Coronavirus به نظر می رسد مقدار کمی از یک گروه از مردم: بچه ها

بنگلادش دانش آموزان پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر Coronavirus در ژانویه 29 سال 2020 است.

Mehedi حسن | NurPhoto | گتی ایماژ

جدید کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم از شیوع بیماری سارس در سال 2003 به نظر می رسد مقدار کمی از یک جمعیت گروه: کودکان و نوجوانان.

از بیش از 43,100 مردم آن را آلوده پس Dec. 31, سازمان بهداشت جهانی, مقامات می گویند که اکثریت بیش از 40 سال, و آن را هدف قرار دادن کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و افراد مسن به خصوص سخت است.

“افزایش سن و افزایش خطر مرگ” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “به نظر می رسد حتی بیش از 80 بیشترین عامل خطر.”

خوشبختانه برای بسیاری از والدین نگران وجود دارد به نظر می رسد چند تایید موارد این ویروس در میان کودکان است. مقامات هشدار می دهند که این ویروس جدید که هنوز هم وجود دارد بسیاری است که آنها نمی دانند در مورد آن و داده های در حال دیدن آنها امروز به احتمال زیاد خواهد شد نگاه متفاوت یک ماه از هم اکنون.

حدود 80 درصد از افرادی که از درگذشت این ویروس در چین بیش از سن 60 و 75 درصد از قبل موجود شرایط مانند بیماری قلبی یا دیابت با توجه به گزارش های اخیر از چین ملی کمیسیون بهداشت. یک مطالعه منتشر شده در Jan 30 در کارشناسی مجله پزشکی لانست نشان داد که میانگین سن coronavirus بيمار شد و در حدود 55 سال است. مطالعه نگاه 99 نفر در Jinyintan بیمارستان در ووهان چین از ژانویه. 1 Jan. 20.

هفته گذشته سنگاپور تایید یک مورد در 6 ماهه کودک که پدر و مادر نیز هر دو آلوده و نوزاد در چین متولد شد Feb. 2 با این ویروس. مادر نوزاد نیز آزمایش مثبت است. اما عفونت در کودکان به نظر می رسد نادر در حال حاضر با توجه به یک Feb. 5 تحصیل در کارشناسی مجله انجمن پزشکی آمریکا.

علائم می تواند شامل یک گلودرد و آبریزش بینی و تب یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به چند ارگان شکست و یا حتی مرگ در برخی از موارد بهداشت جهانی مقامات می گویند.

برخی از متخصصان بیماری های عفونی و دانشمندان می گویند افراد مسن ممکن است بیشتر در معرض این ویروس است که به نام COVID-19 به علت سیستم ایمنی ضعیف تر.

با سن سیستم ایمنی بدن را تضعیف خروج از سالمندان به خصوص در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی از یک بیماری تنفسی و بهداشت مقامات می گویند.

“معمولا بسیار قدیمی گاهی اوقات بسیار جوان است و قطعا افراد با شرایط پزشکی دیگر که به طور معمول باید بیشتر شدید تظاهرات گفت:” اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه تورنتو است.

فقدان آشکار کودکان در میان تایید coronavirus موارد نیز می تواند باشد چرا که آنها در حال آلوده شدن است اما در حال توسعه بیشتر علائم خفیف و نه گزارش به مقامات محلی با توجه به مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. بهداشت جهانی مقامات می گویند که آنها در حال کار برای بهبود نظارت از بیماری و انتظار بیشتر موارد خفیف به گزارش شود. این می تواند در حالی که قبل از ما یک تصویر واضح در موارد Lipsitch گفت.

“داده های در حال آمدن است در بسیاری از مکان ها و بسیاری از اشکال او گفت:” در مصاحبه اخیر خود.

تفاوت در نشانه ها در میان گروه های سنی مختلف دیده می شوند در دیگر بیماری های تنفسی و همچنین. آنفولانزای فصلی که آلوده میلیون ها نفر در ایالات متحده در هر سال معمولا می تواند شدید در بزرگسالان بیش از کودکان است.

هزاران نفر از کودکان در بیمارستان بستری هستند و هر سال از آنفلوآنزا اما مرگ نادر است, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما بین 50% و 70% از آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده رخ می دهد در افراد 65 سال و بالاتر و بین 70% تا 85% از مرگ و میر رخ می دهد در همان گروه سنی CDC می گوید.

عدم تایید موارد در کودکان نیز دیده می شود در یکی دیگر از coronavirus. در سال 2003 شیوع سارس که بیمار 8,098 نفر کشته و حدود 800 بیش از نه ماه اکثریت قریب به اتفاق موارد آلوده افراد مسن با توجه به چه کسی داده. -مورد مرگ و میر نسبت برای افراد سن 24 یا جوان تر بود و کمتر از 1% با توجه به که.

حتی اگر کودکان در حال توسعه تنها علائم خفیف Lipsitch گفت: دانشمندان هنوز هم نیاز به دانستن این که آیا آنها هنوز هم می تواند دیگران را آلوده در نرخ بالا. “این یک کلید است عدم قطعیت است که باید حل و فصل شود,” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا موارد خفیف هستند انتقال ویروس Kerkhove که روز پنجشنبه گفت که مطالعات بیشتری باید انجام شود.

“ما نیاز به نگاهی خفیف افراد تمام راه را به شدید افراد” Kerkhove گفت. “که سیستماتیک جمع آوری داده ها و نمونه برداری از موارد خفیف و همچنین موارد شدید چیزی است که واقعا ضروری و مورد نیاز برای ما روشن دسته در این است.”

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

تصحیح: دکتر ماریا ون Kerkhove سر است که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد. نسخه قبلی اشتباه نام او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>