داده ها نشان می دهد بریتانیا است که البته برای بسیاری از هزاران نفر از coronavirus مرگ و میر

اجازه بدهید مقدمه این با کمی سلب مسئولیت: من یک پزشک و یا برای که ماده یک اپیدمیولوژی اما من نمی دانم کمی در مورد ارائه و توضیح داده است.

و واقعیت این است که به عنوان خوبی به عنوان یک عمده بهداشت عمومی موضوع COVID-19 یکی از آن مسائل است که آن نیز در مورد داده.

درک این که چگونه این بیماری می تواند گسترش یابد و به همین دلیل ظاهرا اعداد کوچک به طور ناگهانی می تواند تبدیل به terrifyingly بزرگ آنهایی که به معنی گرفتن سر خود را دور چند داده مفاهیم.

متاسفانه به قاضی از این راه بسیاری از رسانه ها گزارش تعداد موارد و مرگ و میر در کشورهای مختلف به نظر می رسد بسیاری از مردم به سادگی نمی درک این.

Social Distancing
مبین: چگونه به خود منزوی

برای قضاوت از راه من آن را دیده ام گزارش شما ممکن است فرض کرده اند که ایتالیا با آن مواجه است تقریبا منحصر به فرد بد COVID-19 شیوع.

شما ممکن است فرض کرده اند که آلمان تا به حال به کار گرفته شیوع درخشان و در نتیجه تا به حال هیچ چشم انداز شیوع در مقیاس ایتالیا. شما ممکن است فرض کرده اند که با این حال بد همه چیز در اینجا در انگلستان آنها قطعا نمی تواند بدتر.

اما برخی از صرف زمان بررسی داده ها و داستان بسیار متفاوت است. بریتانیا بسیار عنوان در ایتالیا ،

بیشتر از Covid-19

اگر همه چیز همچنان به عنوان آنها در حال حاضر به نظر می رسد کاملا محتمل است که وجود دارد می تواند 10,000 مرده COVID-19 در این کشور هفته آینده که بریتانیا حتی می تواند با آن مواجه شدید تر COVID-19 شیوع و بالاتر تعداد مرده از ایتالیا.

این ممکن است به نظر می رسد محتمل با توجه به بیش از 10 ، 000 نفر که در حال حاضر مرده در ایتالیا و با توجه به تعداد در انگلستان است که یک بخشی از آن است. اما نگاهی به اعداد وجود دارد و یک پیام متفاوت است.

این اصل کلیدی به یاد داشته باشید که بسیار بیماری های عفونی مانند COVID-19 گسترش در نمایی مد. چه معنا است ؟

به این معنی که اگر یک فرد آلوده سه نفر و آن سه نفر آلوده سه نفر هر روز به 13 روز اول که فرد به طور غیر مستقیم ایجاد می شود بیش از یک میلیون نفر به توان و حذف. که ممکن است صدای غیر محتمل اما این طبیعت از ترکیب نرخ رشد و بیماری های عفونی تمایل در اوایل دوره وقوع به دنبال این نوع از قوانین.

بنابراین گرفتن یک دسته در چگونه سریع این بیماری در حال گسترش است شامل صرف برخی از زمان فکر کردن در مورد کسانی که نرخ رشد.

مشکل این است که وجود دارد همه نوع از مسائل با داده ها. اگر هر کشور بلافاصله می دانستند که چگونه بسیاری از مردم در حال پایین آمدن با COVID-19 که ردیابی آن بسیار آسان تر اما انگلستان در حال انجام است بسیار کمی آزمایش در مقایسه با کشورهای دیگر بنابراین ما هیچ ایده روشن در چگونه بسیاری از مردم در این کشور به این بیماری است.

به همین دلیل احتمالا بهترین پروکسی (و آن را ایده آل به عنوان من می آیند) برای اندازه گیری و گسترش این بیماری است که تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از COVID-19.

برای چند هفته اول بیماری تعداد کسانی که به نظر نمی رسد برای افزایش سرعت در همه. آنها در زمان حدود یک هفته و نیم به بالا رفتن از یک تا 10.

حتی پس از دو هفته هنوز هم تنها 104 نفر مردهاند که وحشتناک است برای آن دسته از افراد و خانواده خود را, اما برای یک کشور که در آن بسیاری از هزاران نفر می میرند هر سال از گونه های مختلف آنفلوانزا که ممکن است نگاه مانند یک دم اضطراری است.

مشکل این است که سطوح – تعداد زیادی از مردم در حال مرگ است چیزی اشتباه به تمرکز در هنگام موارد در حال رشد در یک ترکیب رای دادن. آنچه شما نیاز به تمرکز بر روی نرخ رشد.

و انگلستان نرخ رشد بالا بوده و از همان ابتدا.

در عرض یک هفته و یا پس از مرگ اول تعداد مرگ و میر دو برابر در هر دو روز. برای هفته گذشته پس از آن دو برابر شده است هر سه روز. برای قرار دادن که به زمینه اگر نرخ رشد خود ادامه داد که در یک هفته زمان وجود دارد خواهد بود 10,000 نفر کشته و انگلستان خواهد بود و به مراتب بدتر مسیر از ایتالیا.

که دلتنگ منطق رشد نمایی. به نظر می رسد کوچک برای شروع با اما زمان شما رو سر خود را به دور آن اعداد ضرب در وحشتناک رای دادن.

و این قبل از همه یک نظر بسیار تهدید واقعی از سلامت سیستم در حال غرق شده است.

اما در همین راستا یک تغییر کوچک در نرخ رشد می تواند تفاوت زیادی را. در نظر گرفتن نمودار بالا: اگر تعداد افراد دو برابر هر هفته به جای هر سه روز به طور ناگهانی شیوع به مراتب کوچکتر و تعداد زیادی از مردم در حال مرگ نیز بسیار پایین تر است.

بنابراین آنچه بیش از هر چیز مهم است که تشخیص آن رشد سریع نرخ به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. سپس شما می توانید به مقابله با مشکل خود را قبل از آن می شود قریب به اتفاق مشکل است.

تمرکز بر تعداد مطلق اما در نرخ رشد.

و اطلاعات visualisers یک ترفند جذاب برای این: مقیاس لگاریتمی. چشم پوشی از پیچیده اصطلاح: این فقط یک راه تبدیل یک خط است که به نظر می رسد مانند آن را افزایش terrifyingly به آسمان به یکی که در آن شما به نمایندگی از نرخ رشد.

نمودار لگاریتمی در فرم از داده های مشابه. همان حاشیه نویسی. اما شیب خط یک تفکر است نه مطلق سطوح از مردم در حال مرگ است اما این نرخ که در آن سطوح در حال افزایش است.

پس در واقع بریتانیا مرگ تعداد افزایش بیشتر شدت در آغاز, اما آنها کمی تملق در حال حاضر. و شما می توانید ببینید که اگر شماره دو هر هفته منحنی مسطح انبوه.

این است که چرا مردم در حفظ و صحبت کردن در مورد “مسطح منحنی”. آن را در مورد گرفتن آن نرخ رشد پایین.

خبر خوب این است که این امکان پذیر است. خبر بد این است که این نرخ رشد بسیار سخت را کاهش دهد.

در نظر گرفتن وضعیت در سراسر اروپا است. نرمال نمودار به شما نشان می دهد مجموع مرگ و میر در کشورهای اتحادیه اروپا و شما ممکن است با این تصور که در واقع مشکل در اسپانیا و به ویژه ایتالیابه مراتب بیشتر از هر جای دیگری است.

در نگاه اول آن را کاملا روشن است که بریتانیا عنوان شده است در این جهت. آلمان به نظر می رسد کاملا خوب به عنوان نشانی از هلند.

و در حالی که ما مرگ تعداد در حال بالا رفتن از آنها به خوبی زیر اسپانیایی و ایتالیایی سطح. اما در حال حاضر اجازه دهید به همان داده های همان کسانی که خطوط و تغییر محور عمودی بنابراین ما به تصویر می کشد نرخ رشد نه از سطح.

در حال حاضر همه ناگهانی شما می توانید ببینید که اکثر کشورهای اروپایی و آمریکاهستند عنوان دقیقا در همان جهت.

اسپانیا مشکل به نظر می رسد حتی بدتر از ایتالیا — که در آن است. اسپانیایی رشد نرخ رشد ایتالیایی در هر مرحله از این بیماری است.

اما از آنجا که این بیماری زده ایتالیا برای اولین بار و به دلیل تعداد افراد در حال مرگ در لومباردی آنقدر افتضاح بسیاری از مردم موفق به تحقق بخشیدن به که ما همه در همان جهت به عنوان.

What you can and can't do during the coronavirus lockdown.
مستند: داس و don’ts

اما در نمودار این است که به سادگی توطئه های هر کشور COVID-19 تجمعی مرگ تعداد از لحظه ای که هر یک از آنها گذشت 100 مرگ و میر (که وقتی که اولیه فوق العاده سریع نرخ رشد کاهش یافته بود) آن را روشن depressingly روشن که در آن بسیاری از ما می رویم.

من شده اند با رسم نمودار اعداد هر روز برای چند هفته گذشته به شدت امیدوار است که چیزی ممکن است تغییر: که شاید انگلستان نرخ رشد ممکن است شروع به رها کردن به این معنی که ما شروع به ردیابی مثلا کره جنوبی که در آن بیماری می کند در واقع به نظر می رسد برای سرکوب شده اند تا کنون حداقل.

اما هر روز مرگ تعداد بوده است depressingly قابل پیش بینی است. انگلیس است که به سادگی زیر ایتالیا راه اما ما حدود 15 روز پشت سر آنها.

خبر خوب این است که وجود دارد برخی از نشانه هایی که مستند اقدامات ایجاد اختلاف. شاید شما می توانید در این نهایی نمودار که هر دو در ایتالیا و اسپانیا نرخ رشد باید پهن در هفته گذشته یا بیشتر.

خبر بد این است که آن را گرفته است حدود دو هفته برای کسانی که نرخ رشد به سطح است. بریتانیا قفل شده را برای یک هفته تا اگر اسپانیا تجربه هر چیزی به رفتن از آن ممکن است یک هفته دیگر یا بیشتر برای انگلستان خط صاف کردن.

این ممکن است به نظر می رسد افسرده, اما این است که این پیام را داده است که به ما گفتن. است که چرا دولت در حال انجام است بی سابقه ای همه چیز برای مسطح کردن آن منحنی بالا: هر چه زودتر آنها عمل می کنند هر چه زودتر آنها می توانید دستگیری وحشتناک ترکیب افزایش می دهد که در عمل به معنی بسیاری از مردم در حال مرگ است.

دیگر بیت از خبر خوب این است که هیچ چیز وجود دارد کاملا اجتناب ناپذیر در مورد این خطوط است. برخی از کشورها موفق به حفظ خود نرخ رشد پایین در نظر کره جنوبی و ژاپن است. اما کشورهای دیگر ندارد.

ایالات متحده در حال حاضر یک هفته پشت اسپانیا. آلمان یک هفته پشت ما. سوئد حدود پنج روز پشت سر آلمان است.

یک آخر توجه داشته باشید در مورد داده ها. بله: اعداد در اینجا به هیچ وجه قطعی و وجود دارد مقدار زیادی از provisos.

تعریف COVID-19 مرگ متفاوت بین دو کشور وجود دارد که استاندارد اندازه گیری مرگ و میر. برخی از کشورها از جمله تمام مرگ و میر با COVID-19 دیگران بریتانیا گنجانده شده است فقط در ابتدا گزارش کسانی که در بیمارستان ها.

اعداد نیست برای تنظیم جمعیت که اغلب با مسائل کلان داده, اما در این مورد به نظر نمی رسد به تغییر مسیر ما شاهد آن هستیم. در نهایت آنها را تبدیل به جمعیت وابسته به اما که به نظر نمی رسد اتفاق می افتد است.

در نهایت وجود دارد علامت سوال بیش از اطمینان از چین را داده است.

این ها همه پرسش های مهم ارزش تعمق. اما آنها را کمی تفاوت به تصویر می بینیم در این نمودار که در انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی روبرو هستند و نرخ رشد در این بیماری همه گیر است که نشان می دهد در عرض یک یا دو هفته تعداد افرادی که فوت کرده اند را در پنج ارقام به جای چهار.

من امیدوارم که به خدا من اشتباه می کنم در مورد آن. اما آنچه که داده است نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>