اتحادیه اروپا به دنبال التیام سال قبل با هزینه های جدید قوانین

این یک مشکل شده است برای بیش از 20 سال است اما اتحادیه اروپا در نهایت به دنبال در چگونه برای به روز رسانی قوانین آن در هزینه های دولت.

اروپایی مالی rulebook تقسیم شمال و جنوب اروپا از قوانین تاسیس شد در سال 1993. جنوبی سازمان ملل استدلال می کنند که این قوانین بیش از حد پیچیده برای پیاده سازی و شمال کشور بر این باورند که مشکل عدم اجرای به جای قوانین خود را دارند.

بنابراین کمیسیون اروپا که نظارت بر اجرای قوانین مالی اعلام کرد روز شنبه مراحل به روز رسانی مالی خود را rulebook. در حال حاضر کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید بدهی های عمومی بالاتر از 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و نه دولت کسری بالاتر از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را. این طرح در حال حاضر به بحث در مورد ایده ها با فکر می کنم مخازن دانشگاهیان و فعالان بازار تا پایان سال به شکل یک تصویر در مورد چگونه به سطح شیب دار تا با رعایت این قوانین — با توجه به این که کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه در اغلب بی احترامی آنها.

“ما نیاز به مشورت اول از همه دولت های عضو دولت, پارلمان اروپا, اما باید بگویم, نیز, موسسات مالی شرکای اجتماعی و دانشگاه از آنجا که قوانین ما در حال حاضر 10 سال سن دارد و ما از طریق جای مختلف اقتصادی بار و به روز رسانی این قوانین این است که واقعا بسیار مربوطه وظیفه” Paolo Gentiloni این کمیسر اروپا در امور اقتصادی گفت: CNBC چهارشنبه.

اتحادیه اروپا قوانین مالی تجدید نظر شده بودند در سال 2011 به مرحله نظارت پس از بحران بدهی.

آرامش از قوانین ؟

“چالش این است که برای ترویج یک فعال تر سیاست های مالی نسبت به رشد” Gentiloni گفت CNBC به عنوان اتحادیه اروپا چهره تنبل چشم انداز اقتصادی و به طور بالقوه کمتر فعال سیاست های پولی.

یکی از بزرگترین مسائل در سطح بالای بدهی های عمومی است. متوسط بدهی دولت به عضو دولت رسیده 85.9% در سال 2018 در سراسر منطقه یورو با توجه به آخرین داده ها از اروپا آمار ، هر چند این رقم پایین آمد پس 2015, آن است که بسیار بالاتر از 60% آستانه اظهار داشت: در قوانین است.

از همه مهمتر کشورهای با بالاترین سطح هزینه ها در جنوب اروپا است. در یونان بدهی عمومی در ایستاده بود 181.2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در سال 2018 است. این بود که به دنبال آن ایتالیا با 134.8%; پرتغال با 122.2%; و قبرس با 100%. بعلاوه اسپانیا و فرانسه نیز در میان پنج مدیون ملت ها در اروپا است.

“کمیسیون موقعیت است که هیچ راز: اقتصاد کمیسر (پائولو) Gentiloni خاص فکر می کند که قوانین خیلی متهاجم و بیش از حد پیچیده است که آنها مانع کندتر رشد کشورهای عضو تلاش برای احیای اقتصاد خود و به سرمایه گذاری در انرژی انتقال” کنستانتین فریزر یک تحلیلگر در شرکت تحقیقات TS Lombard گفت CNBC.

دولت های اروپایی از جمله ایتالیا بر این باورند که کشورها باید اجازه داده شود به صرف بیشتر برای تقویت اقتصاد خود را. بیشتر از لحاظ مالی-محتاطانه کشورها مانند هلند مخالفت با هر گونه آرامش از قوانین است.

تحلیلگران در نتیجه شک و تردید در مورد اینکه آیا کمیسیون اروپا خواهد شد رفع این مشکل دیرینه.

چه می توان به دست آورد ؟

“وجود دارد هیچ اجماع در این میان کشورهای عضو وجود دارد و مهم خواهد بود مخالفت با هر گونه قابل توجهی شل شدن قوانین است. بنابراین آنها بعید است به انجام تعمیرات اساسی عمده ای. این likeliest نتیجه این است که کشورهای عضو اعطا انعطاف پذیری بیشتر به قرض گرفتن برای ‘سبز’ سرمایه گذاری” فریزر از TS Lombard گفت.

فلوریان Hense یک اقتصاددان در Berenberg بانک نیز CNBC گفت که بهترین راه برای درمان شمال و جنوب تقسیم است که از طریق یک ساده سازی قوانین است که هنوز اتفاق می افتد.

“هر گام که تا پایان ساده هیولا پیچیدگی های اروپا در مالی rulebook خوش آمدید. ساده سازی خواهد د-politicise مراحل از مشاوره بیش از بودجه سالانه و میان مدت برنامه خواهد بود و در نتیجه تسهیل rulebook را قابل اجرا گفت:” از طریق ایمیل.

کمیسیون اروپا آگاه است که محیط اقتصادی تغییر کرده است و این قوانین نیاز به نشان می دهد که. این موسسه هنوز خطاب انتقاد نیست که انجام کار خود را در تضمین این قوانین به دنبال دارد. هیچ یک از کشورهای اروپایی شده اند و یا جریمه برای بی احترامی به قوانین با وجود بسیاری از موارد بیش از حد بالا بدهی و کسری.

“اگر چه وجود دارد بسیاری از شک و تردید در مورد آنچه به نظر می رسیدن به ما یک ذره بیشتر خوش بینانه” Mutjaba الرحمن, مدیر عامل اتاق فکر گروه اوراسیا گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

“این درست است که تغییرات قانونی به قوانین آسان نخواهد بود اگر نه غیر ممکن است به عنوان این خواهد شد نیاز به همدلی میان اتحادیه اروپا و پایتخت. اما مقامات اتحادیه اروپا به طور کامل به رسمیت شناختن این محدودیت و به این ترتیب بعید است که به دنبال این مسیر” رحمان اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>