بازارهای اعتباری هستند سیگنالینگ یک مشکل بزرگتر در جریان است با وجود تغذیه مداخلات

معامله گران سیگنال ارائه می دهد در استاندارد & ضعیف است 500 شاخص سهام گزینه های گودال در Chicago Board Options Exchange (CBOE).

اسکات اولسون

در حالی که مقدار زیادی از توجه را در بازار اوراق قرضه متمرکز شده در خزانه طرف شرکت های بزرگ با درآمد ثابت بوده است در دولت خود را از آشفتگی.

نرخ بهره در پایین ترین رتبه شرکت های مشخصی, افزایش فوق خود را در اوراق قرضه دولت همتایان در یک مد دیده نمی شود در 15 سال است. نرخ های پیش فرض در حال انتظار برای صعود وجود دارد و ترس که بدترین می تواند در عین حال به میان آمده roiled بازار و رشد انتظارات برای یک رکود جهانی.

“سطح نگرانی بسیار بدیهی است که افزایش در اینجا” گفت: اولگ Melentyev سر بالا و عملکرد استراتژی در بانک مرکزی امریکا تحقیقات جهانی. “ما را دیده اند بسیار زیادی در گسترش اقدامات مختلف از گسترش و در بخش های مختلف بازار است. برخی از چیزهایی که باید نقل مکان کرد و در ضبط و یا نزدیک به رکورد سرعت در چند روز گذشته. بنابراین قطعا ما در حال مشاهده این وضعیت بسیار نزدیک است.”

در حالی که نرخ اسمی ضبط سرفصل در بازار اوراق قرضه جوانب مثبت مانند Melentyev سازمان دیده بان گسترش می یابد و یا تفاوت بین عملکرد در, می گویند 10 سال اوراق قرضه خزانه داری در مقایسه با شرکت های بزرگ از همان مدت.

برای بسیاری از 2019 گسترش باقی مانده بود در یک نسبتا خاموش محدوده قبل از حرکت به طور چشمگیری بالاتر شروع در اواسط ماه فوریه درست در زمانی که ترس تشدید بیش از coronavirus سرایت. جدید ترین خواندن یخ BofA ما عملکرد بالا گزینه اول تنظیم شاخص گسترش بود و در 6.61 درصد در فوریه. 17 پایین آن 3.56 درصد است. یخ BofA تک ب ما بالا شاخص عملکرد موثر عملکرد شاخص بود که در 7.92% بالاترین سطح از اوایل سال 2019 و در مقایسه با پایین ترین رکورد در 4.98% در فوریه. 21.

اوراق قرضه شرکت های بزرگ سرمایه گذاران بزرگ گسترش می یابد. این بدان معنی است که آنها در حال گرفتن جبران از طریق عملکرد برای خطر مصرف آنها در شرکت های با کمتر از اعتبار مطلوب کیفیت.

“ما در حال حاضر قیمت گذاری قابل توجهی در حرکت نزولی به اصول و شما تحت پوشش برای آن است که باعث می شود من به این عکس نگاه کنید مثبت تر از من آن را برای یک مدت زمان طولانی” Melentyev گفت. “شما احتمالا می توانید رفتن به یک رکود خفیف تجربه یک معنی داری بالاتر نرخ به طور پیش فرض و هنوز بیرون آمدن کامل در طرف دیگر آن است. به عنوان همه چیز برای رفتن به ادامه گسترده تر ما در حال نگه داشتن برخی از پودر خشک برای افرادی که به مرحله که در معرض خطر به دلیل این که شما تحت پوشش بیشتر و بیشتر به صورت بالقوه نزولی.”

انرژی (14.825 درصد) و حمل و نقل هوایی بخش (10.82%) دیده می شود بزرگترین جهش در عملکرد با توجه به Debtwire که همچنین گزارش داد که خروج سرمایه از $9.32 میلیارد از بالا عملکرد اوراق قرضه وجوه بیش از دو هفته گذشته.

وجود دارد مشکل پیش رو

افزایش بازده و همچنین در حال حاضر خطر است.

