داو است تا 38% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات از 61 درصد در یک ماده از روز در میان فروش

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

کارلو احدی | ایسنا

هفته تاول فروش سهام به کاهش میانگین صنعتی داو جونز است و سود پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

چه بود یک بار در 61% Dow به دست آوردن فقط 16 روز پیش on Feb. دارای 12 فرسوده به مراتب نازک تر 38.6% رالی به عنوان شاخص کاهش یافت و از تمام زمان بالا از 29,568 به اطراف 25,409. افزایش در شاخص Dow فقط 28.8% اگر شما اندازه گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز افتتاح بیش از سه سال پیش.

این محاسبات اندازه گیری درصد تغییر قیمت از داو بیش از یک دوره معین و محروم ثابت گرداند مانند سود سهام.

این سقوط دراماتیک در داو (و S&P 500) سود پس از رئيس جمهور در انتخابات پس از تک بدترین هفته در وال استریت پس از بحران مالی است.

برای هفته داو سقوط کرد بیش از 3500 واحد معادل 12% در بزرگترین هفتگی کاهش از سال 2008. آبی تراشه شاخص به پایان رسید هفته بصورتی پایدار و محکم در اصلاح خاک های پایین بیش از 14 درصد از آن رکورد بریده در اوایل این ماه.

S&P 500 از دست 11.5 درصد در طول هفته و چنین نیز مسجل خود بدترین عملکرد هفتگی پس از بحران و بسته در یک حرکت اصلاحی است. نمونه اصلاح می بیند S&P 500 سقوط 13.7 درصد و معمولا چهار ماه به بهبود می یابند.

با وجود سنگین نزدیک به 40 درصد افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز او خشمگین است در این فروش با توجه به CNBC منابع. بازار سهام در حال سقوط در میان نگرانی ها در مورد کوروناویروس و تاثیر بالقوه آن بر اقتصاد جهانی است.

رئیس جمهور مقصر هر دو تهدید 2020 دموکراتیک نامزدها و همچنین coronavirus برای هفته های شیب دار کاهش می یابد. رئیس جمهور گفت: او معتقد است که “کمی” از فروش بود با تشکر از سرمایه گذار ترس بیش دموکراتیک نامزدهای رادیکال سیاست های اقتصادی و ایده های بیان شده در طول این هفته بحث است.

“من فکر می کنم [سرمایه گذاران] در نگاه مردم است که شما به تماشای مناظره شب گذشته و آنها می گویند: “اگر حتی یک احتمال'” از حزب دموکرات انتخاب شده است اقتصاد را کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:. “من فکر می کنم در بازارهای مالی بسیار ناراحت هستند زمانی که آنها نگاهی به نامزدهای دموکرات ایستاده است که مرحله ساخت احمق از خود را دارند.”

رئیس جمهور حتی تا آنجا پیش رفت روز جمعه به عنوان طبقه بندی انتقاد از دولت او در پاسخ به این بیماری جدید “جعل” پخته شده توسط دموکرات ها امیدوار به سرنگونی او را از دفتر در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر