تغذیه در ‘جنگ’ فوت و هنوز هم ممکن است خواسته شود به انجام بیشتر

رئیس فدرال جروم پاول صحبت می کند به خبرنگاران پس از فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره در شرایط اضطراری حرکت طراحی شده برای محافظت از بزرگترین اقتصاد جهان از تاثیر coronavirus طی یک کنفرانس خبری در واشنگتن مارس 3 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

با یک سری از حرکت است که آن را هنوز هم عمیق تر به بازی uncharted waters فدرال رزرو نشان داده است که کار خود را در حمایت از اقتصاد از طریق coronavirus است به دور از به پایان رسید.

چه مراحل اضافی بانک مرکزی را در دست نیست.

اما با آن بسیاری از اقدامات اخیر که شامل هجوم به کسب و کار کوچک وام و اوراق قرضه بانک فدرال نمایش داده شده هر آنچه در آن طول می کشد تمایل به استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود و سپس آمد تا با برخی از آنهایی که جدید ضروری, بحران اقتصادی, طبیعت که ایالات متحده هرگز دیده می شود.

حرکت پنجشنبه اعلام کرد “خیره کننده در [خود] دامنه گسترش حمایت گسترده و عمیق در سراسر” بازارهای مالی و کوچک و متوسط کسب و کار اعطای وام گفت: کریشنا گوآ سر از سیاست جهانی و بانک مرکزی استراتژی برای Evercore ISI.

“فدرال رزرو است که در جنگ در برابر ویروس و این جنگ به درجه تعهد به اعتبار سیاست” گوآ اضافه شده است.

آنچه تا کنون اتفاق افتاده

برای روکش کردن: بانک مرکزی در روز پنج شنبه نه تنها اعلام کرد جزئیات بسیار پیش بینی خیابان اصلی وام آن برنامه انجام شده است با خزانه بلکه دقیق کشت از دیگر اقدامات با هدف تقویت بخش های مختلف بازار و اقتصاد است.

وجود دارد حرکت می کند به ارائه پشتیبانی برای وام های ساخته شده برای کسب و کارهای کوچک یکی دیگر از اندازه گیری است که می افزاید: به اعتبار موجود است که امکانات را خرید تا بدهی های کسب و کار فراتر از سرمایه گذاری درجه (persian) و به “سقوط فرشته” سرزمین که شامل اخیرا کاهش داد و شرکت ها و یک حرکت جسورانه به وام به طور مستقیم به دولت ها و شهرداری ها.

هم برنامه های طراحی شده برای اضافه کردن به $2.3 تریلیون دلار در وام. است که حتی شمارش قبلی طرح: نزدیک به صفر و نرخ بهره باز خرید دارایی ها که در حال حاضر افزایش تغذیه منابع نزدیک به 2 تریلیون دلار و یک میزبان از دیگر تسهیلات اعتباری با هدف همه چیز را از ارائه یک شبه تامین مالی برای بانک ها برای اطمینان از عرضه دلار آمریکا به بانک های مرکزی در سراسر جهان یک حرکت است که خود به خود اضافه کرده است بیش از 300 میلیارد دلار به تغذیه ترازنامه.

حرکت فراتر از هر چیزی تغذیه را در طول بحران مالی در 2008-09 — هر دو در دامنه و سرعت. گوآ آن را به نام “فوق العاده گسترده ای به کارگیری نسل جدید ویروس عصر” برنامه “است که به دنبال آدرس خاص طبیعت از شوک آن را به عنوان اثرات بازارهای مالی و تامین اعتبار در یک جنگ تمام امان باشد.”

چه آمده

با همه از این انجام می شود هر چند کار سختی ممکن است هنوز در راه اند.

“فدرال رزرو رفته هر دو بزرگتر و گسترده تر اگر ارزان نیست” گوآ نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “بزرگ اجرای وظایف پیش رو. شرکت کنندگان در بازار باید تشخیص دهد که آن را هفته – در برخی از موارد بیش از یک ماه قبل برنامه های جدید و در حال اجرا است.”

