگ ارقام است که نتیجه از کسی عفونت بهبودی یا مرگ زمان طول می کشد احتمالا سه تا چهار هفته است.

بیشتر از Covid-19

بسیاری از افرادی که در حال اضافه شدن به مرگ و ارقام در حال حاضر به احتمال زیاد به قرارداد این ویروس قبل از مستند آغاز شد.

در واقع اگر هیچ کس تا به حال آلوده شده است از مستند, هنوز هم وجود دارد COVID-19 مربوط به مرگ و میر گزارش در هر روز.

آن را نیز طول می کشد زمان برای پردازش هر مرگ و تماس با بستگان قبل از آن ثبت شده است در میان آمار رسمی است.

این به این معنی حتی زمانی که تعداد زیادی از مردم در حال مرگ می کند شروع به کم آن می تواند چند روز قبل از آن نشان می دهد در دولت بالغ.

پروفسور سیمون کلارک از خواندن دانشگاه گفت: “ما تنها می دانیم که ما رسیده ایم به مرحله بعدی که در آن روزانه افزایش در اعداد است که انتظار می رود فلات پس از چند روز مداوم داده است.”

موارد تایید شده

اگر ما نمی توانیم نگاه به مرگ و میر زود هنگام نشانه هایی است که مستند است و کار, آنچه در مورد موارد ؟

نرخ رشد روزانه مورد تأیید بوده است و پس از کاهش هفته گذشته چیزی که باعث بیمه خدمات درمانی, مدیر پزشکی, Stephen Powis به بحث در مورد “شاخه سبز”.

اما آن را نیز پذیرفته شده است که تعداد واقعی از coronavirus موارد در انگلستان است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از مقدار شناخته شده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اکثر تست شده است محدود به بیمارستان و به عنوان دولت گسترش تعداد تست های آن انجام هر روز ما می توانیم انتظار تایید موارد به افزایش است.

پروفسور شیلا پرنده از دانشگاه کمبریج می گوید: این یکی از دلایلی است که چرا دولت باید روشن شود در مورد روز نمونه گرفته شد و چگونه بسیاری از نتایج مثبت ثبت شده برای بیماران در مقابل بیمه خدمات درمانی کارگران ،

بیش از دو هفته گذشته درصد مثبت آزمون نیز افزایش یافته است از 17 درصد زمانی که مستند شروع به 48 درصد در روز یکشنبه.

این لزوما به معنای عفونت نرخ در حال افزایش است. کادر پزشکی در حال حاضر ممکن است یک ایده بهتر در مورد که نیاز به یک آزمون.

Police speak to a couple on the embankment in central London during the lockdown
تصویر: پلیس صحبت می کنند به یک زن و شوهر در خاکریزی در مرکز لندن در طول مستند

عفونت رای

در واقع وجود دارد برخی از شواهد اجتماعی فاصله داشتن است اثر مورد نظر و کاهش ميزان عفونت.

دانشمندان در لندن مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری نگاه متوسط تعداد تماس هر فرد قبل و بعد از مستند و به این نتیجه رسیدند که برای هر چهار نفر ما قبل از ملاقات 23 مارس ما در حال حاضر جلسه فقط یکی.

خود سازی, به نقل از دولت و روزانه اخبار همایش ها نشان می دهد این می تواند در کاهش ميزان عفونت توسط 75 ٪ است.

Michael Gove wishes Boris Johnson well as he battles coronavirus
‘هیچ کس دوست دارد یک مستند’

بستری شدن در بیمارستان

در حالی که این یافته ها مثبت هستند آنها همچنین بر اساس پیش بینی در مورد تاثیر مردم در رفتار و نه در دسترس گزارش داده است.

نشانه هایی از امید, هر چند در تعداد افراد بستری شده در بیمارستان با یک COVID-19 تشخیص است.

میزان پذیرش در انگلستان شده است کند برای چند روز فراهم می کند و سازگار ترین روند در چهار اقدامات در نظر گرفته شده در اینجا.

اما این نرخ از پذیرش نیز نشان می دهد که چگونه شیوع بیماری است که در مراحل مختلف در نقاط مختلف کشور است.

لندن است که پیش از دیگر مناطق از لحاظ مرگ و میر و موارد برای چند هفته در حال حاضر شاهد کمتر بستری شدن در بیمارستان. مردم در پایتخت خواهد شد و امیدوارم که این روند اخیر نشانه ای از پیشرفت است.

در روزهای اخیر پذیرش در میدلندز شده اند تا با 47 درصد در شمال شرق و یورکشایر 35 درصد و در شمال غرب 25٪.

مرگ و ارقام در این مناطق نیز حاکی از بدتر شدن وضعیت با بیمارستان های دانشگاه بیرمنگام NHS Trust در حال حاضر ضبط و مرگ و میر بیشتر نسبت به هر یک از دیگر در انگلستان از جمله لندن است.

به طوری که ما می دانیم اگر این مستند در حال کار است ؟

به عنوان وزرای علاقه و گفت: صبر و شکیبایی مورد نیاز است اما بهترین اقدام برای مانیتور است که احتمالا بستری شدن در بیمارستان.

مانند انگلستان آن بود که پذیرش کاهش یافت و برای اولین بار در ایتالیا است که قفل شده است و در 8 مارس – دو هفته قبل از انگلستان است.

پس از آن این آخر هفته گذشته ایتالیا ثبت پایین ترین آن روزانه افزایش در مرگ و میر برای دو هفته.

بریتانیا در اوج است و هر تجربه کشور متفاوت است اما ایتالیا فقط یک مثال از نحوه مستند می تواند صاف منحنی. آن را فقط طول می کشد زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>