واکسن آنفولانزا

برنت Lewis | دنور پست | گتی ایماژ

در حالی که جدید کروناویروس نابسامانی های زیادی از چین و رهبران جهان با عجله برای بستن مرزهای خود را برای حفاظت از شهروندان از شیوع آنفولانزا بی سر و صدا کشته از 10 ، 000 در ایالات متحده آمریکا تا کنون در این فصل آنفولانزا.

حداقل 19 میلیون نفر از مردم پایین آمده اند با آنفولانزا در ایالات متحده آمریکا با 180,000 پایان در بیمارستان, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. فصل آنفولانزا که در ماه سپتامبر آغاز شده و می تواند اجرا تا زمانی که ممکن است در حال حاضر در اوج خود و به شمار بیشتری بهداشتی تهدید برای ایالات متحده از coronavirus پزشکان می گویند. این ویروس جدید که برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین در دسامبر. 31 تا بیمار تقریبا 17,400 کشته و 362 نفر بیشتر در آن کشور که از صبح روز دوشنبه.

“در ایالات متحده آن را واقعا ترس بر رسانه ها و این که چیزی جدید” دکتر جنیفر فندک در بیمارستان اپیدمیولوژی در NYU Langone بهداشت گفت: از جدید کروناویروس. “هنگامی که در واقعیت مردم می توانند اقدامات لازم برای حفاظت از خود در برابر آنفولانزا است که در اینجا و شایع و در حال حاضر به کشته شدن 10000 نفر.”

Coronavirus شیوع این اثبات می تواند کشنده تر از آنفولانزا. از کشته شدن حدود 2 درصد از افرادی که قرارداد آن تا کنون با توجه به جهانی بهداشت مقامات. که در مقایسه با میزان مرگ و میر 0.095% برای آنفولانزا در ایالات متحده با توجه به CDC تخمین می زند برای 2019-2020 فصل آنفولانزا. CDC تخمین می زند که 21 میلیون نفر را در نهایت آنفولانزا در این فصل است.

“دو درصد مورد مرگ و میر است که هنوز هم دشوار مورد مرگ و میر هنگامی که شما مقایسه آن با مورد مرگ و میر برای آنفولانزای فصلی و یا چیزهای دیگر” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“نسبتا خفیف ویروس می تواند باعث بسیاری از آسیب اگر بسیاری از مردم آن را,” او اضافه شده است. “و این موضوع در حال حاضر. ما نمی به طور کامل آن را درک کنند.”

هر چند برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی و تحلیلگران بر این باورند که تعدادی از coronavirus موارد به بود بسیار بالاتر است که به معنی کاهش میزان مرگ و میر.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به پیدا کردن که تعداد مرگ و میر در حال رفتن به پایین تر” فندک گفت. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از بار است که تعداد زیادی از مردم که خفیف (موارد) و یا بدون علامت هستند.”

“این ممکن است تا پایان بودن قابل مقایسه با یک بد فصل آنفولانزا,” سبک اضافه شده است.

در صورتی که مورد, که به خوبی جواب برای این ویروس میزان مرگ و میر و عوامل بیماری زای متخصص دکتر, Syra Madad گفت CNBC “Squawk Box.” آن را میزان مرگ و میر بسیار پایین تر او با اشاره به, اگر 100,000 موارد و تنها 362 مرگ و میر به جای 10,000 موارد با 362 مرگ و میر.

“اگر ما در حال گفت بیش از 100,000 موارد کلی شدت بیماری پایین می رود,” او گفت:. “خطر به طور کلی آمریکا کم است” Madad گفت: هر چند هنوز هم “بسیار مورد.”

دو ویروس مشابه علائم که برخی از مقامات بهداشت ترس باعث می شود تشخیص های اشتباه. شایع آنفولانزا علائم شامل تب ، سرفه ، گلو درد و درد. Coronavirus علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس با توجه به CDC.

در حال حاضر سبک تر تاکید کرد که باید تمرکز بر روی آنفولانزا است که مؤثر در فرزندان به خصوص در این فصل است. او از مردم خواست تا خود آنفولانزا و اگر آنها در حال حاضر نیست و رعایت بهداشت. اگر آنها در نزدیکی کسی بیمار او گفت: برای ایستادن در سه دور در تمام زمانها.

“ما آماده هستند تا در دانشگاه نیویورک به دیدن بیمارانی که کروناویروس” او گفت:. “اما ما نیاز به تمرکز بر روی بیماران در بیمارستان ما.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im