Coronavirus را فراهم می کند یک “فرصت طلایی” برای اصلاحات اقتصادی در خاورمیانه می گوید: Majid Al Futtaim مدیر عامل

کشورهای خاورمیانه باید “زباله” در حال انجام coronavirus بحران اما باید تغییرات برای ایجاد انعطاف پذیری اقتصاد خود را رئیس اجرایی از یک درهم مبتنی بر غول خرده فروشی گفت: CNBC این هفته است.

که می تواند شامل پرداختن به مسائل سیستمیک و ارائه پشتیبانی بیشتر برای کسب و کار گفت: Alain Bejjani مدیر عامل شرکت مجید آل Futtaim.

“در آینده دو تا سه سال ما در حال رفتن به دیدن قطعا بسیار تاثیر زیادی که برای رفتن به نامتقارن و بسته به آمادگی کشورهای” او گفت و اشاره کرد که بخش خصوصی در منطقه هستند “نه به عنوان قوی” و اقتصاد “کاملا کنترل شده” در شرایط مداخله دولت. او همچنین با اشاره به “ضربه بزرگ” قیمت نفت که تاثیر بر کشورهای خلیج فارس.

“من فکر می کنم این یک فرصت طلایی برای تغییر, برای اصلاحات و برای تبدیل اقتصاد ما به بیشتر انعطاف پذیر اقتصاد است که (این) توانایی به گزاف گویی بازگشت سریع تر,” او گفت: CNBC هدلی قمار در روز سه شنبه.

Coronavirus آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 251,000 در سطح جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در خاورمیانه و شمال آفریقا و ترکیه و ایران سخت ترین ضربه شده است.

در حالی که دولت ها حق داشتند به تزریق نقدینگی در ابتدا گام بعدی باید نظارتی تغییر کرد.

“وجود خواهد داشت نیاز به یک نوع خاصی از حمایت از این نمی تواند بدهی … واقعی حمایت مالی برای شرکت هایی که دارای حالت ارتجاعی و توانایی برای ایجاد یک تفاوت پست-Covid,” Bejjani گفت:, و اضافه کرد که این تلاش ها باید به طور “دقیق” از آنجا که منابع بی نهایت نیست.

“این یک فرصت بزرگ برای ما به زباله این بحران … برای رفع برخی از مسائل سیستمیک است که ما,” او گفت:.

“منطقه ای قهرمان’

جداگانه تاثیر جهانی همه گیر ممکن است یک تغییر در اقتصاد جهانی گفت: Bejjani.

آن را به ارمغان آورده است “روز حساب” است که نشان می دهد جهان “نمی تواند همچنان به رهبری در یک قطبی شیوه,” او گفت:.

“ما نیاز به در واقع بلند کردن یک بیت از … کل اتکا بزرگ اقتصادی مانند چین یک اقتصاد مانند ایالات متحده مطمئن شوید که ما در منطقه ای قهرمانان که در واقع مربوط به” او اضافه شده است.

یک نمای کلی از ساحل جمیرا اقامت, on May 3, 2020 در دبی, امارات متحده عربی.

فرانسوا Nel | گتی ایماژ

در حالی که جهانی شدن مهم بود و “ساخته شده حس” اقتصادهای در حال حاضر ممکن است نیاز به تبدیل شدن به بیشتر های محلی و منطقه ای است.

در چنین محیط امارات متحده عربی را “دوستدار محیط کسب و کار” خواهد ایستاد کشور در جا خوب حرکت رو به جلو. دبی ویژه خواهد بود در یک “جایگاه بزرگ” از آنجا که از جمله باز بودن یک “نادر کالا” در منطقه و در سایر نقاط جهان گفت: Bejjani.

“هر آنچه که اتفاق می افتد داشتن یک دوستدار محیط کسب و کار بر چابکی به گزاف گویی و داشتن … یعنی از نظر مالی استحکام خواهد شد در واقع در مفید آمده است و یک تفاوت بزرگ را رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>