صدراعظم بوده و وظیفه بازسازی PM اداره

Rishi Sunak نیست جلو و مشت خود را زمانی که او گذاشته مقیاس کار جلو که دولت تلاش می کند برای هدایت اقتصاد بریتانیا کردن سنگ از یک رکود عمیق است.

صدراعظم با اشاره به “عمیق چالش های اقتصادی” ما در مواجهه با استناد به صندوق بین المللی پول انتظار است که جهان به عنوان بدترین رکود اقتصادی جهانی از پرونده آغاز شد در حالی که اقتصاد خود ما تا به حال زمین را متوقف کند.

“فقط در دو ماه اقتصاد ما قرارداد 25 درصد – به همان میزان این رشد در گذشته هجده سال است.”

preview image
خواهد بودجه پرداخت کردن ؟

بیش از £27 میلیارد از دولت حمایت و اضافی بودجه عمومی متعهد پس از 11 مارس طریق کردند طرح بیشتر از مزایای سخاوتمندانه, کسب و کار, کمک های مالی, هزینه های عمومی مالیات deferrals و وام و سپس صدراعظم رونمایی بزرگ دیگر بسته محرک روز چهارشنبه به ارزش £30bn بیشتر به عنوان تلاش برای ایجاد شرایط برای v-شکل بهبود اقتصادی در برابر تلخ افت بالقوه میلیون ها نفر از ضرر و زیان کار و رکود در مصرف خانگی.

صدراعظم که می گوید او در حال نزدیک شدن به این بحران “سبکبار توسط دگم” ادامه خواهد داد و در آن روح. “ما نمی خواهد در تعریف این بحران اما پاسخ ما به آن” او گفت:.

و به آن پایان صدراعظم بوده و وظیفه بازسازی جانسون دولت که تصویب اعتبار افتاده اند و مدیریت بحران است.

در شماره 10 دیدگاه وجود دارد که اگر دولت می تواند حرکت بحران اقتصادی بهتر از بحران بهداشت و درمان آن بخشوده خواهد شد برای برخی از اشتباهات آن ساخته شده در اطراف خانه های مراقبت و محافظت از سلامت کارگران, زمان مستند و مرگ و میر.

بیشتر از Coronavirus

این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آقای Sunak یک صدراعظم نه چندان علاقه مند به ایدئولوژی اقتصادی بلکه آنچه که او فکر می کند ممکن است کار می کنند.

شما فقط باید نگاهی به صدراعظم نسخه از کار را در سال 2009 شغل آینده صندوق – £2 میلیارد به یک “Kickstart طرح” برای افراد جوان به کار آموزی – و “شغل احتباس پاداش” برای دیدن که او آماده است برای ادامه پمپاژ پول به اقتصاد به تلاش برای حفاظت از مشاغل و بی پرده کارگری حملات.

اما البته آقای جانسون و آقای Sunak رهبری یک حزب است که علاقه مند است در ایدئولوژی و مراقبت عمیقا در مورد حفظ سنتی حزب محافظه ارزش از مالیات کم, تنگ, کنترل قرض گرفتن و محدود هزینه های عمومی.

در صورت حاد بحران اقتصادی نمایندگان مجلس باید اجازه رهبری نمودار یک مداخله مسیر. اما در اتاق چای به من گفته بود که موضوع اصلی گفتگو میان نمایندگان مجلس محافظه کار: چگونه بر روی زمین هستند و ما برای رفتن به آن پرداخت زمانی که این لایحه می آید ؟

در مواجهه با بحران بی سابقه اقتصادی این حزب حمایت کرده است بی سابقه اقتصادی بسته در جای خود قرار داده در ماه های اخیر اما وجود دارد در حال رشد است ناآرامی مورد سطح بدهی های خزانه داری در حال شکل گرفتن و رشد تقاضا برای یک چارچوب مالی به بازپرداخت چشم آبیاری سطح استقراض (مجموعه ای به افزایش به بیش از £350 میلیارد دلار در این سال مالی).

:: گوش دادن به جهان از فردا در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

خود توصیف “پیر Thatcherite” سر ادوارد لی صحبت کرد برای بسیاری از همکاران خود را زمانی که او استدلال در عوام “هیچ خوب طولانی مدت یارانه مشاغل” و خواسته صدراعظم به مطمئن شوید که “ما باید یک برنامه ریزی برای بازپرداخت بدهی های ملی در غیر این صورت به عنوان یک سخنران قبلی یک بار گفت: وجود خواهد داشت هیچ پول بیشتر”.

ساجد جاوید سابق صدراعظم آلمان خواسته جانشین او به مجموعه ای از جدید قوانین مالی در پاییز با هدف “گرفتن بدهی های ملی را به عنوان یک دین ما درآمد ملی در پایان این مجلس است.”

آقای Sunak همه به خوبی می داند که چگونه از آن آسان است به صرف پول و چقدر سخت از آن خواهد شد به آن پرداخت.

Chancellor of the Exchequer Rishi Sunak makes a statement outlining policies aimed at UK's economic recovery from the COVID-19 pandemic
‘کردند نمی تواند به طور نامحدود ادامه’

او قمار با هنگفتی در حال حاضر به این امید که آن را به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر در دراز مدت.

اما آنچه که او نمی داند که در عین حال این است که آیا این بسته محرک اقتصادی به کار خواهد کرد.

وقتی که می آید به استخدام نیروی کار فکر می کنم این کار حفظ و نگهداری پول باید بهتر هدف برای بخش هایی که واقعا نیاز به حمایت و نه با یک حزب محافظه کار MP به من گفتن این بود که یک بیت از یک “وزن مرده” طرح داده شده است که پرداخت ها عمدتا به شرکت هایی که می شده اند و بازگرداندن کارگران به هر حال. چه این مقدار به پول نقد و کمک های مالی برای سخت ترین ضربه بخش و این حداقل اقدام به خرید آقای Sunak برخی از زمان.

Anneliese Dodds
Dodds انتقاد “یک اندازه متناسب با تمام رویکرد’

آنچه در پایان این دیدار نیز نمی تواند پیش بینی کند که چگونه مصرف کنندگان خواهد شد واکنش نشان می دهند. او سعی کردم به استفاده از بیانیه خود امروز به جلب مردم به ما میله, رستوران ها, کافه ها و هتل ها توسط برش مالیات بر ارزش افزوده و حتی ارائه به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی ما برای حداقل برخی از این هفته.

اما چگونه بسیاری از مردم در حال آماده به کار را برای ملی بازیابی بستگی به این ویروس و این که آیا می توان آن را نگه داشته در خلیج به عنوان دولت تلاش می کند برای انجام این تعادل دشوار است برای مدیریت این بیماری همه گیر در حالی که دوباره باز کردن اقتصاد است.

همانطور که آقای Sunak گفت: خود این دولت را تعریف میکنند که چگونه آن را در پاسخ در پاسخ به بحران است. اما چه چیزی باعث می شود که خیلی سخت است که وقتی که می آید به ویروس سیاستمداران در کنترل کامل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>