اقتصاد است ‘مانند یک مارپیچ بهار’ و تیز ارتجاعی است که ممکن است تحلیلگران پیش بینی

سرمایه گذاران باید به جلوگیری از گرفتن بیش از حد ریزشی روز پس از بازار جهانی تار و مار با توجه به پاتریک آرمسترانگ مدیر سرمایه گذاری رئیس Plurimi مدیران سرمایه گذاری.

بازارهای اروپا و ایالات متحده آمریکا رنج می برد و خود را بدترین روز پس از بحران مالی در روز دوشنبه به عنوان ترکیبی از گسترش جهانی جدید کروناویروس و غوطه وری قیمت نفت ارسال می شود سرمایه گذاران در حال اجرا برای پوشش.

فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال حاضر اجرا کاهش نرخ بهره در یک پیشنهاد به خلق و خوی اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع ویروس اما آرمسترانگ اصرار داشت که “اراده سیاستگذاران این است که فوق العاده قوی است.”

پس از تغذیه را 50 بر اساس نقطه (bps) اضطراری قطع در مارس 3. ، و … Berenberg اقتصاددان ارشد هولگر Schmieding در حال حاضر طرح ریزی یک “جدی کاهش بسته” از بانک مرکزی اروپا (ECB) در پنجشنبه یک 50bps برش از بانک انگلستان در این ماه و دیگر 50bps برش از تغذیه مارس 18, همراه با بیشتر 25bps در سه ماهه دوم.

اما سیاست تسهیلی پولی به تنهایی در بسیاری از اقتصادهای بزرگ جهان است انتظار می رود که تا حدودی کاهش تاثیر حداقل در کوتاه مدت با توجه به تاثیر coronavirus بر رشد اقتصادی به عنوان برجسته توسط تحلیلگران UBS در یادداشت روز سه شنبه.

“نظر ما این است که در نتیجه یک گام تغییر در هزینه های مالی از اقتصادهای بزرگ است که دارای کلید reinvigorating انتظارات رشد و بهبود ضریب اطمینان سرمایه گذار” توجه داشته باشید گفت.

محرک های مالی در راه است

آرمسترانگ اضافه شده که در ترکیب با بیشتر حامی کاهش نرخ بهره سیاست پولی تسهیلی پولی در راه است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شناور مالیات حقوق و دستمزد قطع امید جبران تاثیر منفی از ویروس.

“ما باید یک ویروس است که یک تاثیر بزرگ در اقتصاد آن است که رفتن به تلفات درآمد شرکت ها در برخی از بخش اما آنچه در آن انجام موقتی است” آرمسترانگ گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه.

“اقتصاد در حال رفتن به مانند یک مارپیچ بهار در که ما باید نرخ بهره صفر, ما در حال رفتن به محرک های مالی ما رو طولانی اوراق قرضه در صفر داریم قیمت نفت است که باید 30 درصد کاهش یافته و در آخرین روز پس از آن در حال تمام مواد تشکیل دهنده شما می خواهید به kickstart یک اقتصاد پس از ما گذشته این بحران از اعتماد به نفس.”

در یک یادداشت سه شنبه Schmieding پیش بینی کرد که روز چهارشنبه انگلستان بودجه را شامل محرک های مالی در حدود 1.0 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) با آلمان مجموعه به منظور بالا بردن محرک آن از 0.4 درصد به حدود 0.6 درصد برای سال 2020 است.

“پزشکی اورژانس می دهد کشورها از جمله ایتالیا فضایی به منظور بالا بردن هزینه و ارائه هدفمند زده امداد رسانی به شرکت ها و خانواده ها است,” او اضافه شده است.

“غوطه در بیشترین میزان بازدهی اوراق قرضه را کاهش می دهد هزینه های مالی برای بسیاری از اقتصاد و افزایش مالی در فضا از بسیاری از دولت ها. ما همچنین انتظار می رود کنگره آمریکا برای تنظیم سیاست های حزبی را کنار گذاشته برای یک بار و با تصویب قابل توجه مالی بسته به زودی.”

موقت شوک

با وجود این زمان وحشت اطراف آن سریع گسترش جهانی است که در حال حاضر رهبری ایتالیا برای ورود به کل مستند آرمسترانگ پیش بینی شده است که در 12 ماه coronavirus دیگر خواهد بود “تیتر اخبار” و یک واکسن خواهد یافت شده اند.

“من فکر می کنم سرمایه گذاران در حال درمان آن را مانند یک end-of-the-world رویداد تقریبا به جایی که آن را به طور موقت شکست های کوتاه مدت برای اقتصاد,” او گفت:.

روز دوشنبه Plurimi نمی خرید هر سهام اما به فروش می رسد 30 سال اوراق قرضه خزانه داری در طولانی تنها نمونه کارها و خریداری برخی از شرکت های بزرگ اوراق قرضه.

تحلیلگران UBS نیز ارائه برخی از علت خوش بینی نشان می دهد که اگر سیاستگذاران قادر به دفع سرایت و رکود اقتصادی وجود دارد و دامنه برای یک “بسیار تیز جهش در رشد اقتصادی و در خطر دارایی با توجه به مزایای سست سیاست های پولی و پایین قیمت نفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>