جان Fedele

وزارت بهداشت و خدمات انسانی منتشر شد, قوانین جدید در روز شنبه است که باعث می شود آن را آسان تر برای مصرف کنندگان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی با برنامه های شخص ثالث, بیمارستان ها و مطب.

این حرکت با وجود مخالفت Epic Systems یک شرکت خصوصی برگزار شد فروشنده دیجیتال پرونده سلامت و جادوها خبر خوب برای فن آوری های غول مانند سیب الفبا و مایکروسافت که در حال تلاش برای فروش تکنولوژی به بخش بهداشت و درمان.

بسیاری از قوانین به عنوان یک قدم بزرگ به سمت ساخت آن را آسان تر برای بیماران مبتلا به دسترسی به سوابق پزشکی خود و به اشتراک گذاری این اطلاعات با سلامت توسعه دهندگان نرم افزار. آن زمان سال کار را از ایده به مقررات بهداشت این کارشناسان می گویند و ساعت های بی شماری از کار به آن رفت.

“در آن زمان یک روستا ایم” کنت Mandl, استاد انفورماتیک پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد. “سفر آغاز شد بیش از یک دهه پیش است.”

حفظ حریم خصوصی در مقابل همکاری

قوانین هدف به آن را آسان تر برای توسعه دهندگان نرم افزار به درخواست داده های بالینی مانند آزمایشگاه نتایج آزمون و یا داروها از طریق برنامه استاندارد برنامه نویسی رابط یا رابط های برنامه کاربردی. بیمه سلامت توسط دولت حمایت خصوصی از جمله برنامه های مدیکر را نیز تحت فشار قرار دادند باز کردن ادعای داده ها-لیست روش و تست شده است که در صورتحساب یا لیست به یک بیمار بیمه.

حماسه مدیر عامل شرکت جودی فاکنر به خصوص حریف سرسخت به قوانین رفتن تا آنجا که به ارسال نامه به بیمارستان آن مشتریان به آنها را تشویق به بیان نگرانی های خود را به دولت فدرال است. او نگرانی اصلی این بود که آن را آسان تر برای سلامت توسعه دهندگان برای دسترسی به-و به طور بالقوه سوء استفاده — بیمار اطلاعات سلامت.

حماسه در بیانیه ای به CNBC گفت: آن را بخوانید قانون به دقت — آن را اجرا می کند بیش از 1000 صفحات — و انجام خواهد داد “قبل از هر گونه قضاوت کنید.” این شرکت گفت: از آن خواهد شد به دنبال به چند مورد موضوعات خاص از جمله تاثیر به بیمارستان و اجرای جدول زمانی و شفافیت برای بیماران به چگونه شرکت ها را با استفاده از داده ها.

انجمن بیمارستان های آمریکا طرفه با حماسه و به اشتراک نظر در روز دوشنبه است که حکومت نهایی “فاقد لازم guardrails برای محافظت از مصرف کنندگان از بازیگران از جمله برنامه های شخص ثالث است که لازم نیست برای دیدار با همان سختگیرانه حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز به بیمارستان.”

اما بسیاری دیگر از تکنولوژی execs در آمده بود در حمایت از قوانین به این امید که آنها را کاهش موانع رقابت و نوآوری است.

Cerner یکی از بزرگترین پزشکی ثبت شرکت و یک رقیب به حماسه اذعان کرد این مشکل در یک پست وبلاگ: “با وجود گام های بلندی در طول دهه گذشته از دیجیتالی شدن مراقبت های بهداشتی سوابق موانع باقی می ماند و اجازه می دهد جریان آزاد و تبادل اطلاعات است.”

گوگل سلامت مدیران دیوید فینبرگ و کارن DeSalvo توییتی روز دوشنبه در مورد مثبت بالقوه است. DeSalvo اشاره کرد که بسیاری از بیماران در حال تلاش برای دسترسی خود را به اطلاعات پزشکی.

به همین ترتیب مایکروسافت معمار جاش مندل توییتی که قدردانی از “وضوح و عمل گرایی” از حکومت و ارائه شده برای هش کردن اطلاعات از طریق یک بحث زنده.

برخی از حریم خصوصی کارشناسان می گویند این نگرانی ها معتبر هستند اما نباید آن را متوقف کند مراقبت های بهداشتی از حرکت در یک مصرف کننده بیشتر پسند جهت.

عالی بود به شنیدن این صبح با کاخ سفید تماس دکتر دان Rucker (هماهنگ کننده ملی برای فناوری اطلاعات سلامت) در مورد گوشی های هوشمند و برنامه های در کنار هم با استفاده از گلوکومتر قرائت فشار خون و ترازوی دیجیتال وزن برای کمک به بیماران دیابتی مدیریت سلامت خود را هر روز در جهان گفت:” لوسیا وحشی ارشد حریم خصوصی و تنظیم مقررات افسر در Omada سلامت, سلامت-tech راه اندازی مستقر در سان فرانسیسکو است.

وحشی گفت که مراحل می تواند گرفته شده برای محافظت از مصرف کننده حریم خصوصی خارج از قاعده است. در حال حاضر او گفت: “در حال حاضر در حدود 12 لوایح در کنگره می گذاریم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im