Coronavirus توقف از دست دادن … اما “footshake’ است که مصرف آن محل

رئیس جمهور تانزانیا جان Magufuli (راست) استقبال پارلمان Maalim Seif شریف حمد (سمت چپ) با ضربه زدن پاهای خود را با هم در زنگبار, تانزانیا, در مارس 03, 2020.

تانزانیا ریاست جمهوری/جزوه/Anadolu Agency via Getty Images

ایتالیا قرار است به انتشار قوانین جدید در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که شامل مشاوره گفتن مردم برای جلوگیری از دست دادن یا بغل کردن.

این کشور یکی از بدترین آمار از آنفولانزا مانند ویروس در خارج از چین با مرگ و میر 107. دولت در حال برنامه ریزی برای بستن سینما و ممنوعیت رویدادهای عمومی در سراسر کشور در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

کشور بیشتر لامسه سلام نیز مجبور به چشم پوشی سنت برای بهداشت ، یک قبیله مائوری در نیوزیلند سرمایه از ولینگتون را محدود کرده است آن “بوی” تبریک که در آن مردم مطبوعات بینی خود را با هم و لمس پیشانی گزارش رادیو نیوزیلند روز پنج شنبه.

امارات متحده عربی وزارت بهداشت و پیشگیری نیز توصیه می شود شهروندان خود را از طریق یک Instagram پست برای جلوگیری از سنتی بینی به, بینی, با سلام.

حتی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را به تلاش برای دست دادن با وزیر کشور Horst Seehofer بود را رد کرد و در نشست روز دوشنبه در میان نگرانی در مورد ویروس.

 

با این حال رهبران جهان در حال حاضر جایگزینی برای دست دادن — از “footshake.”

تانزانیا رئیس جمهور جان Magufuli شد تصویر برداری با رهبر حزب مخالف Maalim Seif شریف حمد در اوایل این هفته.

در همین حال محمد Barkindo دبیر نفت-گروه تولید اوپک شد videoed انجام footshake با وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک.

در چین, سنگ زنی باشگاه داغ, پا شده است لقب “ووهان تکان” پس از نام شهرستان در کانون شیوع ویروس با ویدئوها از تبریک رفتن ویروسی.

سیلوی Briand مدیر همه گیر و اپیدمی بیماری های بخش در سازمان بهداشت جهانی حمایت های جایگزین با سلام مانند footshake دوباره تویت یک کارتون که همچنین شامل تایلندی “وای” و تداوم آرنج.

 

نبراسکا فرماندار آیووا تصمیم گرفتند تا آرنج دست انداز تشویق مردم در دولت ایالات متحده به “ورزش خوب بهداشتی مانند شستن دستها و سایر اقدامات احتیاطی” و اضافه کرد که “مرحله ساده می تواند یک تفاوت بزرگ را.”

 

در حال حاضر وجود دارد بیش از 95,200 موارد جدید کروناویروس و بیش از 3,280 مرگ و میر در سراسر بیش از 70 کشور جهان با توجه به آخرین آمار و ارقام از چه کسی است.

در علاوه بر این به صدور توصیه های اطراف بهداشت بسیاری از کشورها را به اعمال محدودیت های مسافرتی به خصوص در کسانی که از آمدن و یا برنامه ریزی برای رفتن به کشور شده اند که بیشتر آسیب دیده توسط ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>