با همه غیر قابل پیش بینی در اطراف coronavirus ها غلت قیمت نفت که در حال ضربه در حال حاضر ضرب و شتم بخش انرژی است که باعث می شود تا یک تکه بزرگ از بالا و عملکرد فضا و گمنام از آنچه که اقدامات مالی و پولی به وجود آمده در حال حاضر ممکن است زمان را در این نوع از خطر است.

پس از همه, unofficial اجماع در اطراف وال استریت است که نرخ پیش فرض به احتمال زیاد به افزایش بالاتر از 5 درصد در سال جاری وحشتناک نیست اما خوب بالا خوش خیم سطح است که غالب برای سال.

چشم انداز در حال حاضر گرفتن ابری برای شرکت های اعتباری به عنوان coronavirus را بترساند. فقط چهار نفر از 53 بخش هایی که مودی را تجزیه و تحلیل کرده بود toussaint در حالی که 15 نفر منفی بدترین افزایش در رده دوم پس از بحران مالی است. نوشیدنی ها و محصولات پزشکی و دستگاه های midstream تامین کنندگان و پالایش و بازاریابی تنها شرکت با چشم انداز مثبت. بازی خرده فروشی و مواد شیمیایی در میان منفی.

“ما هنوز محتاط. وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت وجود دارد” گفت: Collin مارتین درآمد ثابت استراتژیست در چارلز شواب. “این بسیار سختی است اما ما آگاه است که ارزیابی ها جذاب تر در حال حاضر. به جای سعی کنید برای گرفتن یک سقوط چاقو, ما هنوز هم کمی محتاط و در حال حاضر ما در ادامه ما کم وزن, توصیه برای بالا عملکرد اوراق قرضه.”

فدرال رزرو تلاش می کند برای کمک به

فدرال رزرو مداخله انجام داده است کمی به سرکوب بازار کلی جنجال و هیاهو.

با وجود این بانک مرکزی تعهد پنج شنبه به پمپ در بیش از $1 تریلیون دلار به خزانه بازار سهام ادامه داد: برای فروش هر چند دراز مدت دولت بازده نقل مکان کرد و کمی بالاتر پس از ضربه پایین ضبط پیش از آن در هفته.

ثبات در عملکرد بالا در بازار بسیار مهم است پس از بیش از یک دهه از نرخ پایین کمک کرد که سوخت این بخش به طور فزاینده ای بزرگ و به اشتراک گذاری از حدود 10 تریلیون دلار در برجسته بدهی های شرکت های بزرگ. اما آن را فقط به پایین-دارای بخشی است که مهم است. شرکت هایی که اشغال پایین تر تراشه ها جای دادند از سرمایه گذاری درجه (persian) اما در معرض خطر هستند از کشویی پایین به آشغال خاک هستند و نگرانی روز افزون به منابع مالی که نگهداری آن اوراق قرضه به فروش آنها را اگر آنها کاهش داد.

سه گانه-B دارای اوراق قرضه شرکت های بزرگ در حال حاضر اشغال 52% یا $2.67 تریلیون دلار ارزش از کل سرمایه گذاری-کلاس جهان با توجه به Jefferies. تعدادی کمک می کند نمونه این مشکل رو به کلی بازار اوراق قرضه.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که فوران چاه نفت در گسترش است به طور قابل توجهی گسترده تر با توجه به دو whammy رو در بازارهای مالی یعنی تار و مار در بخش انرژی و همچنین گسترش جهانی از coronavirus” کریستوفر چوب و جهانی سر از سهام استراتژی در Jefferies گفت: در یک یادداشت به مشتریان.

در واقع سیتی گروپ استراتژیست مایکل اندرسون گفت: “شدت از این حرکت [در گسترش] است که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم از جمله در طول بحران مالی است.”

از یک چشم انداز بازار سرمایه گذاران ممکن است باید صبر کنید تا ارزیابی درستی تنظیم مجدد.

“مردم فقط باید قبول کند که تا زمانی که بازار را راحت تر می شود با ارزیابی آن را برای رفتن به واقعا سخت برای پیدا کردن ما جای پای” گفت: Christopher واندن بنیانگذار واندن جهانی مشاوران. “کل درآمد ثابت بسیار پیچیده است و به revalued.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>