فدرال رزرو باید مراقب باشید که چگونه آن را پشتیبانی از بازار اوراق قرضه می گوید ETF صادر کننده

فدرال رزرو باید بادقت.

این چیزی است که یک صندوق ارز داد و ستد صادر کننده گفت: CNBC این هفته در مورد بانک مرکزی بی سابقه تعهد برای حمایت از بازار اوراق قرضه با خرید اوراق قرضه مبتنی بر ETFs. فدرال رزرو $2.3 تریلیون دلار در کمک های اقتصادی شامل برنامه ای برای خرید و سرمایه گذاری-درجه بدهی شرکت های بزرگ و ETFs و همچنین اوراق قرضه و ETFs که تجارت آنها.

“آنها باید فوق العاده دقیق در مورد چگونه آنها آج در این اکوسیستم” Jan van Eck, مدیر عامل شرکت Van Eck همکاران و VanEck بردار ETF اعتماد گفت: “CNBC “ETF لبه.”

تماس با تغذیه یک “فیل” ون اک پیشنهاد کرد که بانک مرکزی می تواند امواج در بازار اوراق قرضه حتی بدون خرید اوراق قرضه مبتنی بر ETFs.

“من فکر می کنم این جالب است که سیاستگذاران باید گفت که ETFs بسیار مهم است به این اکوسیستم است که ما می خواهیم به درگیر زیرا آنها واقعا درگیر شدن با ETFs در ’08-’09,” او گفت:.

“اگر چه ETFs کوچک هستند [و] آنها تجارت نیست به همان اندازه نسبت به وجوه متقابل و من فکر می کنم آنها در حال ارائه یک تن از اطلاعات مربوط به قیمت گذاری یک تن از اطلاعات در مورد نقدینگی,” او اضافه شده است. “و تقریبا به تغذیه نیاز نیست برای انجام هر گونه خرید از ETFs زیرا آنها می توانند ترساندن قیمت در اطراف بر روی اوراق قرضه و اوراق قرضه ETFs.”

اگر تغذیه می کند شروع به خرید ون اک گفت: یکی از شرکت ETFs می تواند در لیست بالا: این VanEck بردار Fallen Angel عملکرد بالا پیوند ETF (جنبش) که اقدام به خرید سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه شده اند که کاهش داد و به آشغال.

“که واقعا رفتن به کانون پیوند جهان تا سال 2020 برای اطمینان حاصل کنید چرا که مردم باید تخمین زده می شود بین یک چهارم از یک میلیارد و یک هزار میلیارد دلار’ ارزش سه گانه-B اوراق قرضه در حال کاهش داد و به آشغال” ون اک گفت. بوده است وجود دارد جریان این سال است. آن را قطعا یک تجارت است که بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال در. بانک فدرال به دنبال آن از یونان چشم انداز. به عبارت دیگر خود واقعی تمرکز بر سرمایه گذاری-کلاس صادر کنندگان اما اگر سرمایه گذاری-کلاس صادر کننده است آنچه که من اسمش بد-روز مو و سپس آنها را کاهش داد و به آشغال و این که فدرال رزرو می خواهد برای حمایت از.”

با سرمایه گذاران هنوز هم در تاریکی به عنوان دقیق ETFs فدرال رزرو خواهد خرید, برخی — از جمله David Mann, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس جهانی ETF بازار سرمایه در فرانکلین تمپلتون — امید برای حمایت گسترده از بازار است.

“واقعا وجود دارد هیچ دستورالعمل قطعی” خاص ETFs بانک مرکزی را در نظر خرید مان گفت: در همان “ETF لبه” ایسنا ،

“این جای تعجب نیست برای دیدن که بازار را فرض کنیم که بانک فدرال را به بزرگترین Etf” با بیشترین حجم معاملات مانند iShares iBoxx $ درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF (LQD) و یا iShares iBoxx $ بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF (HYG), او گفت:.

“ما در حال تعجب از نظر بهره مند شوند که بدان معنی است که احتمالا برای رفتن به بزرگترین و شوهر ETF صادر کنندگان و ما نه لزوما مطمئن شوید که بهترین حرکت” مان هشدار داد. “نگرانی از این است که بانک فدرال می خواهد به مرحله و شروع به خرید آنها لزوما زمینه خرید اوراق قرضه آنها در واقع حمایت از قیمت سهام.”

این که آیا آن را که باقی مانده است دیده می شود.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>