Coronavirus جهش یافته است و به نظر می رسد بیشتر مسری در حال حاضر مطالعه جدید می یابد

پزشکی کارگران را در بیماران خارج از ویژه coronavirus منطقه مصرف در ابن میمون مرکز پزشکی در مه 04, 2020 در محله پارک محله بروکلین نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

Coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین بیش از چهار ماه پیش پس از جهش یافته و جدید غالب گسترش در سراسر ایالات متحده به نظر می رسد حتی بیشتر مسری بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده است.

این سویه جدید شروع به گسترش در اروپا در اوایل فوریه قبل از مهاجرت به دیگر نقاط جهان از جمله ایالات متحده و کانادا تبدیل شدن به فرم غالب این ویروس در سراسر جهان در پایان ماه مارس محققان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس نوشت: در 33 صفحه گزارش منتشر شده در BioRxiv هفته گذشته است.

اگر coronavirus نمی فروکش در تابستان مانند آنفلوآنزای فصلی می تواند جهش بیشتر و به طور بالقوه محدود اثربخشی coronavirus واکسن در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط دانشمندان در سراسر جهان محققان هشدار داد. برخی از محققان واکسن شده اند با استفاده از این ویروس ژنتیکی توالی جدا شده توسط مقامات بهداشتی در اوایل شیوع.

“این سخت است, اخبار” بت Korber یک محاسباتی زیست شناس در لوس آلاموس و نویسنده سرب از مطالعه لس آنجلس تایمز گفت: او نوشت: در Facebook صفحه.

“اما لطفا نه تنها دلسرد شود آن را” او ادامه داد. “تیم ما در LANL قادر به سند این جهش و تاثیر آن بر انتقال تنها به این دلیل که از یک تلاش جهانی بالینی مردم و گروههای تجربی که جدید توالی ویروس (SARS-CoV-2) در جوامع محلی در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان آنها احتمالا می تواند.”

این مطالعه هنوز به کارشناسی, اما محققان اشاره کرد که خبری از جهش بود از “نگرانی فوری” با توجه به بیش از 100 واکسن در حال توسعه برای جلوگیری از Covid-19.

در اوایل ماه مارس محققان در چین گفت: آنها دریافتند که دو نوع مختلف از coronavirus می تواند باعث عفونت در سراسر جهان است.

در یک مطالعه منتشر شده در مارس 3, دانشمندان, در شهر پکن دانشگاه علوم زندگی و انستیتو پاستور از شانگهای یافت که تهاجمی تر از نوع جدید کروناویروس تا به حال برای اختصاص حدود 70 درصد از تجزیه و تحلیل گونه های در حالی که 30 درصد بوده است مربوط به نوع کمتر تهاجمی. تهاجمی تر و فشار مرگبار شد شایع در مراحل اولیه وقوع در ووهان — چین شهر که در آن ویروس پدید آمده است.

لس آلاموس محققان با کمک از دانشمندان در دانشگاه دوک و دانشگاه شفیلد در انگلستان قادر به تجزیه و تحلیل هزاران نفر از coronavirus توالی های جمع آوری شده توسط ابتکار جهانی برای به اشتراک گذاری همه آنفلوانزا, یک سازمان است که باعث سریع به اشتراک گذاری داده ها از تمام ویروس های آنفولانزا و coronavirus.

به تاریخ محققان را شناسایی 14 جهش.

جهش اثرات سنبله پروتئین های چند منظوره مکانیسم است که اجازه می دهد تا ویروس وارد میزبان.

این پژوهش با حمایت مالی از پزشکی شورای پژوهشی موسسه ملی تحقیقات بهداشت و تحقیقات ژنوم محدود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر