چانگ ون لای اتحاد خوبی برای خود انجام داده.

فقط در 32 سال سن سنگاپوری کارآفرین ساخته شده است یک میلیون دلاری چند ملیتی کسب و کار به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت تحویل اکسپرس خدمات نینجا ون.

اما به منظور به پا زدن شروع کسب و کار خود را پنج سال پیش, او تا به حال برای دریافت مبتکر — که شامل گرفتن یک کمی تخیلی با حقیقت است.

“برای متقاعد کردن ما اولین مشتری من تا به حال به او را متقاعد کند که ما مناسب تدارکات شرکت” لای به یاد می آورد در مصاحبه اخیر خود با CNBC آن را.

که آسان تر از انجام گفت. در آن زمان در سال 2015 لای و تیم خود را از پنج تا به حال فقط یک دست دوم, ون بین آنها به تحویل تمام سفارشات. بیشتر چه, آن را شکست “هر چند روز.”

نینجا ون بنیانگذاران خود را تحویل اوایل سفارشات با یک دست دوم ون.

نینجا ون

“بدیهی است که اگر من رفتم به یک مشتری و گفت: من یک ون و نیمی از زمان آن را از کمیسیون او احتمالا به من بگویید از دست داده گفت:” لای.

اما او معتقد است که تیم او می تواند به تحقق مشتری تحویل با استفاده از این تیم پنج خودرو. پس او خلاق; عکس گرفتن از یکی دیگر از ناوگان و airbrushing آنها را به نگاه خود را.

“گفتم:” نه ما کامیون های متعدد نگران نباشید در مورد آن'” لای سابق بانک معامله گر به یاد می آورد.

“من فکر می کنم که شاید صادقانه ترین چیزی که به انجام,” او ادامه داد. “اما آنچه که ما خودمان گفته بود که همه ما ماشین در خانه وجود دارد و به اندازه کافی از ما که زمانی که من به او نشان داد یک عکس از شش کامیون های ما از لحاظ فنی تا به حال شش وسایل نقلیه — یک ون و پنج خودرو — و ما تا به حال شش تن از ما است.”

لای گفت که او در نظر گرفته آن را به کمک به مشتری را یک “جهش ایمان” برای دیدن آنچه که بنیانگذاران قادر به.

نینجا ون به ناوگان وانت های تحویل.

نینجا ون

“بله در سطحی سطح شما ممکن است گفت: آره ما از شش وانت ما گفت: ما تا به حال شش وانت. اما واقعیت این بود که ما تا به حال از این ظرفیت و قابلیت شش وانت.”

“گاهی اوقات شما نیاز به یک بیت از یک جهش از ایمان است. پس چرا من به او کمک کند با این جهش از ایمان است اما مطمئن شوید که او هرگز آن را پشیمانی.”

و بله گفت: Lai او “کاملا” باقی مانده است یک مشتری امروز. نینجا ون در حال حاضر دارای یک ناوگان از 20,000 رانندگان — و مقدار زیادی از وانت — که تحویل حدود 1 میلیون بسته یک روز در سراسر شش کشور در جنوب شرقی آسیا.

“واقعیت این بود که او هرگز ما را ترک کرد چرا که ما همیشه تحویل در وعده های ما” گفت: Lai.

از دست ندهید: چگونه شکست الهام 3 دوستان چند دلار کسب و کار

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de