Coronavirus انتظار می رود که هزینه 400 میلیون شغل در سه ماهه دوم سازمان ملل متحد کار آژانس برآورد

JGI/تام گریل

Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود که منجر به 14 درصد کاهش جهانی ساعت کار در سه ماهه دوم سال 2020 سازمان بین المللی کار گفته است.

سازمان ملل متحد کار آژانس گفت: این به روز کاهش ساعات کار بود معادل 400 میلیون شغل تمام وقت ضرر و زیان در سطح جهان در سه ماهه دوم بر اساس استاندارد 48 ساعت کار در هفته است.

این علامت یک “افزایش شدید” در 10.7 درصد کاهش ساعت کار یا 305 میلیون زیان کار است که سازمان بین المللی کار پیش بینی شده برای آن دوره و در آن گزارش قبلی در مورد تاثیر Covid-19 روز بازار کار در ماه مه منتشر شده.

در این نسخه پنجم از آن “Covid-19 و جهان کار” نظارت بر این سازمان گفت که آمریکا بودند بیشتر تحت تاثیر منطقه با برآورد 18.3 درصد کاهش در ساعات کار یا 70 میلیون شغل تمام وقت.

کار-ساعت ضرر و زیان محاسبه شده بر اساس ILO را “nowcasting” مدل است که آماری پیش بینی نقشه در زمان واقعی اقتصادی و بازار کار داده. آن را با استفاده از سه ماهه چهارم سال 2019 به عنوان پایه و اساس می افتد.

در سه ماهه اول ILO محاسبه 5.4% کاهش ساعت کار در سراسر جهان معادل به 155 میلیون شغل در مقایسه با سه ماهه چهارم سال گذشته است.

سازمان بین المللی کار گفت: عوامل متعدد وجود دارد باعث این کاهش جهانی مانند ساعات کار کوتاه تر موقت ترک — یا کردند — و همچنین بیکاری و “عدم فعالیت.”

نیمه دوم سال 2020

ILO گزارش همچنین مشخص شده سه سناریو های مختلف برای کار و بهبود بازار در نیمه دوم سال است.

پایه مدل پروژه 4.9% کاهش در ساعات کار یا 140 میلیون شغل در مقایسه با سه ماهه چهارم سال 2019. این سناریو با فرض یک جهش در فعالیت های اقتصادی با توجه به موجود پیش بینی بلند کردن اجسام از محل کار مستند محدودیت در علاوه بر این به یک بهبود در مصرف و سرمایه گذاری است.

یک سناریوی بدبینانه را حدود 11.9 درصد کاهش ساعات کار و یا 340 میلیون زیان کار است. این است که بر اساس وجود دارد که موج دوم coronavirus موارد باعث بازگشت مستند محدودیت بنابراین معنی “به طور قابل توجهی بهبود کند.”

خوش بینانه مدل را به حدود 1.2 درصد کاهش در ساعات کار یا 34 میلیون یورو. این بهترین سناریو خواهد بود در نتیجه کارگران از سرگیری فعالیت های به سرعت “به طور قابل توجهی افزایش تقاضای کل و ایجاد شغل است.”

تشدید نابرابری های جنسیتی

ILO گزارش همچنین برجسته نامتناسب اثر این بیماری همه گیر در کارگران زن. آن اشاره کرد که 510 میلیون یا 40 درصد از تمام زنان شاغل در سطح جهانی کار در چهار سخت ترين ضربه بخش توسط coronavirus بحران در مقایسه با 36.6 درصد از مردان است.

این واقعیت که زنان نیز تسلط داخلی کار مراقبت بهداشتی و اجتماعی بخش بدان معنی است که آنها بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت و انتقال این ویروس و از دست دادن درآمد. در ضمن توزیع بدون مزد کار مراقبت از کودکان به عنوان مثال تبدیل شده است بیشتر نابرابر در طول همه گیر بدتر ساخته شده توسط بسته شدن مدارس و خدمات مراقبت.

سازمان بین المللی کار گفت: این تاثیر در زنان در معرض خطر لغو برخی از پیشرفت در برابری جنسیتی در دهه های اخیر و تشدید کار مربوط به نابرابری های جنسیتی.

گای رایدر مدیر کل سازمان بین المللی کار گفت: “در تصمیمات ما در حال حاضر اتخاذ خواهد اکو در سال آینده و فراتر از آن تا سال 2030.”

با وجود این واقعیت است که بسیاری در حال حاضر انجام شده است برای کمک به مقابله با تاثیر این ویروس و این کشورها در مراحل مختلف بیماری همه گیر رایدر گفت که “ما باید برای دو چندان کردن تلاش های ما اگر ما می خواهیم برای بیرون آمدن از این بحران در یک شکل بهتر نسبت به زمانی که آن آغاز شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>