حرکت منعکس کننده تعهد از تغذیه برای حمله به مسائل اقتصادی در ریشه های خود را به صورت عمومی است که تا به حال رکود مجبور بر آن با توجه به حفاظت از ویروس اقدامات است. در حال حاضر وجود دارد کمی نگرانی که بیان در مورد عواقب پایین جاده.

“مردم به انجام این فداکاری ها را برای منافع مشترک ما نیاز به آنها را به کل” رئیس جروم پاول روز پنجشنبه گفت. “این برنامه است که ما در حال توسعه در یک سرعت بالا از سرعت. ما نمی باید لوکس در نظر گرفتن زمان ما راه ما معمولا انجام دهد.”

فدرال رزرو تلاش در حال گرفتن بیشتر تشویق در وال استریت.

با وجود یک قایق هولناک اقتصادی و حتی بدتر از پیش بینی آینده بازار سهام است که آینده خود را با بهترین هفته از سال 1974.

با چشم انداز بیکاری و تولید ناخالص داخلی بدتر از حتی بحران مالی و نزدیک شدن به رکود بزرگ-مانند تعداد سرمایه گذاران حاضر به شرط بندی که فدرال ریزرو در طول تاریخ موضع تهاجمی را در اقتصاد پشت روی پای خود پس از coronavirus بحران عبور می کند.

“من به پاول چهار ستاره طلا. آنها تا به حال به انجام بسیاری از چیزهایی که در یک بار گفت:” صنعت بانکداری جانباز کریستوفر واندن بنیانگذار واندن جهانی مشاوران. “بازار خوب هستند و من فکر می کنم تغذیه یک پت در پشت برای انجام این کار است.”

هنوز هم وجود دارد چالش های پیش رو.

موسسه Cato ارشد جورج Selgin اشاره می کند که اجرای قوانین از برنامه های دشوار خواهد بود و بانک ها خواهد شد که ساخت این وام ممکن است مایل به انجام این کار در خود را دارند.

و به عنوان ماهیت واقعی اقتصادی آسیب می شود شناخته شده است, فدرال رزرو ممکن است به نام در به انجام هنوز هم بیشتر.

بانک مرکزی در حال حاضر گرفته شده اقدامات بی سابقه ای در معرض خطر منحنی با توافق به خرید “سقوط فرشته” بدهی شرکت های بزرگ در زمانی که S&P تخمین می زند که $650 میلیارد ارزش در معرض خطر دسته. هر گونه جنجال و هیاهو می تواند تقاضا برای تغذیه شروع به خرید سهام ETFs در این حالت از آنچه که بانک مرکزی ژاپن انجام شده است.

هنوز هم بیشتر آسیب ممکن است نشان می دهد که وام کافی نیست به خصوص برای شرکت های کوچکتر.

“هنگامی که شما نگاه در اواسط کلاه 85 درصد از آنها بیش از بدهکار. آنها لازم نیست که بدهی زیرا آنها سرمایه گذاری آنها به دلیل بدهی آنها مبارزه” گفت: Kerstin براون رئیس جمهور Stenn گروه nonbank امور مالی شرکت مستقر در انگلستان “ما فکر می کنیم در دو تا سه ماه ما را بهتر می دانند چگونه این خواهد شد. آن همه بستگی دارد در چه مدت این کشور بسته است که خروجی شکاف. بزرگتر خروجی شکاف عمیق تر اقتصادی آسیب برساند.”

براون گفت: شرکت هایی هستند که نشان دهنده افزایش علاقه جایگزین سرمایه گذاری نشان می دهد که “احتمالا بانک ها شنود گذاشته است.”

فدرال رزرو در حال حاضر در تلاش است تا گام به که تامین مالی فاصله آن را به عنوان چنگ زدن با چالش های متعدد در یک بار.

“پول چیزی است که اقتصاد نیاز دارد در حال حاضر نه یک دست کمک به وام است که نیاز به پرداخت می شود گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. “تغذیه مقامات باید مراقب باشید در غیر این صورت آنها ممکن است بارگذاری بیش از حد بدهی های ما به آب و هوا طوفان اقتصادی که این کشور هرگز قادر به پرداخت کردن و کشیدن پایین رشد اقتصادی برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>