Coronavirus همه گیر نیست و صدمه زدن به ما فروش خودرو به عنوان آنجا که می ترسید, J. D. Power می گوید

گتی ایماژ

فروش خودروهای جدید به مصرف کنندگان ایالات متحده کاهش یافته است کمتر از حد انتظار در آغاز مارس با وجود شیوع کروناویروس و دستور دولت نگه داشتن اکثر فروشنده نمایشگاه بسته در سراسر کشور با توجه به J. D. Power.

پس از ایالات متحده خودکار گیاهان و بسته ترین کشورهای تصویب “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات در ماه گذشته, J. D. Power انتظار می رود سال بیش از سال فروش به کاهش به میزان 80 درصد در این ماه در مقایسه با قبل از همه گیر هوا. در حالی که هنوز هم به طور قابل توجهی پایین فروش از طریق اولین 12 ماه آوریل تنها با حدود 55 درصد — نشان می دهد که فروش برای ماه کامل ممکن است به عنوان بد به عنوان ترسید این شرکت گفت.

“این واضح است که خیلی بهتر از قبلی بدترین سناریو است که ما تا به حال. این نشان دهنده این تقاضا نشان دادن برخی از انعطاف پذیری گفت:” توماس کینگ رئیس اطلاعات و تجزیه و تحلیل بخش و مدیر ارشد محصول افسر در J. D. Power.

اگر این روند ادامه بدین معنی است که خرید و فروش در حدود 597,000 واحد در ماه آوریل در مقایسه با J. D. Power را قبل از همه گیر هوا نزدیک به 1.1 میلیون دستگاه خودرو در ماه.

هر گونه آرامش “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات که بسته اند بسیاری از فروشنده نمایشگاه ارائه می کنند بیشتر سربازان ارتش در فروش با توجه به پادشاه.

J. D. Power گزارش 24 متحده است که نشان دهنده 44 درصد از 2019 خرده فروشی اجازه می دهد تا نمایندگی فروش عملیات برای باز باقی می ماند. که در مقایسه با 23 متحده است که نشان میدهد 51 درصد از خرده فروشی اجازه می دهد تنها به صورت آنلاین و یا از راه دور فروش. تنها پنسیلوانیا, کنتاکی و هاوایی در حال حاضر ممنوع فروش. برخی از ایالت ها مانند میشیگان در ابتدا ممنوع همه فروش به بعد اجازه می دهد آنها را آنلاین.

تامین مالی بلند مدت از نظر و 0% بهره ارائه می دهد و در ادامه به کمک خرید و فروش در این بیماری همه گیر به گفته J. D. Power.

باریک تر کاهش نمی خواهد به طور مستقیم تحت تاثیر خودروسازان ترازنامه, اما آنها به شما کمک در پاکسازی موجودی نمایندگی franchised برگزار می گردد و اجازه می دهد آنها را به منظور بیشتر وسایل نقلیه از خودروسازان یک بار در آمریکا تولید رزومه. ایالات متحده گیاهان شده است را برای چند هفته. برخی از آنها در حال انتظار برای از سرگیری تولید در اوایل ممکن است.

J. D. Power ایالات متحده انتظار دارد فروش خودرو در این سال در حدود 12.5 میلیون به 14.5 میلیون دستگاه خودرو از حدود 16.5 میلیون به 17 میلیون خودرو قبل از همه گیر. این پیش بینی جدید شامل خرده فروشی حدود 11.2 میلیون دلار به 12.5 میلیون اتومبیل ها و کامیون ها.

خرده فروشی را شامل نمی شود فروش به ناوگان مشتریان مانند دولت و یا کسب و کار. آنها به طور معمول بیشتر از سود فروش به ناوگان مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>