Coronavirus بحران اتحادش را تغییر آلمانی طرز فکر و این مسائل برای بازارهای

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با ماسک صورت که در تصویر قبل از جلسه شورای فدرال در ژوئیه 03, 2020 در برلین آلمان است. مرکل طول می کشد برای یک بیانیه در مورد اتحادیه اروپا, شورای ریاست جمهوری آلمان است. (عکس توسط فلوریان Classic/Photothek از طریق گتی ایماژ)

فلوریان Classic

آلمان ساخته شده است تیز U-نوبه خود در سیاست با توجه به کروناویروس بحران در آنچه یک اقتصاددان به عنوان “موهبت در لباس مبدل است.”

تا شروع این بیماری همه گیر آلمان تا به حال مدت طولانی است که یک حامی مالی prudency و بودجه متعادل. و حتی آن را نوشته و به قانون اساسی آن است که آن را نمی باید گسترش آن بار بدهی. علاوه بر این آلمان بود که اغلب در برابر برنامه اصلی برای پیوستن به اتحادیه اروپا. اما رویکرد سیاسی آن در حال حاضر با تغییر Covid-19 بحران و پیامدهای مهم برای بازارهای مالی است.

“این بحران به وضوح منجر به قابل توجه U-نوبه خود در سیاست” کارستن Brzeski, اقتصاددان ارشد در ING آلمان گفت: CNBC.

“این U-نوبه خود به معنی اول از همه, چگونه به خلاص شدن از سیاست های ریاضتی واقعا استفاده از سیاست های مالی در یک دوره که در آن نرخ بهره منفی هستند … بلکه واقعا سرمایه گذاری بیشتر در پیوستن به اتحادیه اروپا” او گفت:.

دولت آلمان اعلام کرده است بیش از 450 میلیارد یورو (505 میلیارد دلار) تا کنون در معرض محرک های مالی برای محافظت از اقتصاد خود را از بحران در حال اجرا. این نشان دهنده 13.3 درصد از آن 2019 تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) با توجه به فکر Bruegel. در مقایسه با فرانسه پاسخ حساب برای تنها 4.4 درصد از آن 2019 تولید ناخالص داخلی.

برلین شده است قادر به استفاده از آن در امور مالی عمومی در راه است که هیچ کشور اروپایی دیگر است. اکثر دولت های اروپایی تصمیم گرفتند برای deferrals از پرداخت مالیات و دیگر اقدامات که لزوما با فشار منابع مالی خود را بیشتر و افزایش کسری بودجه.

“وجود دارد هیچ اشتها برای تامین مالی بدهی (قبل از همه گیر)” بر اساس سال های بسیاری از بودجه مازاد که آلمان بود تجربه ینس Suedekum استاد بین المللی اقتصاد در دوسلدورف موسسه برای رقابت اقتصاد گفت: CNBC.

“پس از تاج آلمان اساسا متناسب با بزرگترین بسته نجات در سراسر جهان…وجود دارد بسیار شدید تغییر در امور مالی عمومی.”

آلمان تنظیم شده است را از طریق شوک اولیه از این بیماری همه گیر بسیار سریعتر و بهتر از بقیه از منطقه یورو.

نوئل Vistesen

اقتصاددان در پانتئون اقتصاد کلان

در حال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اعلام کرد در ماه مه او را به حمایت از یک مقیاس بزرگ از بدهی وام گرفتن برنامه در سطح اتحادیه اروپا — چیزی که تا به حال شده است یک تابو در سیاست آلمان برای سال های بسیاری است. از این رو بسیاری از تحلیلگران میگویند که نگران ثبات منطقه یورو در دراز مدت با تمجید از اعلام از مرکل.

“این واقعیت که بسیاری از (به آلمانی) اعضای دولت باید گفت که ما نیاز به همبستگی اروپایی است و ما نیاز به ادغام بیشتر من فکر می کنم این واقعا نشانه یک تغییر (یک) تغییر عظیم از قلب در سیاست آلمان است که پس از این موهبت در لباس مبدل از Covid-19 بحران” Brzeski گفت.

این تغییر نشان داد به سرمایه گذاران که آلمان متعهد شد برای حمایت از اقتصاد و ثبات اتحادیه اروپا صرف نظر از قبلی آن نگرش است. بازارهای استقبال کرده اند حرکت می کند.

اصلی آلمانی شاخص سهام افزایش یافته است و حدود 48 درصد از هدف قرار دادن پایین ترین نقطه آن تا کنون در سال 2020 در مارس 18. گسترده تر اروپا معیار های Stoxx 600 تا بسیج حدود 31 درصد بیش از مدت مشابه.

Brzeski گفت: سرمایه گذاران تشویق شده بود توسط نشانه ای که “ریاضت قهرمان تبدیل شده به (a) بزرگ spender.”

اگر آلمان در ادامه این راه جدید خود را سیاسی رویکرد می تواند تبدیل به یک “هر آنچه در آن طول می کشد” لحظه Brzeski اضافه شده در مرجع به 2012 سخنرانی های ساخته شده توسط سابق رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراقی که دیده شد به عنوان مانع فروپاشی یورو.

به احتمال زیاد به پرداخت کردن ؟

این تغییر در نگرش نیز می تواند به معنای این کشور بهتر است قرار داده شده برای مقابله با این بیماری همه گیر از آن است که همتایان.

“آلمان تنظیم شده است را از طریق شوک اولیه از این بیماری همه گیر بسیار سریعتر و بهتر از بقیه از منطقه یورو” نوئل Vistesen یک منطقه یورو اقتصاد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: CNBC.

“چشم انداز نسبتا انعطاف پذیر در آلمان است و بیشتر پشتیبانی شده توسط این واقعیت است که برلین در حال حاضر به طور جدی در خم مالی خود را, عضلات,” او اضافه شده در توجه داشته باشید در ماه گذشته.

بانک مرکزی آلمان تخمین زده است که اقتصاد آلمان خواهد قرارداد 7 درصد در این سال به دنبال یک وانت در فعالیت بین 3% و 4% در سال 2021 و 2022.

در مقایسه با فرانسه اسپانیا و ایتالیا که در آن بحران بهداشت و درمان بود شدید تر انتظار می رود که قرارداد بیش از 10 ٪ در سال 2020 با توجه به صندوق بین المللی پول.

با این حال در آینده برای اقتصاد آلمان بستگی دارد که چگونه این محرک های مالی اعمال خواهد شد.

“به طور کلی خطر کاهش جهانی شدن و multilateralism خبر خوبی نیست برای آلمان, اما آن است که توانایی برای تقویت خود و اروپا برای دیدار با این چالش ها و هدف تغییر نکرده با ویروس” Vistesen گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>