مسافران پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها می رسند در یک پرواز از آسیا در فرودگاه بین المللی لس آنجلس, کالیفرنیا, در ژانویه 29 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی ساخته شده است آن را رسمی: کروناویروس اولین بار است که “جهانی بهداشت اضطراری” ما در عصر جدید از عمده قدرت رقابت است. آن را تحت تاثیر بازارهای جهانی بلکه جغرافیای سیاسی و همچنین.

آن را در حال حاضر روشن است که coronavirus’ تاثیر هر چند خیلی زود به طور کامل اندازه گیری خواهد شد قابل توجهی در چین و جهانی زنجیره تامین بازار و اقتصاد; در مشروعیت و اعتماد لذت می برد توسط حزب کمونیست چین با مردم خود و در منطقه ای از سیاست های ایالات متحده و چین روابط که در آن اعتماد در حال حاضر در چنین تامین کوتاه مدت.

بنابراین, آن را خیلی زود به تامل بالقوه ناخواسته عواقب ناشی از این ویروس به فکر سرچشمه گرفته و در ووهان حیات وحش, مرطوب بازار و در عین حال در حال حاضر با داشتن منجر به بیش از 210 کشته و بیش از 10 ، 000 موارد تایید شده در 19 منطقه از چین و 20 کشور در سراسر جهان است. این موارد در حال حاضر شامل اولین فرد به فرد انتقال در ایالات متحده و نادر در وزارت خارجه در سطح چهار مشورتی از “سفر نیست” به هر نقطه در چین است.

بنابراین حتی در سنگین اخبار هفته که در طی آن انگلستان چپ اتحادیه اروپا و ایالات متحده اعلام کرد طرح صلح خاورمیانه و سنا پیشرفته آن استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ کدام از آن ضربه پتانسیل coronavirus برای تاثیر جهانی.

این اثر برای اولین بار و شاید ساده ترین از همه آنها را برای اندازه گیری خواهد بود که ضربه به چینی و دیگر بازارها و اقتصادهای در زمانی که جهان در هر صورت بود با احتیاط از یک “قوی سیاه” رویداد که ممکن است اشاره به آن سمت رکود اقتصادی پس از اقتصاد جهان را بدترین سال در یک دهه در سال 2019. بازارهای ایالات متحده و ستد جمعه, سقوط بیش از 600 امتیاز است.

تاثیر همه بیشتر به عنوان آن منطبق است با آنچه در حال حاضر کاهش رشد اقتصادی چین. می آید در زمانی که آمریکا و دیگر کشورهای شرکت ها در حال حاضر با تغییر عرضه خطوط از چین به جاهای دیگر با توجه به تعرفه های جدید تجارت و تنش است. این ویروس را در خدمت به عنوان یک یادآوری برای شرکت ها به سرعت در حال تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود را.

پس از “فاز یک” معامله تجاری با ایالات متحده coronavirus آمار نیز تضعیف بوی تجارت دو جانبه خوش بینی است که تا به حال رو به بازار. آن را به سرعت تغییر روایت و افزایش شانس جهانی رکود بازار در سال 2020 است. که به ویژه در میان بازارهای در حال ظهور و سرمایه گذاری در کالاها از نفت به مس هر دو پایین دو رقم است.

باید بحران کشش برای یک ماه دیگر و کارشناسان در حال حاضر آن را بیشتر احتمال دارد نسبت به رسیدن به خوبی به تابستان هزینه می تواند دو درصد کاهش در رشد اقتصادی به 4 درصد و یا کمتر این سال است. سه ماهه اول رشد اقتصادی در چین می تواند به 2 ٪ در سال در سال خواهد بود که کمترین میزان در چند دهه و از 6 درصد در سه ماهه آخر سال 2019.

تاثیر بر اقتصاد جهانی خواهد شد به مراتب مهم تر از طول سارس بیماری همه گیر از سال 2003 تخمین زده شده است که به موجب اقتصادی جهانی کاهش 40 میلیارد دلار و یک ضربه 0.1% در تولید ناخالص داخلی جهانی. چرا که سهم چین از تولید ناخالص جهانی تا چهار برابر شده پس از آن به 16 درصد از 4 درصد و به طور کامل یک سوم از رشد اقتصاد جهانی شده است که از چین است.

گردشگری بازار را یک outsized آمار حدود 163 میلیون گردشگران چینی در سال 2018 اختصاص نزدیک به یک سوم از سفر, خرده فروشی در سراسر جهان است. تایلند به عنوان مثال در حال حاضر کاهش آن سال 2020 پیش بینی تولید ناخالص داخلی بر اساس انتظار می رود درآمد از ضرر و زیان از آنجا که 1.6 میلیارد دلار از 2 میلیون کمتر چینی بازدید کنندگان باید محدودیت های مسافرتی برای ادامه بیشتر از سه ماه.

مشکل تر برای محاسبه خواهد شد و تاثیر این ویروس بر روی رئیس جمهور چین را مشروعیت و حزب کمونیست.

وال استریت ژورنال در مقاله نویس دانیل Henninger با اشاره به نادر عمومی عذرخواهی توسط ووهان شهردار ژو Xianwang به عنوان “یک نوشته” برای جمهوری خلق چین است. “به عنوان یک دولت محلی رسمی گفت:” شهردار در توضیح خود را آهسته پاسخ “پس از من به این نوع از اطلاعات من هنوز منتظر مجوز قبل از من می تواند آن را آزاد کند.”

نوشت اندی شیه در جنوب چین صبح پست: “ووهان را شکست دهد تا سیستمیک ضعف در بالا و پایین ساختار چین مدل که در آن هر کس در سلسله مراتب پاسخگو به کسی که بالاتر است.”

“اگر اقتصاد گزاف گویی خواهد شد زمانی که ویروس محو” می نویسد: اکونومیست “شهرت حزب کمونیست و حتی از چین ممکن است بیشتر lastingly تحت تاثیر قرار. حزب ادعا می کند که مسلح به علم آن است که کارآمد تر در حاکم از دموکراسی. سنگین-دست عدم حاوی ویروس نشان می دهد در غیر این صورت.”

که به ارمغان می آورد یکی به سخت ترین اثرات به محاسبه تمام و است که جغرافیای سیاسی coronavirus.

آنچه شناخته شده است که رهبران چینی’ اعتماد به نفس خود را افزایش و رقابت خود را جایگزین دیکتاتوری سرمایه داری مدل اقتصادی رشد فوق العاده در حين و پس از بحران مالی جهانی سال 2008 و 2009.

می تواند coronavirus را معکوس تاثیر? این ویروس ممکن است یا نه ممکن است پر از شکوفه به عنوان یک بیماری همه گیر تهدید اما Xi مشروعیت در هر صورت تست خواهد شد در دست زدن به اورژانس داده چقدر قدرت متمرکز شده در دست خود را. برعکس اقتدار خود می تواند رشد کند و اگر او را درک در دست زدن به بحران هست.

در همین حال شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات آزمایشگاه این هفته کشف آنچه ممکن است یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از چه جهانی انگشت اشاره ممکن است تغییر از طریق دروغ باید بحران تعمیق.

چند روایت را گسترش برای اولین بار در, افراطی, روسی ملی سایت ها و چینی را در اینترنت سرزنش ایالات متحده برای شیوع کروناویروس. آنها در حال حاضر شده است در تقویت این جریان اصلی انتشارات پراودا و Izvestiya. آن را یادآور عملیات Infektion زمانی که روسیه در دوران جنگ سرد تلاش برای پین گسترش ویروس ایدز در ایالات متحده است.

در همان زمان واشنگتن تایمز به نقل از یک سابق نظامی اسرائیل افسر اطلاعاتی که مطالعه چینی جنگ بیولوژیکی و گفت که coronavirus ممکن است منشأ یک ویروس پیشرفته آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان.

شکر خدا مقامات چینی در حال بدست گرفتن مسئولیت کامل تا کنون اگر چه بدون اینکه قطعی در مورد این ویروس ریشه و مقامات ایالات متحده تا کنون باید با تمجید از تلاش های.

گفت: این یک داستان در آن مرحله است. چگونه آن آشکار خواهد شد کمک به شکل دادن به خطوط از سن و سال ما.

فردریک کمپ یک نویسنده پرفروش برنده جایزه روزنامه نگار و رئيس جمهور & مدیر عامل شورای آتلانتیک یکی از ایالات متحده آمریکا با نفوذ ترین فکر می کنم تانک در امور جهانی. او در وال استریت ژورنال برای بیش از 25 سال به عنوان یک خبرنگار خارجی دستیار سردبیر و به عنوان طولانی ترین خدمت سردبیر کاغذ را نسخه اروپایی. آخرین کتاب او – “برلین در سال 1961: کندی خروشچف و خطرناک ترین مکان بر روی زمین” – بود که نیویورک تایمز بهترین فروشنده و منتشر شده است در بیش از یک دوجین زبان. او را دنبال کنید در توییتر @FredKempe و subscribe در اینجا به نقاط عطف خود را نگاه کنید هر شنبه در هفته گذشته خبرها و روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im