مدیر عامل شرکت SoftBank مشکل tech صندوق به تشریح خود را همه گیر طرح سرمایه گذاری

Rajeev Misra مدیر عامل شرکت SoftBank مشاوران سرمایه گذاری.

سافت

Rajeev Misra مدیر اجرایی عظیم SoftBank چشم انداز صندوق نشان داد سه حوزه اصلی او به دنبال سرمایه گذاری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مسلح با میلیاردها دلار Misra گفته مجازی بنیانگذاران انجمن فناوری, کنفرانس در روز پنج شنبه که چشم انداز صندوق در شکار برای شروع یو پی اس با تمرکز بر مواد غذایی و تحویل دیجیتال, بهداشت و درمان و آموزش مجازی.

سابق دویچه بانک اجرایی گفت: این سرعت در حال تغییر بخش هستند که در آن چشم انداز صندوق بوده است “قرار دادن دلار به کار” در طول چند ماه گذشته.

“نرخ تغییرات تکنولوژیکی که در حال حاضر وجود دارد فقط رفته سریع تر” گفت: Misra. “ما در حال تلاش برای ارزیابی تغییرات جدید در رفتار انسان است.”

تحویل مواد غذایی

در مواد غذایی و تحویل Misra گفت: او نه تنها علاقه مند به پشتوانه شروع یو پی اس که تحویل takeaways از رستوران به خانه های مردم. او معتقد است که “راه ما خوردن” است و اساسا تغییر و گفت: چشم انداز صندوق است علاقه مند در تمام “پشته” وقتی که می آید به تحویل مواد غذایی.

“تمام مواد غذایی اکوسیستم نه فقط ارائه مواد غذایی و ارائه مواد غذایی, پخت و پز مواد غذایی در (تیره) آشپزخانه است که رفتن به تغییر دهید,” او گفت:.

تاریک آشپزخانه تهیه غذا از رستوران محل به طور خاص برای takeaways. “این در مورد تبدیل پارکینگ به آشپزخانه” Misra گفت.

چشم انداز صندوق است که بزرگترین سهامدار در تحویل مواد غذایی شرکت DoorDash و UberEats. آن را نیز “به شدت سرمایه گذاری” در چینی تحویل مواد غذایی شرکت به نام Ele.من که متعلق به Alibaba است.

آموزش مجازی

تغییر بزرگ دیگری که SoftBank چشم انداز صندوق مشاهده شده مربوط به آموزش آنلاین.

“وجود دارد که ما برخی از سرمایه گذاری مانند Zuoyebang” گفت: Misra با اشاره به تدریس خصوصی آنلاین شرکت SoftBank گزارش پمپ $750 میلیون دلار را در پایان ماه ژوئن.

“آموزش و پرورش بسیار مهم است برای جامعه” گفت: Misra, و اضافه کرد که می تواند کمک به مقابله با ثروت اختلاف.

بهداشت و درمان

علم زندگی شرکتها و دیجیتال شرکت بهداشت و درمان نیز از علاقه به چشم انداز صندوق Misra گفت.

کشف مواد مخدر که به طور معمول طول می کشد زمان طولانی و شامل میلیاردها دلار است که با سرعت بالا توسط نوآورانه شروع یو پی اس او گفت: قبل از اضافه کردن که مشاوره آنلاین و هوش مصنوعی-صفحه شخصی دکتر نرمافزار شده اند فزاینده تحت مستندات.

“از هر 10 آمریکایی شرکت در یک بازدید مجازی” گفت: Misra. “این رفتن به بالا برود.”

Misra اشاره کرد که بسیاری از “کلی بیماری” نیازی به دیده شدن توسط یک دکتر. “البته که وجود دارد دارونما و روانی تاثیر دیدن یک دکتر اما دیجیتال تاثیر در بهداشت و درمان به عنوان یک صنعت است که شاید بزرگترین بخشی از تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده خواهد شد ارزان تر و با سریع تر مواد مخدر کشف واکسن و غیره.”

این SoftBank چشم انداز, صندوق, فناوری خودرو سرمایه گذاری متعلق به SoftBank گروه اعلام شد مدیر عامل شرکت SoftBank Masayoshi پسر در سال 2017. در $100 میلیارد آن چندین سفارشات از قدر بزرگتر نسبت به سایر فن آوری صندوق های سرمایه گذاری از جمله کسانی که از دره سیلیکون سنگین وزن ها مانند سکویا و Andreessen Horowitz.

در ماه جولای 2019, SoftBank شوکه tech سرمایه گذاران دوباره زمانی که آن را اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد یک $108 میلیارد “چشم انداز صندوق II” به سرمایه گذاری در AI. آینده از دید صندوق II آویزان در تعادل پس از اولین چشم انداز صندوق ارسال شده که از دست دادن رکورد 18 میلیارد دلار در ماه مه.

در مجموع SoftBank چشم انداز صندوق حمایت حدود 90 شرکت با استفاده از هر دو صندوق و صندوق دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>