Coronavirus بحران فشار 13 دانشگاه های انگلستان نسبت به عجز از پرداخت دیون مطالعه می گوید:

کینگز کالج کمبریج که در تصویر خالی با توجه به شیوع کروناویروس.

SOPA تصاویر

سیزده دانشگاه یا کالج در انگلستان در خطر ورشکستگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید امور مالی خود را و چالش های کل بخش یک مطالعه توسط موسسه مطالعات مالی روز دوشنبه هشدار داد.

اجتماعی فاصله اقدامات محدودیت های مسافرتی و مستندات مورد آزمایش قرار داده اند توانایی دانشگاه ها برای زنده ماندن و بدون دانش آموزان است. در پی این بیماری همه گیر بسیاری از خود را منتقل آموزش آنلاین و برخی ندارند و برنامه ای برای بازگشت به امکانات خود را تا تابستان 2021.

نیز وجود دارد عدم اطمینان که آیا غیر مقیم انگلستان دانش آموزان هنوز هم به دنبال یادگیری در خارج از کشور و اگر دانشگاه قادر خواهد بود برای سازماندهی کنفرانس ها و دریافت یک درآمد ثابت از خوابگاه دانشجویی.

“کل درآمد از دانشگاه های انگلستان بخش در حدود £40 میلیارد (50 میلیارد دلار) در هر سال یا حدود 1.8 درصد از درآمد ملی,” IFS گفت: در یک مطالعه پنج شنبه. “خیلی از این درآمد در حال حاضر در معرض خطر با توجه به Covid-19 شیوع.”

به عنوان یک نتیجه, موسسه هوا تحت اصلی آن سناریو که 13 دانشگاه های ورشکسته می تواند بدون یک نجات دولت و یا تجدید ساختار بدهی.

این موسسات در معرض خطر سقوط هستند کسانی که با سهم زیادی از دانشجویان بین المللی و کسانی که با حقوق بازنشستگی قابل توجه تعهدات IFS گفت.

“این تمایل به بالاتر رتبه بندی موسسات و همچنین کارشناسی ارشد و موسیقی و هنر موسسات” این گزارش گفت:.

اما دولت انگلیس به نشانه هایی که وجود دارد نمی خواهد کمک مالی برای این بخش و به جای آن به دانشگاه ها چراغ سبز به اتهام دانشجویی خود را کامل هزینه های جاری سال تحصیلی حتی اگر سخنرانی خود بودند در نظر گرفتن محل آنلاین. دولت همچنین گفت: آن را به جلو بودجه تحقیق و پژوهش.

تحت اصلی آن سناریو IFS فرض بر این است که تنها نیمی از تعداد معمول اتحادیه اروپا و بین المللی دانش آموزان خواهد پیوستن به انگلستان دانشگاه های این سقوط و که وجود دارد خواهد بود 10 درصد کمتر بر اساس UK-دانش آموزان با برخی از به تعویق انداختن ورود آنها به آموزش عالی است. همچنین فرض بر این است که درآمد از محل اقامت پذیرایی و کنفرانس ها از دست داده بود برای بقیه سال تحصیلی.

“ما تخمین مرکزی از مجموع بلندمدت ضرر و زیان است £11 میلیارد دلار یا بیش از یک چهارم از درآمد در یک سال” موسسه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>