Coronavirus می تواند کشتن میلیون ها نفر از آمریکایی: ‘انجام محاسبات ریاضی,’ CDC مشاور می گوید

جدید کروناویروس می تواند کشتن میلیون ها نفر در سراسر ایالات متحده گفت: دکتر کاتلین Neuzil مدیر مرکز برای توسعه واکسن در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

“آن را نمی خواهد تعجب من,” او گفت: CNBC در روز پنج شنبه هنگامی که پرسیده شد که آیا ایالات متحده می تواند میلیون ها نفر از مرگ و میر. “ما نیاز به آماده شدن برای بدترین.”

Neuzil نشسته در مراکز کنترل بیماری مشورتی کمیته ایمن سازی شیوه ها و بخشی از رهبری تیم از کارشناسان بیماری های عفونی کار با NIH برای تست یک coronavirus واکسن و درمانی برای درمان این بیمار با COVID-19.

“ما 350 میلیون نفر در ایالات متحده و شما انجام محاسبات ریاضی,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.” اگر 70 میلیون نفر هستند و در نهایت با این ویروس آلوده شده و دوباره متعدد دارد امواج از این ویروس پس از آن شما می توانید ریاضی را انجام دهد و سپس شما می توانید وجود دارد.”

COVID-19 در حال حاضر آلوده بیش از 9,159 در سراسر هر ایالت در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و کشته شدن حداقل 150 نفر در کشور است. در تاریخ 1 مارس وجود دارد حدود 100 تایید موارد به سرعت در حال گسترش ویروس در ایالات متحده آمریکا

تعداد واقعی موارد در کشور است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر دولت و مقامات محلی می گویند. آزمایش در ایالات متحده شده است مانع تاخیر و محدود معیارهای تشخیصی است که محدود است که می تواند مورد آزمایش قرار.

تقریبا نیمی از تایید ایالات متحده موارد متمرکز شده در سه متحده آمریکا: واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک که در آن محلی و مقامات دولتی باید نورد تهاجمی اجتماعی فاصله گرفته است.

این سیاست می تواند به کاهش تعداد مرگ و میر گفت: Neuzil مدیر مرکز برای توسعه واکسن و بهداشت جهانی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که بسیار تهاجمی اجتماعی فاصله و استراتژی های دیگر ما در حال اجرای شرکت را کاهش می دهد, مرگ و میر,” او گفت:. “آنچه که ما نگران این است که قریب به اتفاق آن سیستم است.”

اما کمی وجود دارد یکنواختی در سراسر کشور با توجه به اجتماعی فاصله سیاست. بدون معنی دار فدرال مداخله رهبران محلی به تصویب رسید آنچه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نام جمعه یک “چیز درهم و برهم” از اقدامات در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع بیماری است. کومو و دیگر منطقه سه جانبه دولت مقامات روز دوشنبه ممنوع تمام تجمعات از 50 یا بیشتر مردم قرار می گیرد و محدودیت در رستوران ها و دیگر مکان های تفریح و سرگرمی.

فرمانداران در مریلند و واشنگتن است که در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد پشت نیویورک اما ملت بیشترین مرگ و میر به دنبال کت و شلوار با اقدامات مشابه.

San Francisco Bay area مقامات دستور داد برخی از 7 میلیون نفر به “پناهگاه در محل” در دوشنبه مارک آنچه که ممکن است تهاجمی ترین و اقدامات محدود کننده در این کشور نشده است.

“هرگز پس از جنگ جهانی دوم ما در مواجهه با یک وضعیت شبیه به این” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: زمانی که اعلام جدید اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های این هفته است. “برای چند هفته آینده طبیعی است که در برنامه بازی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>