اتحادیه اروپا بزرگترین پست-Brexit مبارزه است که در مورد به دریافت واقعی

بروکسل — از کجا می خواهد پول از آمده است ؟ این ستیز سوال که اتحادیه اروپا نیاز برای پاسخ به هر هفت سال — و این زمان در اطراف این موضوع است و حتی پیچیده تر است.

انگلستان است که یکی از اتحادیه اروپا را کلید همکاران چپ بلوک در ژانویه 31. در طول چند سال گذشته خالص آن سهم به اتحادیه اروپا شده است در اطراف £7.8 میلیارد دلار در سال و به عنوان مثل انگلستان عزیمت می تواند ترک گروه با کمبود حدود £55 میلیارد دلار ($71.3 میلیارد دلار) بیش از هفت سال است.

باقی مانده 27 کشور اتحادیه اروپا در حال حاضر خاراندن سر خود را و تلاش برای پیدا کردن راه به را تشکیل می دهند تفاوت. در نشست اضطراری پنجشنبه بلوک رهبران به دنبال توافق بعدی آن بودجه وجود دارد اما انتظار می رود که طولانی و دشوار دعوا بین کسانی که به پرداخت بالاترین مقدار به اتحادیه اروپا و کسانی که به دریافت پول بیشتر از آن.

“این وضعیت نمی کنید بهتر است در طول زمان … ما بین 60 و 75 میلیارد دلار (یورو $64.7-81 میلیارد دلار) شکاف به دلیل Brexit ما در مواجهه با چالش های جدید و اولویت های جدید … و کشورهای عضو باید وضعیت بودجه پس از رئالیسم مورد نیاز است” اتحادیه اروپا رسمی که نمی خواهید به توان نام برد با توجه به اینکه نزدیک به مذاکرات به خبرنگاران در بروکسل روز شنبه.

اتحادیه اروپا بودجه برای تامین مالی سیاست های سراسر بلوک اعم از توسعه مناطق روستایی و امنیت و حمایت از حقوق بشر است. اما کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید یک زمان سخت بدانند چه مقدار پول برای اختصاص به سیاست های مختلف هدف.

وجود دارد از 15 کشور که نمی خواهید بودجه کوچکتر از جمله کشورهایی مانند پرتغال و لهستان و اسپانیا و یونان است. این گروه لقب گرفته است دوستان از انسجام آن را به عنوان مخالف کاهش به اصطلاح انسجام بودجه — که حمایت از اعضای که درآمد ناخالص ملی به ازای هر ساکن است و کمتر از 90 ٪ از میانگین اتحادیه اروپا.

از سوی دیگر به صرفه چهار گروه از اتریش به دانمارک, سوئد و هلند بر این باورند که اتحادیه اروپا باید کاهش بودجه و تخصیص بودجه بیشتر به سیاست جدید مناطق مانند تکنولوژی و تغییر آب و هوا.

صحبت کردن در پرتغالی مجلس سهشنبه نخست وزیر آنتونیو کوستا به نام بعد گروه “ناشی از خست.”

در مصاحبه با CNBC یوهانس هان کمیسر بودجه و دولت CNBC گفت که اتحادیه اروپا در حال حاضر “در حال اجرا در اواخر” با این روند است.

“این کاملا بالا زمان برای معامله است. اگر وجود دارد هر گونه بیشتر قابل توجهی به تاخیر بیاندازد. آن را تاثیر در شروع برنامه های” هان گفت: در اشاره به پروژه های اتحادیه اروپا هستند که با توجه به دریافت کمک های مالی در پایان سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید’

جلوتر از رهبران’ جلسه روز شنبه یک پیشنهاد اولیه دیده می شود توسط CNBC, پیشنهاد افزایش به 7 میلیارد یورو از 0.6 میلیارد یورو از این مبلغ اختصاص داده شده به اروپا و صندوق دفاع — یک برنامه طراحی شده برای افزایش سرمایه گذاری ملی در دفاع از تحقیقات و همکاری بین نیروهای مسلح ملی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب مورد انتقاد کشورهای اروپایی برای پرداخت سهم عادلانه خود را نسبت به ناتو است. وقتی پرسیده شد که اگر تهمت ناراحت خواهد شد با کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری بیشتر در اروپا دفاع در برنامه های به جای افزایش ناتو کمک های هان گفت: “اگر او را با دقت تجزیه و تحلیل این او باید بیش از خوشحال است.”

هان توضیح داد که اتحادیه اروپا می خواهد به ساده کردن سیستم های مختلف نظامی و استفاده از آن پس انداز به سرمایه گذاری اضافی در دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>