Coronavirus بحران بدان معنی است که ما ممکن است در حال حاضر به اوج کربن

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن روی Bir-Hakeim پل در نزدیکی برج ایفل در پاریس در مارس 27, 2020, در 11th بعد از یک مستند در فرانسه با هدف مهار گسترش COVID-19 (رمان coronavirus).

جوئل SAGET | خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus بحران خواهد شد به احتمال زیاد منجر به بزرگترین کاهش جهانی انتشار کربن در رکورد با توجه به تحقیقات از گلدمن ساکس روشن بالقوه برای دراز مدت کم کربن بازیابی.

این Covid-19 شیوع بیماری به معنای از کشورها در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل محدودیت های شدیدی بر زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم. به حبس از اقدامات اجرا شده در 187 کشور یا سرزمین در تلاش برای سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

یک اثر جانبی از این اقدامات است که متفاوت است در خود نرم افزار در سراسر جهان اما به طور گسترده شامل مدرسه تعطیلی ممنوعیت تجمعات عمومی و اجتماعی فاصله بوده است کاهش چشمگیری در سطح جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای.

تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که آنها انتظار می رود انرژی مربوط به کربن تولید گازهای گلخانه ای (که حساب برای دو سوم از کل انتشار گازهای گلخانه ای) به سقوط حداقل 5.4 درصد در این سال به تنهایی.

تا مطمئن شوید که تقریبا پنج بار است که از بحران های قبلی با پتانسیل برای “بزرگتر” کاهش بسته به طول اختلال در بخش حمل و نقل و فعالیت های صنعتی.

این زمان می تواند متفاوت’

“انرژی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای باید همیشه دوباره پست بحران” تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: با استناد به داده ها نشان داد که کربن شدت بهبود در سال پس از هر بحران بزرگ پس از 1970s.

“در این زمان می تواند متفاوت باشد به عنوان ما به طور بالقوه در حال حاضر رسیده اوج انرژی مربوط به کربن” آنها اضافه شده است.

یک کارگر به بررسی فاضلاب بازیافت استخر در زغال سنگ مایع کارخانه CHN انرژی در اردس شمال چین و مغولستان داخلی منطقه خودمختار 11 آوریل 2019.

ایسنا | via Getty Images

مجموع جهانی انتشار گازهای گلخانه ای برآورد شد به اوج خود در حدود سال 2030 با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا را تهاجمی ترین سیاست های فعلی تخمین می زند.

تحقیقات از آژانس بین المللی انرژی منتشر شده در اوایل فوریه در بر داشت جهانی انرژی مربوط به کربن تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر شروع به صاف به طور بالقوه منجر به قله های جهانی انتشار گازهای گلخانه ای یک دهه در اوایل.

آژانس بین المللی انرژی اجرایی مدیر Fatih Birol است پس استدلال کرد که پیشرفت در انتقال انرژی تولید مخلوط می تواند علامت 2019 از طریق به 2020 به عنوان قطعی سال برای اوج انرژی مربوط به کربن تولید گازهای گلخانه ای.

“یک تلاش قابل توجهی نیاز خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که جهانی انتشار گازهای گلخانه ای نیست فقط اوج اما کاهش سرعت به منظور دیدار با آب و جاه طلبی های” تحلیلگران گلدمن ساکس گفت.

به همین دلیل ممکن است چین در پاسخ به این بحران خیلی مهم ؟

“این بحران نشان داده است آسیب پذیری ما به عنوان یک جهان به جهانی تهدیدات” باب Ward, یک مدیر در گرنتهم موسسه تحقیقات تغییر آب و هوا در مدرسه اقتصاد لندن گفت: CNBC از طریق تلفن.

“تغییر آب و هوا است که یک تهدید جهانی است که هنوز هم وجود دارد پس ما باید غلبه بر این بیماری همه گیر است و ما نیاز به کار بسیار سخت برای جلوگیری از است که تبدیل شدن به چیزی است که موجب تضعیف زندگی و معیشت” بخش ادامه داد.

اگر چین بزرگترین تولید کننده کربن تولید گازهای گلخانه ای را انتخاب می کند برای بازیابی از این بحران “با تکیه بر زغال سنگ و دیگر سوخت های فسیلی و سپس انتشار آن خواهد شد تا سال آینده و شاید برای بسیاری از سال های پس از آن.”

“اما همچنین آن را به عنوان مثال به دیگر کشورهای در حال توسعه که یک راه قابل قبول — و که ممکن است حتی بیشتر مضر,” او اضافه شده است.

من فکر می کنم کاملا از عناصر مهم در اینجا این است که دولت باید درک کند که اگر آنها بازسازی در بالا کربن راه و سپس همه آنها در حال انجام است قفل در خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی در آینده است.

باب بخش

سیاست و ارتباطات مدیر در مدرسه اقتصاد لندن

دانشمندان آب و هوا گفت: این مهم است که برای تشخیص آب و هوا, اورژانس های زیادی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک بهداشت جهانی بحران.

اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش است همزمان با بهبود قابل توجهی از کیفیت هوا در بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان. در واقع در اروپا اثرات قابل رویت از فضا.

آژانس فضایی اروپا با استناد به داده ها از اتحادیه اروپا کوپرنیک برنامه روز پنجشنبه گفت که برخی از شهرستانها در این منطقه ثبت شده بود عظیم در کاهش دی اکسید نیتروژن غلظت سطوح در هفته های اخیر.

از مارس 13 طریق به 13 آوریل ESA گفت که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل مادرید, میلان و رم تا به حال همه گزارش کاهش دی اکسید نیتروژن غلظت در حدود 45 درصد است. پاریس, در ضمن دیدم “چشمگیر” رها از 54 درصد.

“من فکر می کنم ما داده شده است یک پنجره از یک بسیار غم انگیز وضعیت در یک نگاه مجدد در راه است که ما فکر نمی کنم ممکن است سه ماه پیش” گیل وایتمن مدیر پنتلند (دهانه) مرکز برای پایداری در کسب و کار در دانشگاه لنکستر گفت CNBC از طریق تلفن.

“اوج کربن نیست یک رویا است. آن است که یک چشم انداز آرمانی. این می تواند اتفاق می افتد اما وجود خواهد داشت مقاومت مواجه است وجود دارد بدون سوال,” او اضافه شده است.

گراند کانال دیده می شود به عنوان دولت ایتالیا آماده به اتخاذ اقدامات جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در ونیز ایتالیا, مارس 8 سال 2020 است.

مانوئل Silvestri | ایسنا

LSE بخش گفت مهم است به درک که سلول اقدامات باید به عنوان یک الگو برای چگونه رهبران جهان باید آدرس آب و اورژانس با توجه به شیوع بیماری نیز باعث اقتصادی ویران کردن.

“راه که در آن ما باید به مقابله با تغییر آب و هوا است که برای ادامه به بهبود استانداردهای زندگی در سراسر جهان در حالی که کاهش تولید گازهای گلخانه ای با قطع ارتباط بین رشد اقتصادی و آلودگی است.”

“من فکر می کنم کاملا از عناصر مهم در اینجا این است که دولت باید درک کند که اگر آنها بازسازی در بالا کربن راه و سپس همه آنها در حال انجام است قفل در خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی در آینده ما بیشتر آسیب پذیر و در معرض” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>