داو تنظیم شده است برای باز کردن, تخت, زیر 11 درصد افزایش به کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در محرک

آتی سهام با اشاره به عقب نشینی در چهار شنبه زیر سهشنبه تاریخی رالی در پیش بینی از یک coronavirus محرک توافق توسط کنگره است. کاخ سفید و سنا درباره توافق یک شبه.

حدود 8:19 صبح ET آتی در میانگین صنعتی داو جونز شد و پس از صاف به طور خلاصه در حال سقوط بیش از 200 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی بودند پایین 0.8 درصد و 0.9 درصد بود.

این اقدام در بازار معاملات آتی به دنبال یک حماسه گشت در وال استریت. داو افزایش یافت و بیش از 2100 امتیاز و یا بیش از 11 درصد اهمیت حیاتی آن یکی از بزرگترین روز در صد افزایش از سال 1933 و بهترین آن نقطه افزایش تا کنون. S&P 500 بسیج 9.4% بهترین حالت آن بعد از اکتبر 2008.

کاخ سفید و رهبران مجلس سنا به توافق عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه در وسط شب.

“در گذشته ما یک معامله” جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: حدود 1:37 a. m. ET از مجلس سنا. “در اثر این جنگ در زمان سطح سرمایه گذاری به ملت ما.”

دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: “این یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت است.”

با وجود محرک برخی از سرمایه گذاران فکر می کنم تعداد جهانی coronavirus موارد نیاز به بهبود قبل از بازار می توانید از فرم پایین.

آتی کاهش یافت و پس از ثبت افزایش coronavirus مرگ و میر در کشور اسپانیا با 504 گزارش فقط برای سه شنبه. در سطح جهان بیش از 400 ، 000 موارد تایید شده است با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده بیش از 55 ، 000 موارد تایید شده اند همراه با بیش از 69,000 در ایتالیا.

پیتر اوپنهایمر رئیس جهانی سهام استراتژیست در گلدمن ساکس گفت: وجود چهار “قطعات” به بازار ثبات از اینجا:

“(من) نشانه آن است که سیاست مداخله کافی است برای جلوگیری از شدید دوم و سوم دور شوک اقتصادی; (ii) نشانه آن است که عفونت نرخ در حال رسیدن به اوج; (iii) نشانه آن است که رکود اقتصادی ممکن است کند; و (iv) ارزان ارزیابی” اوپنهایمر نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “در حقیقت ما آن را باور خواهد بود ترکیبی از این و در برخی موارد در حال حاضر وجود دارد نشانه این در جای خود هستند.”

حتی با سهشنبه کون ارتجاعی, برخی در وال استریت تلاش برای دیدن نور در انتهای تونل به خصوص بدون روشن نشانه آن است که شیوع کروناویروس شامل می شود به زودی.

“این بود که یک روز bull بازار” CNBC جیم کرامر گفت: “بسته شدن بل” در روز سه شنبه. “شما تا به حال سهام است که نقل مکان کرد تا مقدار از آنها اساسا نقل مکان کرد که اگر نیمه دوم سال در حال رفتن به خوب است. من در تلاش برای پیدا کردن که چرا نیمه دوم سال باید خوب …من از آنها بدم میاید این نوع از تجمع. این بود که یک ماشین هدایت می شود رالی درست مثل فروش-آف … من می خواهید به صبر کنید تا ببینید.”

هفته گذشته Cboe Volatility Index (VIX) همچنین به عنوان شناخته شده وال استریت ترس سنج تحت الشعاع آن بحران مالی بالا و در بسته 82.69. از صبح روز چهارشنبه, آن را هنوز هم معلق در هوا در اطراف هنوز هم بالا 60 سطح است.

برخی از سرمایه گذاران اعتقاد بر بازار سهام شد و عقب افتاده برای یک جهش بزرگ داشتن قیمت در بدترین سناریو مورد آسیب های اقتصادی در حال انجام توسط coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی. آنها بر این باورند گزاف گویی می تواند رخ دهد در اینجا حتی به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است چرا که بازار پس از فروش.

—CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر