بانک مرکزی اروپا خواهد بود با احتیاط از کشتن بازار رالی به عنوان آن را نگه می دارد آتش در روز پنج شنبه

04 نوامبر 2019, برلین,: کریستین لاگارد رئیس جمهور از بانک مرکزی اروپا (ECB) را laudation به رئيس جمهور از فدرال Schäuble در “VDZ ناشران شب 2019

تصویر داد | عکس داد | گتی ایماژ

بانک مرکزی اروپا و رئیس جمهور آن کریستین لاگارد چهره دیگری از سخنان این هفته به عنوان آنها را خاموش نگه دارید در هر محرک پولی اما سعی کنید برای از بین بردن یک باور است که قدرت شلیک بیشتر در دسترس است.

فرانکفورت موسسه احتمال ماندن قرار داده و پس از ماه گذشته با گسترش و بزرگ شدن آن PEPP (همه گیر اضطراری برنامه خرید) که صعود با 600 میلیارد یورو ($686 میلیارد دلار) به 1.35 تریلیون یورو است.

“به عنوان (سمت) وام دهنده از آخرین چاره بانک مرکزی اروپا تثبیت بازار و جلوگیری از یک بحران بزرگ مالی که تشدید رکود” گفت: Florian Hense یک بانک مرکزی ماهان در Berenberg بانک در تحقیقات اخیر توجه داشته باشید.

“شرایط مالی باید به طور قابل توجهی کاسته سهام بازارهای رسید.”

از آنجا که تصمیم گیری در ژوئن 4, تعدادی از افزایش تدابیر سیاستگذاران در منطقه از جمله هلندی بانکدار مرکزی Klaas گره را سوال که آیا مبلغ را همیشه مورد نیاز خواهد بود اگر اقتصاد ریباند سریع تر از انتظار می رود.

در واقع بانک مرکزی اروپا برای خرید اوراق قرضه در هفته آخر ماه ژوئن کاهش یافت و به کمترین سرعت پس از گسترش این برنامه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا. که می تواند نشان می دهد برخی از “کاهش تدریجی” از PEPP در آینده به خصوص اگر اقتصاد می کند بهتر از انتظار می رود.

“ما فکر می کنم آن است که یک کنترل از راه دور سناریو” گفت: Hense. “جالب اینجاست که بیشتر این بانک اندیشد آشکارا چنین (یک) چیزی که بیشتر از آن ممکن است در نهایت سرعت بخشیدن به خرید خود را دوباره برای جبران عواقب منفی اقتصادی از بازار کاهش انتظارات اولیه در مورد اندازه محرک آمده است.”

‘کمی روشن تر’

سه ماهه دوم از سال 2020 شاهد یک افت شدید در فعالیت های اقتصادی, اما داده های اخیر در واقع اشاره به یک برنامه به طور بالقوه کمتر رکود از آنچه قبلا تصور.

“چشم انداز است که کمی روشن تر از آن بود که تنها دو ماه پیش” بانک مرکزی اروپا, معاون رئیس جمهور, لوئیس د Guindos گفت: در یک وبینار برگزار شده توسط گلدمن ساکس در جولای 8. او اضافه کرد که جدید ترین نقاط داده ها به “داشتن شاید کمی بیشتر خوش بینی با توجه به کاهش در سه ماهه دوم و بازیابی در سوم و چهارم.”

بازیابی هر چند شکننده است. و با توجه به پیشرفت های بیشتر در مورد گسترش Covid-19 بحران — در حال حاضر دیده می شود به عنوان داشتن یک تقلیل اثر تورم است.

“ما انتظار داریم که تورم به لبه پایین در ماه های آینده و قبل از آن را به تدریج انتخاب کنید تا دوباره گفت:” درک شوماخر یک بانک مرکزی اروپا watcher با Natixis در یک تحقیق داشته باشید.

“این را فراهم خواهد کرد بانک مرکزی اروپا با اتاق کافی برای مانور اعلام خرید اضافی باید این تلقی لازم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>