صنعت ساخت و ساز تساوی در فناوری سبز با برق و هیدروژن سلول های سوخت تجهیزات

از استفاده از “کم کربن بتن” به توسعه از آجر ساخته شده از مواد بازیافتی بخش ساخت و ساز است که تحت یک شماره از تغییرات است که می تواند تاثیر گسترده ای داشته و در سال های آینده.

در حالی که این تغییر هنوز به محل در مقیاس آن نقطه به آینده ای که در آن منازل و دفاتر و پروژه های زیربنایی بزرگ می تواند ساخته شده با استفاده از فن آوری های نوآورانه مواد پایدار و کم انتشار تجهیزات.

روز دوشنبه این صنعت در زمان یک گام دیگر به سمت این سناریو زمانی که چند میلیارد پوند با سرعت بالا راه آهن پروژه در انگلستان گفت الکتریکی تجهیزات ساخت و ساز شده بود trialed در یکی از سایت های خود.

این HS2 پروژه که قصد دارد به منظور کاهش زمان سفر بین لندن و شهرهای بزرگ مانند بیرمنگام و منچستر گفت: این قطعه از کیت به نام telehandler شده بود مورد استفاده در بخش توسعه در انگلستان سرمایه است.

HS2 گفت که در سراسر یک دوره یک هفته telehandler تخمین زده شده بود را نجات داد بیش از 400 لیتر سوخت “در مقایسه با سنتی احتراق telehandler.” یک telehandler استفاده می شود برای بلند کردن اجسام و یک “بوم” است که می تواند گسترش.

الکتریکی Telehandler 2.6 t تولید شده توسط یک شرکت به نام Faresin. Flannery, یک گیاه-استخدام کسب و کار عرضه این خودرو اجرا می شود که در یک باتری لیتیوم و گفت: به صفر تولید دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای.

“ما خوشحال شدند برای اولین بار در سایت ساخت و ساز در انگلستان به دادگاه اکو Telehandler با Flannery خواهد شد و به دنبال فرصت های آنها را در سایت به منظور کاهش کربن و تحویل پروژه موثر تر” جیمز ریچاردسون مدیر عامل از Costain Skanska STRABAG سرمایه گذاری مشترک است که انجام این نسخهها کار در HS2 پروژه در بیانیه ای گفت.

HS2 را محاکمه باتری تجهیزات الکتریکی نشان دهنده پتانسیل تغییر در نحوه ساخت سایت می تواند در سال های آینده با تاکید قوی بر کم انتشار تکنولوژی و تجهیزات.

هفته گذشته JCB, پخش عمده در بخش ساخت و ساز گفت: آن را در حال توسعه یک بیل “طراحی شده توسط یک هیدروژن سلول های سوخت.”

وزن 20 تن متریک این شرکت گفت: این خودرو تا به حال تست شده برای بیش از 12 ماه و افزود که “تنها انتشار از اگزوز آب است.”

سال گذشته JCB در گفت و گو با آغاز تولید کامل از آنچه در آن به عنوان “صنعت ساخت و ساز را برای اولین بار به طور کامل برقی مینی بیل.” با توجه به کسب و کار خود را 19C-1E جوینده ساکت تر از دیزل سنج و صفر تولید گازهای گلخانه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>